0 A.D. Download

Platformy: PC
Producent:

Wildfire Games


Wydawca:

Wildfire Games


Data premiery:

2021


Tryb gry:

single / multiplayer


Tryb multiplayer:

Internet


Gatunek: Strategiczne, ekonomiczne, RTS, zagraj za darmo, starożytność, indie, starożytny Rzym

Języki: Polski, English, French, Italian, German, Spanish, Russian, Portuguese-Brazil, Simplified Chinese

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 5633 razy

Waga: 3GB

Ocena użytkowników: 4/5

Wymagania sprzętowe 0 A.D.:

Minimalne:
  • Procesor: Intel Pentium 3 1.0 GHz
  • Pamięć: 512 MB RAM
  • Karta graficzna: 128 MB GeForce 3
  • Miejsce na dysku: 3 GB HDD
  • System operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10

0 A.D. jest darmową grą strategiczną, przeznaczoną na komputery osobiste z systemem Windows. Tytuł jest dziełem studia Wildffire Games, mającego na swoim koncie między innymi znaną modyfikację do Age of Empires II: The Age of the Kings.

0 A.D. Download – Pełna Wersja PC

0 A.D. pobierz Ściągnij Grę!

Fabuła

Historia przedstawiona w grze opowiada o najważniejszych ziemskich cywilizacjach, które żyły na przestrzeni tysiąclecia od V wieku p.n.e do V wieku n.e. Na samym początku udostępnione zostały tylko niektóre cywilizacje, m.in. Gregów, Rzymian i Celtów, jednak z czasem tytuł uzupełniony został o kolejne. Jeżeli jesteś miłośnikiem historii, pobierz za darmo 0 A.D. PC Download i zacznij rozwijać własną cywilizację. Produkcja w dużym stopniu trzyma się historycznych realiów pod względem odtworzenia budynków czy broni, jednak nie opowiada o żadnych autentycznych konfliktach. Dzięki temu gracz może zmierzyć się z każdą z odtworzonych cywilizacji, a jego zadaniem jest pokierowanie jednej z nich do zwycięstwa.

Mechanika

0 A.D.jest grą RTS, czyli strategię rozgrywaną w czasie rzeczywistym. Podstawowe założenia tytułu nie odbiegają od rozwiązań proponowanych w klasycznych produkcjach tego typu. Celem zabawy jest kontrolowanie losów wybranej nacji, poprzez jej aktywny rozwój wraz z upływem czasu. Jeżeli masz w sobie cechy przywódcy, ściągnij grę 0 A.D. free Download zatroszcz się o swoją cywilizację.

Zadaniem gracza jest umiejętne gospodarowanie zajmowanym terytorium. Odbywa się to poprzez opiekę nad farmą zapewniającą pożywienie mieszkańcom czy zbieranie surowców niezbędnych do wznoszenia budynków. Gracz może tworzyć świątynie, baraki, sklepy, wieże strażnicze czy zagrody dla zwierząt. Każda z budowli ma osobne zastosowanie, a razem spełniają one potrzeb mieszkańców oraz odpowiedni rozwój cywilizacji. Niezbędne jest także przygotowanie jej na ewentualny konflikt zbrojny. Gracz musi werbować żołnierzy, którzy będą w stanie podbijać pobliskie miasta oraz odpierać ataki wrogów. Podobną grą jest Age of Empires Definitive Edition pobierz na PC.

Strona techniczna

Produkcja powstała w oparciu o autorski silnik Pyrogensies. Technologia ta przygotowana została specjalnie z myślą o 0 A.D. Tytuł oferuje bardzo dobry poziom oprawy graficznej, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że dostępny jest za darmo. Jeżeli chcesz zagrać w bezpłatną strategię, pobierz grę 0 A.D. i sprawdź swoje umiejętności w tym gatunku.

Gra nie zawiera żadnego systemu mikropłatności czy reklam, a także pozwala na korzystanie z wielu modyfikacji. Gracze mogą też korzystać z elementów projektu we własnych dziełach, jednak w takim wypadku konieczne jest przestrzeganie kilku reguł wymienionych na stronie gry. Produkcja tytułu rozpoczęła się jeszcze w 2001 roku i początkowo funkcjonowała jako mod do Age of Empires II: The Age of Kings. Z czasem jednak twórcy zaczęli pracować nad edycją samodzielną, kiedy to w 2003 roku produkcja przeniesiona została na silnik Pyrogenesis. Pierwsza grywalna wersja 0 A.D. udostępniona została użytkownikom mniej więcej w okolicach 2010 roku i już wtedy oferowała wyjątkowo rozbudowaną zawartość.

0 A.D. Pobierz grę na PC

0 A.D. download Pobierz Grę!

  • CODEX 0 A.D. Free Download
  • SKIDROW 0 A.D. Pobierz za darmo

crack codex

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.