WRC 5 Download

WRC 5 to kolejna, ze znanej serii gier, które pokochali fani gier samochodowych oraz fani wyścigów rajdowych. Nie każdy wie, że pierwszy tytuł tej serii, został wydany już pięć lat temu, a wiec seria gier ma już pięcioletnią historię. Pierwsza gra tej serii została wydana w roku 2010. Początkowo twórcą serii była firma Black Bean Games, jednak firma borykała się z problemami finansowymi, dlatego konieczne było jej przejęcie. Po przejęciu jej przez firmę Bigben Interactive wydano kolejna wersję gry. Poprzednie wersje serii WRC zdobyły miliony fanów na całym świecie, są cenione ze względu na doskonałą grywalność, realizm prowadzenia rajdowego samochodu i dużo możliwości gry. Jaka jest obecna seria? Określenie – dużo lepsza – to bardzo ogólna ocena, która z rzeczywistością ma wiele wspólnego, jednak należy powiedzieć wprost. Łatwo to sprawdzić. Wystarczy pobrać pełną wersję WRC 5 Download i sprawdzić się za kierownica jednego z wielu samochodów rajdowych i przekonać się, ze najnowsza wersja tej interesującej gry jest dużo ciekawsza od poprzednich – należy zaznaczyć – doskonałych gier.

WRC 5 Download PC

WRC 5 pobierz Ściągnij Grę!

W najnowszej serii, gry, dzięki posiadanym licencjom, autorzy mogli wiernie odtworzyć mistrzostwa z roku 2015, zarówno trasy, jak i samochody. W grze, podobnie jak w ówczesnych mistrzostwach, występują takie same pojazdy, identyczne zespoły, jeździmy po tych samych trasach, jakie pokonywali kierowcy rajdowi, nawet odcinki specjalne są identyczne. Takie rozwiązanie to unikalna możliwość sprawdzenia się nie tylko za kierownicą samochodu rajdowego, ale również sprawdzenia się na odcinkach, które kierowcy samochodów rajdowych pokonywali. Realizm jest więc wręcz niesamowity. Oczywiście z punktu widzenia każdego fana gier samochodowych, a w szczególności gier rajdowych, duże znaczenie ma realizm prowadzenia samochodu rajdowego.W tym tytule, tak jak i w poprzednich wersjach WRC, jest on bardzo wysoki.

Zwiastun – WRC 5 PC

Samochody prowadzą się świetnie, zgodnie z prawami fizyki reagują w zakrętach, przyczepność zależna jest od stanu drogi, jej rodzaju czy pogody, a więc podobnie jak w życiu prawdziwego kierowcy, trzeba bardzo na to zwracać uwagę. O wypadek w grze nie jest trudno, o pozornie niewielkie uszkodzenie samochodu również. Co istotne – opcja zniszczeń pojazdu – również jest bardzo realistyczna, wiele z nich uniemożliwia jazdę pojazdem, inne, w znaczący sposób ją utrudniają,czy tez zmieniają charakterystykę prowadzenia samochodu . Pobierz pełną wersję steam WRC 5 Download na swój komputer PC już za darmo.

Najnowsza część została w znaczący sposób poprawiona graficznie. Stało się to po części w sposób zamierzony, po części jednak stało się to dzięki temu, iż grę postanowiono wydać także na konsole do gier. Konieczność zmian w kodzie gry, spowodowała niejako przy okazji, iż na klasycznym pececie, prezentuje się ona pod względem graficznym dużo lepiej niż wcześniejsze serie.

Komu można polecić WRC 5? Bez wątpienia wszystkim fanom rajdów samochodowych i gier, w których podstawowym obowiązkiem gracza jest jazda samochodem. Tu, może pozwolić sobie na jazdę, bez hamulców. Jazdę, w której celem jest osiągniecie jak najlepszego czasu, Jazdę, wymagającą dużej koncentracji, sporych sportowych umiejętności, zdolności przewidywania zachowań pojazdu i odrobiny szczęścia, niekiedy bowiem bardzo się ono przydaje. Pobierz za darmo WRC 5 Download PC, zasiądź za kierownica rajdowego pojazdu i ruszaj na trasy mistrzostw świata sprzed roku. Osiągaj jak najlepsze czasy, jedź bezpiecznie, a jednocześnie na tyle szybko, by wygrać. Dasz radę? Nie będzie to łatwe, ale to tylko plus tej gry i gwarancja wielu godzin bardzo ciekawej rozrywki.

WRC 5 Pobierz – Pełna Wersja na PC

WRC 5 download Pobierz Grę!

  • Steam WRC 5 Free Download
  • Pobierz za darmo WRC 5 Torrent
  • Free Download WRC 5 Chomikuj
  • Exsite WRC 5 Download Free
  • WRC 5 PC Download Cracked-3DM
  • Pebx WRC 5 Pobierz za darmo

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *