Warcraft III Reign of Chaos Download

Warcraft III: Reign of Chaos jest trzecią częścią niezwykle popularnego cyklu produkcji strategicznych, rozgrywanych w czasie rzeczywistym. Tytuł wydany został w 2002 roku przez firmę Blizzard. Rozgrywa ma miejsce w fantastycznym świecie o nazwie Azeroth. Zamieszkiwany jest on nie tylko przez ludzi, ale również elfów oraz orków. Fabuła opowiada inwazji sił nieumarłych, czyli Płonącego Legionu lub Plagi, z którymi walczyć muszą rasy zamieszkujące Azeroth. Gra doczekała się również dodatków. W 2003 roku wydany został Warcraft III: The Frozen Throne, natomiast w 2004 roku pojawił się World of Warcraft, czyli MMORPG osadzone w świecie Azeroth.

Warcraft III Reign of Chaos Pobierz PC

Warcraft 3 Reign of Chaos pobierz Ściągnij Grę!

Fabuła w grze Warcraft III: Reign of Chaos

Akcja gry rozpoczyna się 15 lat po wojnie, w której Horda została ostatecznie pokonana, a Przymierze mogło mimo wielu problemów, powrócić do swoich zajęć. Pozostali orkowie zbierają się jednak w ukryciu. Tymczasem młody wódz Thrall doznaje wizji, która zesłana na niego przez proroka. Thrall wraz z uwolnionym przez siebie przyjacielem, Gromem Hellscreamem wyrusza do Kalimdoru, gdzie nakazała mu udać się wizja proroka. Ten z kolei ostrzega pozostałą ludzkość przed nadejściem tajemniczej plagi, podczas gdy książę Arthas wędruje wraz z Jainą Proudmoore do krain północy. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o rozesłaniu plagi, która może zmienić los ludzkości świata Azeroth, pobierz Warcraft III Reign of Chaos Download i walcz z upiornymi orkami oraz zupełnie nowymi wrogami.

Rozgrywka w grze Warcraft III: Reign of Chaos

W trzeciej części serii strategicznej Warcraft, gracz uczestniczy w konflikcie pomiędzy ludźmi, mrocznymi elfami, orkami oraz nieumarłymi. Wszystkie z tych nacji dysponują magicznymi właściwościami oraz unikalnymi jednostkami. Dzięki temu strategia obrana przez gracza w ogromnym stopniu wpływa na szansę zwycięstwa każdej z ras. W trakcie rozgrywki postać może zbierać punkty doświadczenia, dzięki czemu ma okazję rozwinąć unikalne zdolności. Jeżeli pragniesz władać magią i żywiołami przyrody, nie zastanawiaj się i pobierz Warcraft III Reign of Chaos Download, dzięki czemu wpłyniesz również na zachowanie swoich sojuszników. Na rozwój postaci i przebieg walki wpływ mają również zdobyte i znalezione przedmioty.

Mechanika w grze Warcraft III: Reign of Chaos

Mechanika gry opiera się w dużym stopniu na śledzeniu losów bohaterów opowieści, dlatego przenoszeni są oni pomiędzy scenariuszami i pełnią nie tylko rolę fabularną. Obok niezwykle wciągającej i rozbudowanej fabuły, główną zaletą gry jest również jej grywalność. Jeżeli chcesz dołączyć do miliona fanów serii na całym świecie, pobierz Warcraft III Reign of Chaos Download i podejmij się zabawy na serwerach dla dużej ilości graczy naraz. Tryb multiplayer umożliwia zabawę w wielu trybach gry, wśród których znajduje się m.in. kampania drużynowa oraz zadaniowa, polegająca na wykonaniu jak największej ilości zadań. Warcraft III: Reign of Chaos charakteryzuje się również zaawansowanym silnikiem graficznym, który pozwala na wyświetlanie grafiki trójwymiarowej w wysokiej rozdzielczości. Mimo upływu lat, gra wciąż zachwyca klimatem, interesującymi postaciami oraz wciągającą fabułą, a także niezwykle rozbudowanym trybem dla wielu graczy.

Warcraft III Reign of Chaos Download Pełna Wersja

Warcraft III Reign of Chaos download Pobierz Grę!

  • Free Download Warcraft III Crack Chomikuj
  • Pobierz Warcraft III Torrent Exsite PC
  • Pebx Warcraft 3 Reign of Chaos Free Download
  • Warcraft III Reign of Chaos Pobierz za darmo

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *