Weakless gra do pobrania

Platformy: PC, XONE
Producent:

Cubeish Games


Wydawca:

Punk Notion


Data premiery:

4 marzec 2020


Tryb gry:

single player


Gatunek: Przygodowe, TPP, fantasy, elementy zręcznościowe, polskie, indie

Języki: Polski, Angielski, Francuski, Niemiecki, Hiszpański, Chiński tradycyjny, Portugalski brazylijski, Rosyjski, Chiński uproszczony, Japoński, Turecki, Węgierski, Włoski

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 7455 razy

Waga: 2.91 GB

Ocena użytkowników: 4,3/5

Wymagania sprzętowe Weakless:

Minimalne:
  • Procesor: Intel Core i3-6100 3.7 GHz
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 650 Ti
  • Miejsce na dysku: 4 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 7 SP1 64-bit

Pobierz na PC Weakless to polska gra przygodowa z elementami zręcznościowymi. Opisywana produkcja TPP utrzymana jest w konwencji fantasy. Kierowanymi przez nas postaciami są dwa drewniane stwory o bliżej nieokreślonym pochodzeniu. Żyją one w magicznym lesie, który jest poważnie zagrożony. Musimy zrobić wszystko, aby go ocalić. Omawiany tytuł został wypuszczony na takie platformy, jak Microsoft Windows oraz Xbox ONE. Producentem jest studio Cubeish Games, a wydawcą Punk Notion.

Weakless Download

Zainstaluj Weakless gra PC
Zainstaluj Grę!

Życiodajna Żywica

Masz ochotę wcielić się w skórę tajemniczych postaci z lasu? Pobierz Weakless Download i pokieruj losami dwóch Oplotków. Wspomniane istoty wiodły do pewnego czasu spokojne i szczęśliwe życie. Niestety ich beztroska została odebrana. Mieszkańcy lasu potrzebują do życia Żywicy, jednak jej przepływ został skutecznie zakłócony. Odpowiada za to rozległa Zgnilizna.

Kierowani przez nas bohaterowie, czyli Niewidomy oraz Niesłyszący, posiadają wiele obaw. To strachliwe stworzenia, które na początku muszą przełamać swoje słabości. W innym przypadku nie będą w stanie walczyć o ocalenie ukochanej wioski. Należy podkreślić, że zagłada jest blisko. Nie mamy więc ani chwili do stracenia. Zgnilizna postępuje, co działa wyłącznie na naszą niekorzyść.

Otoczenie obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby, dzięki czemu możemy zaobserwować nawet najmniejsze detale. Nie musimy więc obawiać się, że pominiemy istotne dla gry elementy. Darmowe gry przenoszą nas do kolorowych, a zarazem magicznych lokacji. Twórcy położyli duży nacisk na eksplorowanie terenów. Oczywiście nie zapominajmy o zachowaniu należytej ostrożności. Nie mamy pewności, gdzie czai się zło. Warto po więcej informacji sięgnąć do serwisu steam.

Różnorodne krajobrazy

Faktem jest, że przemierzane przez nas lokacje są przyjemne dla oka. Dodatkowym atutem gry Weakless do pobrania jest fakt, że cechują się one wysoką różnorodnością. Tutaj nie ma nawet chwili na nudę. Dzięki naszym bohaterom możemy zobaczyć np. starożytne ruiny, czy też malownicze jeziora. Nie brakuje tutaj również jaskiń, które kryją wiele tajemnic.

Należy wspomnieć o przeszkodach terenowych. Ważne jest więc to, aby wykazać się sporą sprawnością. Wszystko po to, aby nasza postać nie spadła z przepaści, czy też nie zaklinowała się pomiędzy ścinami. Ciekawym jest, że obie postacie wzajemnie się uzupełniają. Dzięki współpracy możliwe jest popchnięcie akcji do przodu.

Unikatowe zdolności

Możemy sterować tylko jednym bohaterem. Niewątpliwą zaletą jest możliwość przełączania się pomiędzy postaciami w dowolnym momencie. Należy wiedzieć, że każdy Oplotek posiada jedyne w swoim rodzaju umiejętności. Powinniśmy wykorzystywać je podczas walki z przeciwnościami losu. Warto również dodać, że każda postać nieco inaczej postrzega otoczenie. Może to znacząco wpłynąć na przebieg rozgrywki.

Twórcy Weakless XONE, PC dołożyli wszelkich starań, aby jakość grafiki znajdowała się na najwyższym poziomie. Akcja toczy się w trójwymiarowym świecie, który obfituje w detale. Nie można również pominąć nieprzeciętnej stylistyki, która jest wyjątkowo miła dla oka. Całość dopełnia niesztampowa ścieżka muzyczna. Egzotyczne instrumenty tworzą niepowtarzalny klimat. Do dyspozycji mamy wyłącznie tryb single player.

Weakless Pobierz gre pełna wersja

Gra Weakless PC
Ściągnij Grę!

  • pebx Weakless update torrent
  • chomikuj Weakless gra za darmo
  • codex Weakless PC Download

crack codex

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.