WWE 2K17 Download

Platformy: PC, PS3, X360, PS4, XONE
Producent:

Yuke's


Wydawca:

2K Sports


Wydawca PL:

Cenega S.A.


Data premiery:

7 lutego 2017


Tryb gry:

single / multiplayer


Tryb multiplayer:

Internet / wspólny ekran


Gatunek: Sportowe, wrestling, na 2 osoby, podzielony/wspólny ekran

Języki: polski, angielski, francuski, włoski, niemiecki, hiszpański, arabski

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 12293 razy

Waga: 44.17GB

Ocena użytkowników: 4/5

Wymagania sprzętowe WWE 2K17:

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core i5 3350 3.30 GHz/AMD FX-8150 3.6 GHz
 • Pamięć: 4 GB RAM
 • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 660/Radeon HD 7770
 • Miejsce na dysku: 50 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7(SP1)/8.1/10
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i7 3770K 3.5 GHz/AMD FX-8350 4.0 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 4 GB GeForce GTX 770/Radeon R9 290
 • Miejsce na dysku: 50 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7(SP1)/8.1/10

WWE 2K17 to gra, która powstała na PlayStation 4 i PC, tak jak wszystkie pozostałe części z tej serii. Jej produkcja została powierzona studiu Yuke’s, które od lat zajmuje się grami typu wrestling. Zespół od Visual Concepts wsparł produkcję swoimi zdolnościami. WWE 2K17 stanowi rozwinięcie umiejętności prezentowanych w poprzedniej części, czyli WWE 2K16. Autorzy starają się jak najwierniej odwzorować wszystkie, nawet najdrobniejsze detale świata wrestlingu. Zmagania zawodników stały się dla gracza naprawdę dużym wyzwaniem. Twórcy postanowili zaimplementować do gry nie tylko znanych i lubianych sportowców, ale również wschodzące gwiazdy wrestlingu. Wśród dostępnych wrestlerów można zobaczyć takie gwiazdy jak: Chris Jericho, Booker T, Andre The Giant, The Rock, Goldberg czy John Cena, a także zawodniczki: Sasha Banks, Paige czy siostry Bella. Dla miłośników tego sportu są to z pewnością znane postacie. Jeśli i Ty uwielbiasz kontaktowe sporty walki to nowa część WWE 2K17 będzie dla Ciebie idealną opcją. Pobierz WWE 2K17 Crack i nie miej litości dla swoich przeciwników!

WWE 2K17 Download Pełna wersja

WWE 2K17 pobierz Ściągnij Grę!

Gra sportowa toczy się przede wszystkim na ringu w otoczeniu tłumu publiczności. Czasami zdarza się również, że do walk dochodzi także za kulisami, lub poza matą w bardzo bliskiej odległości od fanów. Autorzy zatroszczyli się o to, aby system walk był możliwie jak najbardziej realistyczny. W taki oto sposób gracz może wyprowadzać ciosy, rzucać przeciwnikiem o matę lub wykorzystywać znajdujące się wokół niego przedmioty, jak np. krzesła, aby wyprowadzać atak. Studio wprowadziło również WWE Universe, czyli stację telewizyjną, która stara się na bieżąco komentować wszystkie walki oraz ich rezultaty. Bohaterowie mogą również udzielać wywiadów dziennikarzom, jednak gracze muszą pamiętać o tym, że to, co zostanie podczas nich powiedziane może wywołać bójki z innymi zawodnikami. Czasami nawet może zdarzyć się, że bohater trafi przed sąd. Deweloperzy wprowadzili nowe ruchy i możliwości postaci, dzięki czemu ta część jest jak do tej pory najbardziej zaawansowana technologicznie. Oznacza to, że nie jest ona adresowana do tych graczy, którzy z „doskoku” chcieliby czasami spróbować wrestlingu.

Gra wymaga żmudnej pracy, przygotowania i zaangażowania. Będzie to doskonale widoczne podczas pierwszych kilku walk, które z pewnością nauczą każdego pokory. Na szczęście istnieje możliwość ustawienia poziomu trudności oraz zmiany innych ustawień, dzięki czemu na początku rozgrywki staną się nieco łatwiejsze. Całość gry jest przygotowana z niezwykłą dbałością, walki są ukazane w sposób bardzo realistyczny, a zawodnicy są świetnie animowani. Uwielbiasz takie spektakularne widowiska? Wrestling to Twój ulubiony sport? Marzysz, aby wcielić się w postać gwiazdy jak John Cena lub Goldberg i spuścić łomot swoim przeciwnikom? Koniecznie pobierz WWE 2K17 Download i baw się, zdobywaj punkty i wygrywaj kolejne rozgrywki. Bądź niezwyciężony!

Gra w wersji na PlayStation 4 lub PC korzysta z tej samej technologi co wersja wydana w zeszłym roku. WWE 2K17 jest jednak znacznie bardziej dopracowana pod względem wizualnym. Całości walk i potyczek towarzyszy bardzo energetyczna ścieżka dźwiękowa, która została stworzona przez znanego producenta muzycznego – P. Diddiego, znanego również wcześniej pod pseudonimem Puff Daddy. Wszystkie powyższe elementy złożone w całość sprawiają naprawdę dobre wrażenie. Pobierz pełna wersja WWE 2K17 Download i spraw sobie niezwykła frajdę w kolejnych pojedynkach z doświadczonymi graczami.

WWE 2K17 Pobierz i zainstaluj na PC

WWE 2K17 download Pobierz Grę!

 • Steam Download WWE 2K17 Crack Exsite
 • Pełna wersja WWE 2K17 Torrent Chomikuj
 • Pebx WWE 2K17 do pobrania PC
 • Codex WWE 2K17 Pobierz za darmo

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.