Victor Vran: Overkill Edition Download

Victor Vran: Overkill Edition stanowi rozszerzoną edycję gry, która ukazała się na platformę PC Windows w 2015 roku. Nowy tytuł zawiera dwa dodatkowe wątki fabularne, które pozwalają zwiedzić zupełnie nowe krainy i obszary oraz stawić czoła zupełnie nowym potworom. Za stworzenie gry odpowiedzialne jest studio Haemimont Games, podobnie jak podstawowej części o nazwie Victor Vran. Gra jest typowym action RTG, który został ukazany w rzucie izometrycznym. Overkill Edition dostępne będzie nie tylko na PC Windows, ale również na konsole PlayStation 4 oraz Xbox One. Jeśli miałeś okazję zagrać w pierwszą część, to druga będzie stanowić dla Ciebie dodatkowy smaczek i nowy poziom rozrywki. Pobierz Victor Vran: Overkill Edition Download, wciel się w postać łowcy potworów i zmierz się z najgorszymi niebezpieczeństwami, jakie można sobie tylko wyobrazić.

Victor Vran: Overkill Edition Download skidrow

Victor Vran Overkill Edition steam code

Pobierz za Darmo!

Gracz ma za zadanie wcielić się w główną postać – Victora Vrana, który jest nieustraszonym łowcą potworów. Ponadto jest on również niezrównanym, doskonałym wojownikiem, który nie wie, co to strach i zawsze jest gotowy do walki. W kampanii fabularnej podstawowej gry Vran udaje się do krainy o nazwie Zagrovia w poszukiwaniu swojego przyjaciela. Bardzo szybko okazuje się jednak, że mieszkańcom tej krainy zagrażają krwiożercze potwory. łowca musi wykorzystać swoje zdolności u umiejętności, aby rozprawić się z niebezpieczeństwem. W DLC o podtytule Fractured Worlds Vran udaje się zupełnie innego wymiaru, który został poskładany z fragmentów innych światów. Zadaniem bohatera jest eksploracja czterech niekończących się, przerażających lochów, które każdego dnia podlegają kolejnym zmianom. Dodatkowo łowca musi zwiedzić również niekończące się podziemia, które noszą nazwę Fracture.

W drugim rozszerzeniu o nazwie Motorhead: Through the Ages Vran musi oczyścić z demonów trzy zaprezentowane światy. Aby zadanie to mogło zakończyć się sukcesem łowca musi w tym celu użyć mocy nieśmiertelnego zespołu. Zespół Motorhead brał czynny udział w tworzeniu tej. Wszyscy trzej muzycy, łącznie z nieżyjącym już basistą pojawiają się w grze. Dodatkowo deweloperzy postanowili złożyć hołd grupie i bardzo wiele odwiedzanych przez Vran miejsc nawiązuje swoimi nazwami do tytułów piosenek zespołu. Przykładem może być Pub in The End of Time. Wprowadź do swojej kolekcji nieco urozmaicenia i pobierz Victor Vran: Overkill Edition pełna wersja, aby móc rozprawić się ze wszystkimi strasznymi i niebezpiecznymi potworami, które stanowią śmiertelne zagrożenie dla wszystkich.

Wszystkie walki Victora Vrana odbywają się w czasie rzeczywistym, natomiast na zwycięstwo mają duży wpływ zdolności manualne gracza. Za każdego pokonanego przeciwnika gracz zdobywa punkty doświadczenia, które można przeznaczać na bardzo różne cele, w tym na ulepszenie postaci głównego bohatera. Deweloperzy odeszli tutaj od sztywnego podziału na klasy, a więc bohater może bez przeszkód korzystać z każdej znalezionej broni, jednak od aktualnie używanego oręża zależy dostęp do umiejętności specjalnych. Gracz ma do dyspozycji zarówno broń palną, czyli różnego rodzaju strzelby lub karabiny strzelające błyskawicami, jak również broń białą w postaci młotów, kos czy mieczy. Postać może awansować nawet do 60. poziomu doświadczenia. Twórcy udostępni graczom również system kooperacji, który przewidziany jest dla czwórki zawodników sieciowych. Pobierz Victor Vran: Overkill Edition Download, wciel się w rolę okrutnego pogromcy potworów i zmierz się z najgorszymi i najbardziej przerażającymi przeciwnikami.

Victor Vran: Overkill Edition Pobierz i zainstaluj

Victor Vran: Overkill Edition skidrow

Pobierz za Darmo!

  • Pobierz Victor Vran: Overkill Edition Crack Chomikuj
  • Free Download Victor Vran: Overkill Edition Torrent Pebx
  • Exsite Victor Vran: Overkill Edition Pobierz za darmo
  • CODEX Victor Vran: Overkill Edition Free Download PC

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *