Worms WMD Download

Gra jaką jest Worms większości ludzi kojarzy się z dawnymi, dobrymi produktami strategicznymi, które przenosiły wyobraźnię do odległego świata obcych. Nazywana popularnie grą robaków powraca w wersji na komputery w nowsze odsłonie. Jeśli chcesz się zabawić z uzbrojonymi robakami i wygrać bitwę to musisz pobrać Worms WMD Download.

Wydawca

Tę jak i poprzednie części stworzyli developerzy ze studia Team17. Wersja na komputer z systemem Windows jest po prostu nowszą częścią stworzoną przez tych samych pomysłodawców. Tytuł gry nawiązuje do dwuwymiarowych gier z serii, to oznacza, że wydarzenia zostały w nim przedstawione z widoku kamery umieszczonej z boku ekranu.

Worms WMD Download – Pełna Wersja PC

Worms WMD Pobierz

Pobierz za Darmo!

Opis

Samo w sobie założenie gry nie uległo zmianie. Nadal musisz stanąć do walki z przeciwną sobie grupą robaków, a Twoje uzbrojenie jest tak samo groźne jak w poprzednich częściach. Jeśli jesteś fanem starszej wersji gry Worms to po prostu musisz pobrać Worms WMD Download. Jest to swoiste przeniesienie do przeszłości kiedy to ta gra była przebojem wśród nastolatków i dorosłych. Twoim zadaniem będzie pozbycie się co do ostatniego członka wrogiej drużyny. Także same walki nadal odbywają się za pośrednictwem naprzemiennych tur, w których zarówno Ty jak i Twój przeciwnik może zgładzić nieograniczoną liczbę kosmicznych robaków. Nie zmienił się też określony czas na wykonanie ruchu, jeśli nie zdążysz- przepadnie.

Broni dostępnych w arsenale jest bardzo dużo, oprócz tych standardowych w typie ulubionej przez wielu graczy bazuki, możemy liczyć na coś bardziej oryginalnego. Przeciwników można zaatakować za pomocą… biegającej, sterowanej owcy lub wybuchowego ekstra banana. Do dyspozycji w standardowym wyposażeniu jest oczywiście lina, a nowością pozostaje urządzenie, która pozwala dokopać się do wnętrza ziemi. Sam wygląd robaków jest nieco inny, mają one innego typu oczy co jest dość mocno zauważalne przez doświadczonych już graczy. Reszta w wyglądzie stworów pozostała bez zmian.

Dla odświeżenia gry dodano kilka bardzo ciekawych gadżetów. Są to na przykład pojazdy, które znalazły się na polu bitwy w grze Worms po raz pierwszy. Pojazdami można się nie tylko poruszać ale także zaatakować wrogów. Do dyspozycji zaciętych graczy zostały dodane czołgi wyposażone w działa, które zadają wysoko punktowane obrażenia. Następną nowością jest pojawienie się na mapie budynków, w których robaki mogą ukrywać się przed atakiem.

Wymagania i tryb gry

Gra tradycyjnie pojawiła się w nieco komiksowym stylu. Grafika nie została zmieniona, a same robaki zyskały jedynie nowe animacje. Tryb gry można dobrać do swoich możliwości. Jest możliwość gry w pojedynkę, wtedy to komputer jest naszym przeciwnikiem lub w parze z innymi osobami.

Minimalne wymagania to Minimalne: Intel Dual Core E6600 2.4 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 1 GB GeForce GTX 280/Radeon HD 7750 lub lepsza, Windows 7/8.1/10 ale rekomendowane mówią odrobinę inaczej czyli: Intel Core i5-2500K 3.3 GHz/AMD FX-6300 3.5 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 2 GB GeForce GTX 750/Radeon R7 370 lub lepsza, Windows 7/8.1/10 64-bit

Gra będzie dla Ciebie bardzo przyjemnym powrotem do przeszłości jeśli jesteś stałym graczem, będzie to ta sama dobra gra z ulepszeniami. Jeśli nigdy nie uczestniczyłeś w przygodzie jaką jest świat robaków to koniecznie pobierz Worms WMD Download. Z pewnością będziesz do niej wracał. Jest to niezwykła przygoda, w której użyjesz strategii, obmyślisz plan działania i przystąpisz do ataku.

Worms WMD Pobierz i zainstaluj

Worms WMD Download

Pobierz za Darmo!

  • Pobierz Worms WMD CODEX Torrent
  • Free Download Worms WMD FitGirl Repack
  • Chomikuj Worms WMD Pobierz za darmo
  • Exsite Worms WMD Free Download
  • Cracked Worms WMD PC Download

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *