XING The Land Beyond Download

Jedną z najciekawszych gier przygodowych, które są obecnie dostępne na rynku, jest gra XING The Land Beyond. Umożliwia nam ona fascynującą podróż przez zaświaty. Będziemy eksplorować różne poziomy i rozwiązywać różnego rodzaju zagadki. Będziemy do tego wykorzystywać takie moce jak możliwość sterowania pogodą czy porami dnia i nocy. Jeśli masz ochotę na tego typu przygodę, nie wahaj się i pobierz XING The Land Beyond download, z pewnością gra Cię wciągnie.

XING The Land Beyond Download pełna wersja

XING The Land Beyond pobierz Ściągnij Grę!

Trójwymiarowa podróż przez zaświaty

XING: The Land Beyond to gra opracowana w oparciu o trójwymiarową technologię Unreal Engine 4. Inspiracją do niej były takie tytuły jak Myst czy Portal. Grę XING: The Land Beyond stworzyło nowo powstałe amerykańskie studio White Lotus Interactive. Dopiero debiutuje, jednak po sukcesie tej gry możemy się spodziewać kolejnych, równie udanych produkcji. Co ważne, gra została przygotowana w technologii w pełni kompatybilnej z goglami Oculus Rift, co pozwala w pełni cieszyć się efektami trójwymiarowymi. Efekty są niesamowite!

Fabuła gry

Fabuła gry jest nieco przewrotna. Jej początkiem jest śmierć głównego bohatera. To oznacza jednak początek fantastycznej przygody. Obserwujemy, jak dusza bohatera opuszcza ciało i udaje się w fascynującą podróż po archipelagu tajemniczych wysp, które tworzą zaświaty. W tym miejscu logika zostaje zniekształcona przez wymiar mistyczny, dlatego też świat, po którym poruszamy się, jest nieco surrealistyczny. Obok siebie możemy znaleźć pustynie i skute lodem krainy, wysokie góry, lasy i aktywne wulkany. Kluczową rolę w grze odgrywa scenariusz, podróżując przez zaświaty bohater ma za zadanie odkryć prawdę o sobie i swojej postaci. Opowieść rozgrywa się w sposób bardzo subtelny, aby ją odczytać, będziemy musieli interpretować ukryte wskazówki, poezję wyrytą na monumentach i analizować otoczenie. Ta gra wyróżnia się również dlatego, że nie uświadczymy w niej narratora ani dialogów. To sprawia, że bywa trudniejsza, ale i ciekawsza, mniej oczywista. Jeśli zachęca Cię to, nie wahaj się i pobierz XING The Land Beyond download.

Na czym polega rozgrywka?

Gra polega na eksploatacji różnych poziomów (Zaświatów) i rozwiązywaniu logicznych zagadek, które prowadzą do rozwoju opowieści i odkrycia przez bohatera prawdy o sobie. Akcja prowadzona jest z perspektywy pierwszej osoby. Nie ma sekwencji walki, za to musimy dokładnie analizować otoczenie i szukać wskazówek, które pozwolą nam na rozwiązanie poszczególnych zagadek. Wiele z zagadek można rozwiązać na kilka sposobów. Gracz posiada moc manipulowania otoczeniem, może na przykład wywołać zamieć śnieżną lub deszcz.

Kwestie techniczne

Gra XING The Land Beyond może zachwycać, dzięki bardzo przemyślanemu zastosowaniu technologii trójwymiarowej. Uwagę przyciągają wyjątkowo pełne życia, dopracowane, bogate w szczegóły lokacje. Możliwości silnika Unreal Engine 4 zostały w tej grze w idealny sposób wykorzystane. Gra prezentuje się naprawdę wspaniale od strony wizualnej dzięki pięknej grze świateł i wykorzystaniu efektów specjalnych.

Grę możemy z powodzeniem obsługiwać na zwykłym PC, jednak naprawdę niesamowita jest, jeśli zastosujemy do niej gogle Oculus Rift. Dzięki nim całkowicie zanurzymy się w wirtualną rzeczywistość i pochłonie nas niesamowity świat. Jeśli więc masz ochotę na magiczną przygodę w zaświatach nie wahaj się i pobierz XING The Land Beyond. Eksploatowanie kolejnych poziomów i rozwiązywanie logicznych zagadek pochłonie Cię na długie godziny.

XING The Land Beyond Pobierz i zainstaluj

XING The Land Beyond download Pobierz Grę!

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *