Unearthing Mars Download

Unearthing Mars to przeznaczona na komputery osobiste z systemem PC Windows gra przygodowa z elementami akcji. Tytuł przystosowany został do zabawy przy wykorzystaniu urządzeń do obsługi rzeczywistości wirtualnej, takich jak gogle VR. Produkcja jest dziełem studia Winking Entertainment i przygotowana została w angielskiej wersji językowej. Jeżeli lubisz gry wykorzystujące do zabawy rzeczywistość wirtualną, pobierz Unearthing Mars Download i przenieś się do odległego świata wykreowanego przez twórców.

Unearthing Mars Download Pełna Wersja PC

Unearthing Mars pobierz

Pobierz za Darmo!

Fabuła gry Unearthing Mars

Historia przedstawiona w grze Unearthing Mars ma miejsce w stosunkowo niedalekiej przyszłości. Fabuła śledzi losy grupy astronautów, którzy zostają wysłani na Marsa. Odważni bohaterowie wyruszają na czerwoną planetę na pokładzie krążownika Sentra z poważną misją. Ich zadaniem jest odnalezienie szczątków sondy odkrywczej Phobos, która rozbiła się na powierzchni Marsa. Jeżeli jesteś miłośnikiem historii opowiadających o podboju kosmosu, pobierz Unearthing Mars Download i samodzielnie wyrusz na czerwoną planetę. Bohaterowie na miejscu odkrywają pozostałości po nieznanej cywilizacji obcych, które pod wpływem kontaktu z ludźmi niespodziewanie zaczynają samoczynnie się aktywować. Aby poznać dalsze losy ekipy krążownika Sentra, pobierz Unearthing Mars Download i zwiedź obcą planetę.

Mechanika w grze Unearthing Mars

Unearthing Mars jest przygodową grą akcji, której cechą charakterystyczną jest duża różnorodność pod względem oferowanych wyzwań. Jeżeli lubisz zróżnicowane zadania, pobierz Unearthing Mars Download i pokaż swoje umiejętności w wirtualnej rzeczywistości. Celem gracza jest wykazanie się zarówno odpowiednią zręcznością, jak i niemałym sprytem. Zabawa polega nie tylko na standardowej eksploracji Marsa, ale również obsłudze różnego rodzaju pojazdów, na przykład łazika czy lądownika. Aby sprawdzić swoich sił w użytkowaniu profesjonalnego sprzętu badawczego, pobierz Unearthing Mars Download i przeanalizuj każdy zakątek planety. Produkcja oferuje również sekcje strzelankowe oraz możliwość rozwiązywania różnego rodzaju logicznych zagadek.

Rozgrywka w grze Unearthing Mars

Początkowo kampania składa się z etapów, które w stosunkowo realistyczny sposób odtwarzają potencjalny przebieg załogowej misji na Marsie. Z czasem jednak przewagę nad realizmem zyskują elementy fantastyczne, dzięki którym gracz może podziwiać pozostałości po obcej cywilizacji i zwiedzić fantastyczne budowle. Jeżeli zawsze chciałeś wyruszyć na obcą planetę, pobierz Unearthing Mars Download i zbadaj całe otoczenie Marsa. Podczas zabawy konieczne jest także zmierzenie się z maszynami bojowymi, które pozostawione zostały przez dawnych mieszkańców. Pod względem kwestii technicznych, produkcja zwraca uwagę aktywnym wykorzystaniem możliwości silnika Unreal Engine 4. tytuł zaprojektowany został wyłącznie z myślą o technologii VR, w związku z czym wymaga do działania urządzeń do obsługi rzeczywistości wirtualnej. Aby zobaczyć Marsa na własne oczy, pobierz Unearthing Mars Download i podziwiaj niezwykle realistycznie odwzorowaną strukturę planety.

Unearthing Mars Pobierz grę na PC VR

Unearthing Mars download

Pobierz za Darmo!

  • Free Download Unearthing Mars Crack Chomikuj
  • Pobierz Unearthing Mars Torrent Pebx
  • Exsite Unearthing Mars Pobierz za darmo
  • RELOADED Unearthing Mars Free Download

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *