World in Conflict Download

World in Conflict to jedna z tych gier, obok której nie da się przejść obojętnie. Powstała ona w studiu Massive Entertainment, które zresztą znane jest z podobnych produkcji. Nic więc dziwnego, że oczekiwania przed jej premierą były naprawdę spore.

World in Conflict Download – do pobrania

World in Conflict skidrow

Pobierz za Darmo!

Mechanika gry

Jeśli chcesz koniecznie zobaczyć, jak będzie wyglądał globalny konflikt w czasie rzeczywistym, koniecznie pobierz na swój komputer grę World in Conflict Download. Dlaczego? Ponieważ w tej ciekawej produkcji wcielisz się w rolę dowódcy jednej ze stron konfliktu na szeroką skalę.

Gra przenosi nas w czasie do końcówki XX wieku wieku. Nagle okazuje się, że zimna wojna wcale się nie skończyła a Związek Radziecki i kapitalistyczny Zachód “skoczyły sobie do gardeł”. Naszym zadaniem będzie dowodzenie poszczególnymi jednostkami i odnoszenie zwycięstw, które mogą mieć bardzo duże znaczenie w kontekście całej globalnej wojny.

Jednak same starcia w World in Conflict nie byłyby tak wciągające, gdyby nie realistyczne podejście twórców gry do kwestii jednostek biorących udział walkach. Trzeba przyznać, że wszystkie modele czołgów, samolotów, okrętów i innych “maszyn do zabijania” zostały odwzorowane po mistrzowsku. Tym bardziej, że każdy z nich możemy zobaczyć w wizualizacji trójwymiarowej.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Jak wyglądają od strony technicznej bitwy w World in Conflict? Każde starcie rozpoczyna się od dyslokacji jednostek na polu bitwy. Strony konfliktu posiadają swoje punkty na mapie, dzięki którym możliwe jest szybkie wzmacnianie swoich sił poprzez ściąganie posiłków. Celem bitwy jest przejęcie kontroli nad tymi punktami przez jedną ze stron, a w konsekwencji – ostateczne zwycięstwo. Jeśli więc chcesz zobaczyć, jak mógłby wyglądać konflikt pomiędzy obydwoma blokami militarno – gospodarczymi a jednocześnie szukasz dobrej, strategicznej rozrywki, koniecznie pobierz na swój komputer World in Conflict Download i poczuj się, jak prawdziwy dowódca.

Fabułą gry

Choć World in Conflict wydaje się być typową grą taktyczną, osadzoną w czasach zimnej wojny, to jednak ma ona cechy pozycji fabularnej. Świadczą o tym charakterystyczne przerywniki, które spajają w całość wszystkie starcia, w jakich mieliśmy “przyjemność” uczestniczyć. Są one uzależnione od wyniku danej bitwy i informują nas o ogólnym przebiegu konfliktu.

Tryby gry

Podstawowym trybem w World in Conflict jest single player. Jeśli więc lubisz samotne starcia z hordami przeciwników zza “żelaznej kurtyny”, to koniecznie pobierz na swój komputer World in Conflict Download. Jeśli jednak preferujesz tryb multi, również nie będziesz zawiedziony. W trybie tym będziesz mógł prowadzić wirtualne kampanie wojenne pomiędzy różnymi blokami, których wojskami będą zarządzać prawdziwi przeciwnicy.

Podsumowanie

World in Conflict jest z pewnością grą ciekawą, która potrafi wciągnąć na dłużej. Jeśli więc jesteś fanem pozycji z cyklu Blitzkrieg (i innych, podobnych) to będziesz nią zachwycony. A jeśli nie, to… również zachęcamy Cię do jej wypróbowania.

Wymagania techniczne

  • – procesor – Pentium 4 2.5 GHz,
  • – pamięć operacyjna – 1.5 GB RAM,
  • – karta grafiki – 256 MB (GeForce 6800 lub lepsza),
  • – wolne miejsce na dysku – 9 GB HDD,
  • – system operacyjny – Windows XP/Vista

World in Conflict Pobierz pełna wersja

World in Conflict steam

Pobierz za Darmo!

  • Prophet PC World in Conflict Skidrow
  • Pebx free World in Conflict za darmo Pobierz
  • Warez-bb World in Conflict Cracked-3dm
  • Do pobrania World in Conflict Codex

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *