Undertale Download

Platformy: PC, PS4, XONE, Nintendo Switch
Producent:

Toby Fox


Wydawca:

Toby Fox


Data premiery:

15 września 2015


Tryb gry:

single player


Gatunek: RPG, fantasy, 2D, elementy zręcznościowe, crowdfunding, indie, eksperymentalne/artystyczne, Xbox Game Pass

Języki: polski, angielski, japoński

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 1859 razy

Waga: 200MB

Ocena użytkowników: 4/5

Wymagania sprzętowe Undertale :

Minimalne:
  • Procesor: Intel Celeron 1.66GHz
  • Pamięć: 2 GB RAM
  • Karta graficzna: GeForce 6800 Series 128MB
  • Miejsce na dysku: 200MB HDD
  • System operacyjny: Windows Xp 32-bit

Undertale to niezwykle oryginalna produkcja z gatunku cRPG. Jej staromodna, oldschoolowa oprawa sprawia w dzisiejszych czasach dosyć „egzotyczne wrażenie” i przywołuje wspomnienia o grach które były tworzone na komputery ośmiobitowe oraz pierwowzory współczesnych konsol, czyli pierwsze Nintendo. Fabuła gry pc Undertale koncentruje się na niesamowitej komitywie małej dziewczynki i potwora. Na pierwszy rzut oka może przypominać to trochę historię z kultowego filmu ET, jednak zapewniam, że produkcja ta z ET ma niewiele wspólnego. Ciekawym pomysłem w grze jest wprowadzenie do systemu walki oryginalnych opcji, dzięki którym możemy wdać się w rozmowę z przeciwnikiem i poprzez odpowiednie jej poprowadzenie mamy możliwość zmiany jego wrogiego nastawienia do nas. Gra ta wyraźnie nawiązuje do popularnej sagi na Nintendo Earthbound, która w Japonii znana jest jako Mother. Twórcą gry jest Toby Fox.

Undertale Download

Undertale pobierz gre Ściągnij Grę!

Akcja gry rozgrywa się w świecie fantasy i nawiązuje do okresu, w którym ludzie i potwory wspólnie sprawowały rządy na Ziemi, koegzystując w pokoju. Oczywiście jak to często bywa w dziejach świata, sielanka nie mogła trwać zbyt długo i wkrótce pomiędzy dwoma rasami wybuchł konflikt zbrojny, który był wyjątkowo brutalny i trwał bardzo długo. W końcu jednak, po długich latach walki zbrojnej i krwawych zmagań z potworami, ludziom udało się odnieść zwycięstwo i dzięki zastosowaniu czarodziejskiego uroku strącili oni potwory do podziemia.

Fabuła gry rozpoczyna się w chwili, kiedy jest już dawno po wojnie, a opowieści o niej i siedzących w podziemiach potworach w postaci legend przekazywanych z pokolenia na pokolenie.
Właśnie wtedy poznajemy pewną dziewczynkę, która nie wierzy w krążące legendy i samotnie wyrusza na niebezpieczną górę Ebott, która kryje w sobie tak wielkie zagrożenie, że po wszystkich, którzy wybrali się by ją zobaczyć zaginął wszelki ślad.

Na nieszczęście dziewczynki, podczas jej podróży nagle zmieniają się warunki pogodowe i zaczyna padać deszcz. Wtedy ona szukając bezpiecznego schronienia natrafia na tajemniczą kryjówkę będącą dużym zagłębieniem w ziemi. Zainteresowana tym co zobaczyła schyla się by przyjrzeć się bliżej swojemu znalezisku. W jednej chwili jednak za przyczyną nieostrożnego ruchu, potyka się i niespodziewanie spada w dół. Przenieś się do niesamowitego świata Undertale Download.

Od tego momentu zaczyna się główna fabuła gry Undertale. Mechanika tej produkcji wygląda całkiem podobnie jak w innych grach z gatunku cRPG. Duży nacisk położony został na odkrywanie świata gry i wchodzenie w interakcje z innymi postaciami gry, dzięki którym możliwe jest zdobywanie kolejnych punktów doświadczenia, które pomagają zyskać nowe możliwości i wznosić się na kolejne poziomy rozwoju bohatera.

Podczas gry w Undertale, gracz może zachwycić się niezwykle ciekawą historią, a także zostać wciągnięty przez interesujące zagadki, oraz wykorzystać możliwości płynące z zastosowania pewnych innowacji w systemie walki. Dzięki niemu gracz zyskuje większą swobodę w wyborze sposobu walki, ma również możliwość uniknięcia bezpośredniego starcia, dzięki odpowiedniemu poprowadzeniu rozmowy z przeciwnikiem, czyli użycia dobrego żartu, bądź komplementu i zyskania sympatii przeciwnika. Unikając walk, gracz pozbawia się szansy na zdobycie cennego doświadczenia, jednak często, zwłaszcza podczas najtrudniejszych walk, że że zysk z punktów doświadczenia stanie się niewspółmierny do poniesionych strat. Dzięki temu rozwiązaniu zwiększają się możliwości wykorzystania taktyki przez gracza.

Znudziły Ci się już wszystkie nowoczesne RPGi? Pobierz Undertale Download. Wprawdzie o grze nie możemy powiedzieć, że zachwyca ona wspaniałą grafiką, gdyż szata graficzna gry świadomie została przygotowana w taki sposób, aby sprawiała wrażenie, że pochodzi sprzed dwudziestu lat, czyli z zupełnie innej epoki.

Undertale Pobierz w pełnej wersji

Undertale Download Pobierz Grę!

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *