Ultimate Ski Jumping 2020 Pobierz za darmo

Platformy: PC, XONE, Nintendo Switch
Producent:

Blue Sunset Games


Wydawca:

Forever Entertainment S.A.


Data premiery:

3 kwiecień 2020


Tryb gry:

single / multiplayer


Tryb multiplayer:

Internet


Liczba graczy:

Internet / wspólny ekran / gorące krzesło

Gatunek: Sportowe, sporty zimowe, 2D, elementy zręcznościowe, skoki narciarskie, polskie, indie, side-scroll

Języki: Polski, Angielski

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 6255 razy

Waga: 4 GB

Ocena użytkowników: 4,3/5

Wymagania sprzętowe Ultimate Ski Jumping 2020:

Minimalne:
  • Procesor: Intel Core i3 1.8 GHz
  • Pamięć: 2 GB RAM
  • Karta graficzna: 128 MB GeForce 6200
  • Miejsce na dysku: 4 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 7/8/10

Jesteś fanem skoków narciarskich oraz innych zimowych dyscyplin? Kochasz grać w symulatory? Od dłuższego czasu poszukujesz wciągającej i klimatycznej gry sportowej? Od wielu lat z utęsknieniem czekałeś na to kiedy powstanie nowa pełnoprawna gra o skokach narciarskich? Jeżeli tak, to z pewnością zaciekawi Cie mój wpis o Ultimate Ski Jumping 2020. Serdecznie zapraszam Cię do lektury!

Ultimate Ski Jumping 2020 Download PC

Ultimate Ski Jumping 2020 Pobierz Pobierz Grę!

Gra Ultimate Ski Jumping została wyprodukowana przez Blue Sunset Games, natomiast jej wydawca to Forever Entertainment S.A. Można, więc śmiało stwierdzić, że jest to jak najbardziej gra z polskim rodowodem. Jest ona dedykowana do grania na: komputerach stacjonarnych i laptopach, Nintendo Switch, PlayStation4 oraz Xbox One. Takie szerokie możliwości sprawiają, że każdy użytkownik będzie mógł wybrać platformę do grania, która najbardziej mu odpowiada.

O co chodzi w tej grze?

W grę Ultimate Ski Jumping 2020 miałem okazję grać kilka dni i z pewnością był to czas, który pozwolił mi na dokładne zapoznanie się ze wszystkimi możliwościami, które są oferowane dla graczy. Przede wszystkim należy podkreślić, że jest to typowa gra zręcznościowa. Fabuła jest dosyć oczywista – podczas gry wcielamy się po porostu w profesjonalnego skoczka narciarskiego, którym rozgrywamy kolejne konkursy na przeróżnych skoczniach. Cała otoczka tej gry jest utrzymana w bardzo oldscholowej konwencji, o czym świadczą przede wszystkim rozwiązania graficzne wykorzystane w tej produkcji. Oczywiście możemy to robić w wielu trybach, o czym przeczytacie w dalszej części mojego wpisu. Sprawdź też inne świetne gry sportowe do pobrania.

Jakie możliwości są przed graczem?

Fabuła gry jest dosyć oczywista i prosta, jednak gra ma kilka ciekawych rozwiązań, które zaciekawią i ucieszą każdego gracza. Bardzo ciekawą sprawą jest możliwość personalizowania wyglądu skoczna narciarskiego, którym się gra. Można zmieniać jego wygląd oraz bardziej szczegółowe detale. Mamy, także możliwość konfigurowania wyglądu naszych konkurentów na skoczni. Ta opcja przynosi naprawdę bardzo dużo frajdy. Ultimate Ski Jumping 2020 oferuje graczom kilka trybów gry: tryb kariery, tryb treningu czy też tak zwany szybki tryb. Oprócz tego istnieje możliwość grania w trybie multiplayer oraz online wraz z innymi graczami. Co, więcej w grze mamy możliwość grania na bardzo różnorodnych skoczniach, a wisienką na torcie jest możliwość rywalizowania na skoczni, która jest umiejscowiona na księżycu!

Czy warto w to grać?

Gra Ski Jumping 2020 to bez wątpienia spora gratka dla każdego fana skoków narciarskich. Zwłaszcza, że na grę o takiej tematyce fani tej dyscypliny musieli czekać naprawdę wiele, wiele lat. Jest to wciągająca gra, która nie jest zbytnio skomplikowana. Będzie więc idealna dla każdego gracza niezależnie od jego stopnia zaawansowania. Oczywiście nie do każdego przemówi grafika, która została wykorzystana do produkcji tej gry, ale o tym każdy musi przekonać się już sam.

Ultimate Ski Jumping 2020 Pobierz – Pełna Wersja gry

Ultimate Ski Jumping download Zainstaluj Grę!

  • Do pobrania Ski Jumping 2020 torrent chomikuj
  • free Download Ultimate Ski Jumping cracked exsite
  • Darmowa gra Ultimate Ski Jumping 2020 pobierz

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.