Vane Download

Masz ochotę wcielić się w rolę chłopaka, który posiada nadzwyczajne umiejętności i razem z nim przemierzać fantastyczny świat? Pobierz Vane download. To przygodowa gra eksploracyjna, w której przeniesiesz się do odległej krainy inspirowanej orientalnymi kulturami i będziesz przeżywał niezwykłe przygody.

Vane Download – do pobrania pełna wersja

Demo gry Vane do pobrania na pc

Pobierz za Darmo!

Vane – niezwykła gra eksploracyjna niezależnego studia Friend & Foe

Vane to gra eksploracyjna, która została stworzona przez niezależne studio Friend & Foe. To studio zostało stworzone przez pięć osób o dużym doświadczeniu, które pracowały między innymi nad takimi produkcjami, jak: Bionic Commando, Battlefield 3, The Last Guardian czy Killzone.

Gra będzie dostępna w angielskiej wersji językowej. Światowa premiera gry Vane w wersji na PC planowana jest na lipiec 2018 roku.

Vane – fabuła gry

W grze Vane wcielimy się w postać młodego chłopaka, który został obdarzony niezwykłymi zdolnościami – na przykład może zamienić się w barwnego ptaka i wzlecieć w powietrze. Chłopiec utknął w obcej, nieznanej mu rzeczywistości, której nie może teraz opuścić. Razem z nim będziemy przemierzać fantastyczną krainę, która luźno inspirowana jest kulturą dawnych Indii i światem orientu, odkrywając nowe miejsca i rozwiązując logiczne zagadki. Jak wynika z przedstawionego demo, świat ukazany w grze jest piękny i tajemniczy, pełen majestatycznych budowli i ruin.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Masz ochotę poznać ten niezwykły świat i przekonać się co czeka chłopca dysponującego nadprzyrodzonymi zdolnościami? Pobierz Vane download, a na pewno nie pożałujesz.

Vane – mechanika gry

W grze Vane mamy możliwość swobodnie poruszać się po dużym, otwartym świecie i w dowolnej wybranej przez nas kolejności realizować wszystkie zadania – rozwiązywać różnego rodzaju zagadki logiczne. Poczynania naszego bohatera możemy obserwować z perspektywy trzeciej osoby – TPP (Third person perspective). Ponieważ gra się jeszcze nie ukazała, trudno jest dokładnie stwierdzić, z jakimi dokładnie zadaniami przyjdzie nam się zmierzyć, jakie będą moce naszego bohatera oraz jak dokładnie będzie przedstawiała się rozgrywka.

Twórcy gry – studio Friend & Foe przedstawili na razie fragment demo, trailer i kilka screenów z gry. Prezentują się one bardzo ciekawie. Przedstawiony świat jest intrygujący, a grafika dopracowana.  Gra sprawia wrażenie wyjątkowo klimatycznej.

Inne

Gra Vane będzie dostępna w trybie Single Player. Mimo iż nie wiemy jeszcze dokładnie, jak wyglądać będzie sama rozgrywka, wydaje się, że ta premiera może być jedną z najbardziej obiecujących w 2018 roku.

Zapowiada się, że nie będzie to gra akcji dla tych, którzy lubią dynamiczne strzelanki i lejącą się krew, ale propozycja dla osób, które mają ochotę nieśpiesznie eksplorować poszczególne lokacje, napawać się ich klimatem i zwracać uwagę na detale. Atmosferę gry buduje również ciekawa muzyka.

Ze względu na grafikę i otwartą konstrukcję świata Vane przypomina nieco “Shadow of the Colossus”. Masz ochotę przenieść się do niezwykłego świata i zobaczyć, jakie przygody czekają chłopca o nadprzyrodzonych zdolnościach? Pobierz Vane download.

Vane Pobierz Codex PC

Torrent Vane warez-bb

Pobierz za Darmo!

  • Prophet PC Vane Skidrow
  • Pebx free Vane za darmo Pobierz
  • Warez-bb Vane Cracked-3dm
  • Do pobrania Vane Codex

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *