Wolfenstein II The New Colossus Download

Platformy:  PC, PS4, XONE, Nintendo Switch
Producent:
 

Machine Games


Wydawca:
 

Bethesda Softworks


Wydawca PL:
 

Cenega S.A.


Data premiery:
 

26 października 2017


Tryb gry:
 

single player


Gatunek:  Akcji, FPP, science fiction, FPS, alternatywna historia, strzelanki, lata 60. i 70. XX wieku

Języki:  polski, angielski, francuski, włoski, hiszpański, rosyjski, japoński, portugalski brazylijski, chiński tradycyjny, chiński uproszczony

Pełna Wersja + Crack

Wolfenstein II: The New Colossus Deluxe Edition

Polska wersja językowa

Pobrano 6804 razy

Waga: 50.17GB

Ocena użytkowników: 4/5

Wymagania sprzętowe Wolfenstein II: The New Colossus:

Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i7 4770 3.4 GHz / AMD FX-9370 4.4 GHz
 • Pamięć: 16 GB RAM
 • Karta graficzna: 6 GB GeForce GTX 1060 / 4 GB Radeon RX 470
 • Miejsce na dysku: 55 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit

Wolfenstein II The New Colossus to kolejna odsłona bestsellerowego hitu, za które odpowiedzialne jest studio Machine Games, natomiast wydawcą jest Bethesda Softworks. Gra stanowi klasyczną strzelaninę FPP, osadzoną w latach 60-tych w Stanach Zjednoczonych. Tytuły wyszedł na platformę PC Windows. Jeśli jesteś miłośnikiem strzelanek i uwielbiasz, kiedy w grze ciągle coś się dzieje, wówczas ten tytuł z pewnością przypadnie Ci do gustu. Pobierz Wolfenstein II The New Colossus Download i przekonaj się, jak dokładnie wyglądałaby rzeczywistość, gdyby Niemcy naprawdę wygrali II wojnę światową. Data premiery na PC 27 październik 2017.

Wolfenstein II The New Colossus Download – Pełna Wersja PC

Wolfenstein II The New Colossus Pobierz Ściągnij Grę!

Akcja rozgrywki rozpoczyna się po zakończeniu poprzedniej części, a więc dokładnie w 1961 roku. Główny bohater o nazwisku B.J. Blazkowicz zostaje wybudzony ze śpiączki i razem z grupą przyjaciół trafia on na teren okupowanych przez Niemców Stanów Zjednoczonych. Frau Engel wraz z całą swoją kompanią sieje tutaj przerażający strach i chaos, dlatego bohaterowi nie pozostaje nic innego, jak stanąć do walki o lepsze jutro. Na szczęście nie przyszło mu walczyć w pojedynkę, ponieważ zarówno jemu jak i jego świcie pomagają przywódcy tutejszego ruchu oporu: Horton i Grace.

Cała rozgrywka została utrzymana na identycznym schemacie, jak poprzednia część serii. Głównym filarem rozgrywki w dalszym ciągu pozostaje eksploracja rozległych etapów (gracz ma szansę odwiedzić Roswell, Nowy Meksyk oraz Nowy Orlean), jednak musi również realizować kolejne cele misji oraz eliminować zastępy bardzo zróżnicowanych przeciwników. Na jego drodze staną bowiem zarówno żołnierze piechoty, jak i futurystyczne roboty. Nie oznacza to jednak, że bohater nie potrafi się bronić – do jego dyspozycji pozostaje cały arsenał zarówno broni palnej, jak pistolety czy karabiny maszynowe, jak również bardziej wymyślne modele na kształt Laserkraftwerku, czyli strzelającego promieniem lasera zdolnego do dezintegracji przeciwnika, lub Dieselkraftwerku (napędzanego paliwem granatnika, który jednocześnie eliminuje całe grupy wroga). Co ciekawe nie ma żadnych problemów z opcją prowadzenia ostrzału z dwóch broni równocześnie, pod warunkiem że gracz dysponuje odpowiednią ilością amunicji.

Użytkownik musi pamiętać również, że tak jak w poprzedniej części tak i teraz deweloperzy postanowili zrezygnować z regeneracji zdrowia na rzecz rozbudowanego systemu apteczek. Jeśli pragniesz zmierzyć się z groźnym i nieobliczalnym wrogiem oraz uwolnić ludzi od chaosu wprowadzanego przez Niemców, pobierz za darmo Wolfenstein II Download, który przeniesie Cię do świata nieładu i grozy, byś pomógł zaprowadzić tam zupełnie nowy porządek. Zobacz również najnowszą odsłonę serii Wolfenstein: Youngblood pobierz.

Tytuł może pochwalić się fantastyczną, robiącą ogromne wrażenie trójwymiarową grafiką, która zapewnia nowoczesny silnik id Tech 6. Nowy tytuł w porównaniu do poprzedniej odsłony ma znacznie poprawioną grafikę oraz wszelkie tekstury. Ponadto autorzy postarali się również o znacznie lepsze i ciekawsze efekty specjalne, które towarzyszą wymianie ognia. Ściągnij Wolfenstein 2 The New Colossus free Download i rozpraw się z Frau Engel i innymi wrogami, którzy pragną zapanować na całym światem.

Wolfenstein II The New Colossus Pobierz grę na PC

Wolfenstein II The New Colossus Download Pobierz Grę!

Minimalne wymagania sprzętowe:

 • Procesor: Intel Core i7-3770 3.4 GHz / AMD FX-8350 3.0 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Grafika: GeForce GTX 770 / 4 GB Radeon R9 290 / 4 GB VRAM
 • Miejsce na dysku: 55 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit
 

 • Free Download Wolfenstein 2 Crack Pebx
 • Pobierz Wolfenstein II The New Colossus Torrent Chomikuj
 • CODEX Wolfenstein II The New Colossus Free Download
 • Skidrow Wolfenstein II Pobierz za darmo

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.