Valley Download

Wybierz się w niezwykłą podróż do doliny w Górach Skalistych. Przemierzaj ją i odkrywaj tajemnice w grze Valley (ang. Dolina). Jeśli chcesz zagrać w ciekawą grę eksploracyjną, gdzie wykorzystane są elementy science fiction, nie wahaj się, pobierz Valley Download. Gra jest bardzo interesująca, ponieważ podróżując przez dolinę możemy wykorzystywać potencjał nowoczesnego egzoszkieletu L.E.A.F. Dzięki niemu będziemy poruszać się szybciej i skakać wyżej, zdobędziemy również możliwość przejmowania kontroli nad życiem napotkanych istot.

Przygodówka studia Blue Isle Games

Gra Valley to przygodówka przygotowana przez kanadyjskie niezależne studio Blue Isle Games. Do tej pory zasłynęło ono przede wszystkim z hitu Slender: The Arrival. Był to stworzony przy współpracy z Mariem Handlyem, który stworzył pierwowzór – grę Slender: The Eight Pages. Gra Valley może powtórzyć sukces hitu Slender: The Arrival.

Valley Download – Blue Isle Studios

Valley Pobierz gre Ściągnij Grę!

Fabuła gry

W grze przenosimy się do tytułowej doliny. Jest to tajemnicze miejsce gdzieś w Górach Skalistych. Wcielamy się w postać bohatera, który przemieszcza się mając na sobie tzw. egzoszkielet LEAF (Leap Effortlessly though Air Functionality). Zwiedzamy przeróżne lokacje, takie jak dzikie lasy, czy mroczne ruiny w których czyhają liczne niebezpieczeństwa i próbujemy odkryć sekret doliny. Jeśli masz ochotę przeżyć przygodę w dolinie, nie zwlekaj, pobierz Valley Download.

Mechanika rozgrywki

Większość pierwszoosobowych gier eksploracyjnych jest dość statycznych. Valley wręcz przeciwnie, charakteryzuje się dużą dynamiką Związane jest to z wykorzystanie egzoszkieletu LEAF. Sprawia on, że skaczemy wyżej, przemieszczamy się szybciej i dzięki temu możemy dotrzeć w miejsca, które są niedostępne dla zwykłych ludzi. Te możliwości egzoszkieletu okażą się również bardzo przydatne w walkach z wrogo nastawionymi istotami, które zamieszkują dolinę.

W miarę gdy nasze doświadczenie w grze zwiększa się, osiągamy sukcesy w grze, możemy odblokować kolejne z funkcji egzoszkieletu, które sprawiają, że rozgrywka nie nuży, lecz staje się coraz bardziej atrakcyjna. Do najciekawszych z nich należy kontrola nad życiem i śmiercią. Dzięki tej funkcji możemy dawać lub odbierać życie wszystkim napotkanym istotom. Pamiętajmy jednak, że korzystanie z tej funkcji ma swoją cenę – i to bardzo poważną. Za każdym razem, gdy posłużymy się funkcją kontroli życia i śmierci i kontrolowana przez nas postać zginie, stopniowo obumierać będzie również tytułowa Dolina. To sprawia, że grając będziemy musieli nauczyć się dokonywania trudnych, kontrowersyjnych wyborów. Od nich będzie zależeć nie tylko nasz sukces w grze, rozwikłanie zagadki, ale i przetrwanie całej doliny.

Strona techniczna

Podobnie jak poprzednie produkcje Blue Isle Games, gra powstała na popularnym silniku Unity. W przeciwieństwie jednak do poprzednich gier tego studia, nie musimy obawiać się minimalistycznej, uproszczonej grafiki. Wręcz przeciwnie, twórcy Valley wykorzystali do maksimum możliwości, jakie daje ten silnik. Dzięki temu gracze mogą wkroczyć w niezwykły, barwny świat, który zachwyca dopracowanymi szczegółami i jest dość rozbudowany. Z przyjemnością będziemy poświęcać godziny odkrywając jego niuanse, walcząc, przeżywając przygody i starając się rozwikłać zagadkę. Jeśli więc masz ochotę wkroczyć w ten świat i przeżyć niesamowitą przygodę w dolinie, nie zwlekaj i pobierz Valley Download. Z pewnością nie będziesz rozczarowany.

Valley Pobierz – Pełna Wersja na PC

Valley Download Pobierz Grę!

  • Free Download Valley Chomikuj
  • Pobierz Valley Pełna Wersja
  • Exsite Valley Free Download
  • Pebx Valley Pobierz za darmo
  • Torrent Valley Download PC

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *