World War 3 Download

Platformy: PC

Producent: The Farm 51


Wydawca: My.com


Data premiery: 19 październik 2019 (wczesny dostęp)


Tryb gry: multiplayer


Tryb multiplayer: Internet


Liczba graczy: max 64

Gatunek: Akcji, FPP, współczesne konflikty, taktyczne, FPS, polskie, strzelanki, Battle Royale

Języki: Polski, Angielski, Rosyjski, Niemiecki, Chiński uproszczony, Japoński

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 8955 razy

Waga: 31GB

Ocena użytkowników: 4,1/5

Wymagania sprzętowe World War 3:

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core i5-2500K 3.3 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 770 / Radeon HD 7870
 • Miejsce na dysku: 35 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7 SP1 64-bit
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i7-4790K 4.0 GHz
 • Pamięć: 16 GB RAM
 • Karta graficzna: 4 GB GeForce GTX 970 / Radeon R9 290
 • Miejsce na dysku: 35 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit

World War 3 to klasyczny FPS (first person shooter), czyli strzelanka z widokiem pierwszoosobowym. Gra nastawiona jest na rozgrywkę wieloosobową online. Ta polska produkcja powstała w gliwickim studio The Farm 51, które jest również jej wydawcą. W tym momencie dostępna jest wersja gry wcześniejszego dostępu – nieco ograniczona i nastawiona głównie na testy. Premiera pełnej wersji zapowiedziana jest na rok 2019. Cena na steam: 28,00 USD.

World War 3 Pobierz pełna wersja

World War 3 download
Ściągnij Grę!

Twórcy gry

Mająca swoją siedzibę w Gliwicach firma The Farm 51 to przedsiębiorstwo zajmujące się tworzeniem gier już od roku 2005. Jak do tej pory ma na swoim koncie kilkanaście dość udanych tytułów, stworzonych na platformy: Nintendo, Microsoft Windows, Xbox i PlayStation. Firma odpowiada za takie produkcje jak Chernobylite wydana w tym roku.

Platformy na jakie gra jest dostępna, języki, kategorie wiekowe, dostępność

Ze względu na swoje przeznaczenie, czyli głównie wieloosobowe rozgrywki sieciowe gra dostępna będzie prawdopodobnie wyłącznie na platformę Microsoft Windows. Już w tym momencie gra (w wersji wcześniejszego dostępu) dostępna jest w języku polskim i angielskim, a w najbliższej przyszłości zostanie prawdopodobnie rozszerzona również o inne języki.

Ze względu na mocno związany z przemocą i brutalnością charakter tej wojennej gry dostępna będzie w kategorii wiekowej dostępnej dla starszej młodzieży. Pobierz grę World War 3 download kiedy tylko będzie dostępna na stronie oficjalnego dystrybutora.

Fabuła

Gra World War 3 rozgrywa się w świecie po trzeciej wojnie światowej, w której gracze biorą udział w masowych bitwach na terenie Europy Wschodniej. Można w niej grać po stronie polskiej, albo rosyjskiej, a od wyboru zależą możliwości gracza i cele gry.

Gra pozostawia bardzo dużo możliwości pod względem rozwoju postaci. Realizowane zadania polegają na zdobywaniu konkretnych celów militarnych, dzięki czemu zdobywane są punkty na finansowanie dalszej kampanii i modernizację uzbrojenia.

Jeżeli chciałbyś wziąć udział w prawdziwej współczesnej bitwie wraz z tysiącami towarzyszy broni, pojazdami bojowymi, dronami i wszelkimi dostępnymi narzędziami zniszczenia gra World War 3 jest skierowana do Ciebie. Ściągnij za darmo World War 3 download w wersji próbnej już teraz, oraz w wersji pełnej kiedy tylko się pojawi.

Zasady i mechanika gry

To co rzuca się w grze w oczy przede wszystkim to ogrom świata, w którym ma miejsce rozgrywka i możliwości interakcji z nim. Twórcy postanowili kierować się zasadą, że wszystko co da się zrobić w realnym świecie ma również dać się zrobić w świecie gry. Dlatego właśnie istnieje ogromna ilość możliwych działań, interakcji, czy możliwości modyfikacji sprzętu jakim się dysponuje.

World War 3 Download steam

World War 3 pelna wersja
Ściągnij Grę!

 • Pobierz World War 3 Torrent Pebx
 • Premiera World War 3 Crack Chomikuj
 • Exsite World War 3 Pobierz za darmo

crack codex

Dodaj swój Komentarz