Age of Empires Definitive Edition Download

Platformy: PC
Producent:

Forgotten Empires


Wydawca:

Xbox Game Studios / Microsoft Studios


Data premiery:

19 sierpnia 2019


Tryb gry:

single / multiplayer


Tryb multiplayer:

Internet


Gatunek: Strategiczne, RTS, starożytność, reedycje/remastery/remaki, historyczne, Xbox Game Pass

Języki: polski, angielski, francuski, włoski, niemiecki, hiszpański, japoński, koreański, portugalski brazylijski, rosyjski, chiński uproszczony, hiszpański latynoamerykański, chiński tradycyjny, wietnamski

Pełna Wersja + Crack

Age of Empires: Definitive Edition Definitive Edition

Polska wersja językowa

Pobrano 11903 razy

Waga: 18.95GB

Ocena użytkowników: 3.8/5

Wymagania sprzętowe Age of Empires: Definitive Edition:

Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i5 2.4 GHz
 • Pamięć: 16 GB RAM
 • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 650/Radeon HD 5850
 • Miejsce na dysku: 20 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 10 64-bit

Age of Empires Definitive Edition to doskonale odświeżona wersja kultowego już RTS-a pochodzącego z 1997 roku. Gra oferuje nam przede wszystkim zawartość oryginalnej gry, wraz z dodatkiem Rise of Rome, jak również gruntownie odnowione oprawę audiowizualną oraz rozgrywkę. Jeżeli chcesz zmierzyć się z tą kultową już serią, pobierz Age of Empires Definitive Edition download. Z pewnością dzięki temu doskonale wypełnisz swój wolny czas, a przede wszystkim zaznasz wspaniałej rozrywki na najwyższym poziomie. Producentem gry jest Forgotten Empires, a wydawcą Microsoft Studios. Data premiery PC 20 luty 2018.

Age of Empires Definitive Edition Download reloaded

Age of Empires Definitive Edition pobierz Ściągnij Grę!

Nowa seria Age of Empires Definitive Edition to odświeżona wersja pierwszej odsłony kultowego, a przede wszystkim legendarnego już cyklu strategii czasu rzeczywistego, która została wydana na PC Windows. W porównaniu do pierwowzoru pochodzącego z 1997 roku, nowa edycja otrzymała  znacznie poprawioną grafikę, w pełni symfoniczną ścieżkę dźwiękową, jak również wiele usprawnień w mechanice rozgrywki. Jeżeli chcesz cieszyć się doskonałym dźwiękiem oraz ważne są dla Ciebie najnowsze usprawnienia, pobierz za darmo Age of Empires Definitive Edition PC download. Z pewnością nie będziesz tego żałował.

Wersja Definitive Edition oferuje przede wszystkim zawartość z oryginalnego Age of Empires, jak również dodatku Rise of Rome. Na potrzeby remastera wszystkie scenariusze przeznaczone do rozgrywki solowej są osadzone w czasach starożytnych, począwszy od epoki kamienia, aż po epokę żelaza. Warto pamiętać, iż zostały one wzbogacone zupełnie nowymi elementami narracji. Ściągnij Age of Empires Definitive Edition free Download na PC Windows wykorzystuje znaną oraz powszechnie lubianą mechanikę RTS, w której rdzeniem jest przede wszystkim rozbudowa bazy, a także werbowanie armii oraz toczenie dynamicznych bitew.

Zdecydowanie nowa wersja doczekała się bardzo wielu usprawnień technicznych, jak również zmodernizowanego interfejsu, który znacznie ułatwia zarządzanie podwładnymi. Zabawa w tej serii toczy się w czasach starożytnych, z tego powodu gracz prowadzi do boju historyczne cywilizacje z różnych rejonów świata oraz epok. Należą do nich między innymi Asyryjczycy, a także Babilończycy, jak również Kartagińczycy i Koreańczycy dynastii Joseon. Są tam także Egipcjanie, a także Grecy, jak również Hetyci oraz Macedończycy i Minojczycy oraz wielu innych.

Oprócz historycznych kampanii solowych w Age of Empires Definitive Edition oferuje graczom również rozbudowany multiplayer, który jest oparty na systemie Xbox Live z Osiągnięciami. Możliwa jest także doskonała zabawa w trybie Classic, który oferuje niezmienioną rozgrywkę taką jak z tradycyjnej wersji z 1997 roku. Ciekawą grą strategiczną jest Frostpunk pobierz.

Poszukując odpowiedniej rozrywki na wolne dni, pobierz grę Age of Empires. Jest to kolejna część kultowej już serii, która jest ceniona przez graczy na całym świecie. W tej edycji zachwyca wszystko, poprzez doskonale wymyśloną fabułę oraz wspaniałą grafikę.  Zdecydowanie jest to idealna rozrywka na każdy dzień, która wciąga każdego gracza już od pierwszej gry.

Age of Empires Definitive Edition Pobierz pełna wersja

Age of Empires Definitive Edition download Pobierz Grę!

Minimalne wymagania sprzętowe:

 • Procesor: Intel Core 2 Duo 1.8 GHz
 • Pamięć: 4 GB RAM
 • Grafika: Intel HD / 1 GB VRAM
 • Miejsce na dysku: 13 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 10
 

 • Pobierz Age of Empires Definitive Edition Torrent Chomikuj
 • Free Download Age of Empires Definitive Edition Crack Pebx
 • Skidrow Age of Empires Definitive Edition Pobierz za darmo
 • Reloaded Age of Empires Definitive Edition Free Download PC

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.