WRC 6 Download

Czy chciałbyś poczuć na własnej skórze emocje Rajdowych Mistrzostw Świata FIA World Rally Championship, zasiadając za kierownicą niesamowitego samochodu? Teraz to możliwe – dzięki grze WRC 6, opartej na zupełnie realnie toczącej się rywalizacji. Pobierz WRC 6 Download, żeby poczuć smak adrenaliny i prędkości. specjalizujące się w pełnych emocji grach studio Kylotonn Games stworzyło serię noszącą miano oficjalnych gier tej motoryzacyjnej imprezy. Stworzona na podstawie znajomości realiów gra pozwala przekonać się, jaka presja ciąży na rajdowym kierowcy i ile radości daje triumfalny przejazd przez linię mety.

WRC 6 Download pełna wersja

WRC 6 reloaded

Pobierz za Darmo!

Kilka słów o serii

Zapoczątkowana w roku 2010 seria gier została stworzona na licencji Międzynarodowej Federacji Samochodowej. Dzięki temu patronatowi można mieć pewność, że są to gry realistyczne, dobrze zaprojektowane, po prostu wiernie oddające klimat. Symulacje jazdy rajdowej powoli zdobywały sobie grono fanów, by z czasem (i wraz z rozwojem zastosowanej w grach grafiki) stać się naprawdę lubianymi i wyczekiwanymi. Od części WRC 5 zmienił się producent gier, a nowe studio dołożyło starań, by wdrożyć się w tworzenie niezapomnianych gier wyścigowych. Pobierz WRC 6 Download żeby sprawdzić, jak niezaprawione jeszcze w rajdowych bojach studio poradziło sobie z najnowszą odsłoną mistrzostw.

Mechanika gry

W takcie gry kierowca może sprawdzić się we wszystkich czternastu rundach tegorocznych Mistrzostw. Gra wiernie odwzorowuje bieżący sezon, wraca na przykład nieobecny przedtem przez wiele lat Rajd Chin – i również jest zawarty w grze. To bardzo dobrze wykonany symulator ekstremalnej jazdy. Gracz ma szansę wcielić się w kierowcę każdego obecnego w realnych mistrzostwach zespołu, wliczając w to równoczesne zawody WRC-2 i Junior WRC.

Studio tworzące grę począwszy od wersji WRC 5 (wcześniej odpowiadał za nią inny producent) dołożyło wszelkich starań, żeby wyjść naprzeciw oczekiwaniom i życzeniom graczy. Tak rajd nabrał wyrazistości i realizmu, drogi stały się trudniejsze, trasy dłuższe, a system uszkodzeń bardziej zgodny z rzeczywistością. Jeśli masz ochotę osobiście wypróbować efekt, który udało się osiągnąć tą współpracą, pobierz WRC 6 Download i ciesz się mnóstwem adrenaliny, której dostarcza gra wirtualnym kierowcom.

Dostępne tryby i technika

WRC 6 oferuje graczom rozmaite możliwości – można ścigać si.ę na trasach specjalnych, budować swoją karierę rajdową lub zmagać się z innymi w multiplayerze. Nowością jest także synchronizacja gry z aktualnym kalendarzem Mistrzostw. Jeśli masz ochotę wziąć udział w Mistrzostwach i wraz z zawodnikami zmieniać ich bieg budując alternatywną historię, pobierz WRC 6 Download. W ten sposób możesz nawet zostać eSportowym Mistrzem WRC! Tutaj nic nie dzieje się na żarty. Rywalizacja toczy się dzień po dniu, a najlepsi zostaną zaproszeni do półfinałów i finałów, by zmierzyć się ze sobą w ostatecznej, emocjonującej rozgrywce.

WRC 6 wyraźnie wybija się na tle swoich poprzedniczek, oferując graczom niezwykłą realność dźwięków, wizji, a nawet pogody. Grając w WRC 6 można więc nie tylko poczuć atmosferę Mistrzostw, ale też osobiście wziąć w nich udział, zasiadając wirtualnie za kierownicą wspaniałego, sportowego samochodu w asyście wiwatów tłumu. Grafika w tej części jest wyraźnie poprawiona, więc oglądanie wykreowanego świata sprawia prawdziwą przyjemność. To przygoda, której żaden maniak motoryzacji nie może przegapić!

WRC 6 Pobierz i zainstaluj

WRC 6 pobierz

Pobierz za Darmo!

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *