Yakuza 6: The Song of Life Download

Platformy:  PC, PS4, XONE
Producent:
 

Ryu ga Gotoku Studio


Wydawca:
 

SEGA


Data premiery:
 

25 marca 2021


Tryb gry:
 

single player


Gatunek:  Akcji, TPP, gangsterskie, beat 'em up, Japonia, przygodowe gry akcji, Xbox Game Pass

Języki:  polski, angielski, chiński tradycyjny, japoński

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 2188 razy

Waga: 36.99GB

Ocena użytkowników: 4/5

Wymagania sprzętowe Yakuza 6: The Song of Life:

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core i5-3470 3.2 GHz / AMD FX-6300 3.5 GHz
 • Pamięć: 4 GB RAM
 • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 660 / Radeon HD 7870
 • Miejsce na dysku: 40 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 10 64-bit
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i7-6700 3.4 GHz / AMD Ryzen 5 2600 3.4 GHz
 • Pamięć: 6 GB RAM
 • Karta graficzna: 8 GB GeForce GTX 1070 / Radeon RX Vega 56
 • Miejsce na dysku: 40 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 10 64-bit

Jeśli ktoś lubi gry gangsterskie w orientalnym wydaniu, to Yakuza 6: The Song of Life do pobrania z pewnością będzie dla niego. Ta wydana na PC, PS4 i Switch pozycja jest co prawda nieco „nasiąknięta” klimatem Japonii, ale czego zresztą można się spodziewać po takiej grze. Zwłaszcza, że za jej produkcję odpowiedzialne jest studio Ryu ga Gotoku, a za wydanie nie kto inny jak… SEGA!

Yakuza 6: The Song of Life Pobierz pełna wersja gry

Yakuza 6: The Song of Life download
Ściągnij Grę!

Japoński świat mafii…

Yakuza 6: The Song of Life to kolejna produkcja, która dotyka tematyki japońskiej mafii. Dlaczego kolejna? Ponieważ sam już grałem w kilka takich gier, które – co ciekawe – cieszą się na Dalekim Wschodzie bardzo dużą popularnością (coś jak nasza Mafia?). W grze jako gracz wcielam się w rolę Kazumy Kiryu, który po raz kolejny musi stawić czoło Yakuzie. Nie ma w tym nic dziwnego, skoro główny bohater wziął na siebie odpowiedzialność za śmierć szefa lokalnego „oddziału” japońskiej mafii.

Fabuła gry

Yakuza 6: The Song of Life Download to gra, która pod względem fabularnym od razu wzbudziła moją sympatię. Jest to niejako ostatni rozdział historii wspomnianego Kiryu. Rozpoczyna się on mniej więcej po trzech latach od finału piątek części gry. Główny bohater tej części – niejaki „Smok Dojima” właśnie wyszedł z więzienia, chcąc odwiedzić Harukę – swoją przybraną córkę. Niestety okazuje się, że padła ona ofiarą wypadku i obecnie znajduje się w śpiączce. Okazuje się, że w to wszystko może być wmieszana tytułowa Yakuza.

Mechanika gry

Yakuza 6: The Song of Life to typowa gra, w której postępy akcji obserwuje się z perspektywy trzeciej osoby. W trakcie rozgrywki przemierzam dzielnicę Kamurocho (Tokio) i Onomichi (Hiroszima), wyróżniających się – i tu plus dla producentów – bardzo otwartą strukturą. Rozgrywka opiera się na kolejnych, fabularnych wstawkach, które popychają całą tą historię do przodu. I jeszcze jedno: gdy walczyłem z przeciwnikami, byłem zmuszony eliminować ich w starciach na pięści. Tu o sukcesie decyduje przede wszystkim udana kombinacja ciosów.

Kilka słów o grafice

Yakuza 6: The Song of Life to – według mnie bardzo dobrze dopracowana produkcja. Każda z dzielnic ma charakter otwarty, dzięki czemu mogę przemierzać ich lokacje praktycznie wzdłuż i wszerz. Co więcej, wszystkie te budynki są wręcz nasiąknięte typowym charakterem japońskiego budownictwa.

Podsumowując, Yakuza 6: The Song of Life to typowa gra single player, która doskonale odzwierciedla specyfikę życia w dwóch ogromnych japońskich metropoliach. Jeśli i Ty chcesz poczuć tą atmosferę, koniecznie pobierz tą grę za darmo i ciesz się każdym jej cyfrowym wymiarem.

Yakuza 6: The Song of Life Download do pobrania

Yakuza 6: The Song of Life cover gry pc
Ściągnij Grę!

 • Torrent Yakuza 6 The Song of Life do pobrania
 • Crack Yakuza 6 The Song of Life za darmo
 • Pełna wersja Yakuza 6 The Song of Life free download
 • darmowe gry Yakuza 6 The Song of Life pobierz

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *