9 Monkeys of Shaolin Download

Platformy: PC, PS4, XONE, Nintendo Switch
Producent:

Sobaka Studio


Wydawca:

Buka Entertainment


Wydawca PL:

Koch Media Poland


Data premiery:

16 październik 2020


Tryb gry:

single / multiplayer


Tryb multiplayer:

Internet / wspólny ekran


Liczba graczy:

1-2

Gatunek: Akcji, beat 'em up, na 2 osoby, indie, 2.5D, kooperacja, side-scroll, podzielony/wspólny ekran

Języki: Polski (spolszczenie), Angielski, Rosyjski, Francuski, Włoski, Niemiecki, Hiszpański, Chiński uproszczony, Japoński

Pełna Wersja + Crack

9 Monkeys of Shaolin + wszystkie dodatki DLC

Polska wersja językowa

Pobrano 7899 razy

Waga: 3.44 GB

Ocena użytkowników: 4,3/5

Wymagania sprzętowe 9 Monkeys of Shaolin:

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core i3-6300 3.8 GHz / AMD FX-8370 4.0 GHz
 • Pamięć: 4 GB RAM
 • Karta graficzna: 1 GB GeForce GT 630 / Radeon HD 5570
 • Miejsce na dysku: 7 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7(SP1)/8.1/10 64-bit
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i5-6600 3.3 GHz / AMD Ryzen 5 2500X 3.6 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 660 / Radeon HD 7870
 • Miejsce na dysku: 7 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7(SP1)/8.1/10 64-bit

Gra 9 Monkeys of Shaolin z pewnością jest tytułem, który wypełni lukę na rynku rozgrywek. Jest to typowa bijatyka nawiązująca swoim klimatem do tytułów tworzonych w latach 90. na konsole SNES i SEGA Megadrive, jak również automaty do gier. Studio produkcyjne postanowiło wypuścić ją w wersji na PC Windows, Xbox One, PlayStation 4 oraz Nintendo Switch.

9 Monkeys of Shaolin Download – Pełna Wersja PC

9 Monkeys of Shaolin pobierz Ściągnij Grę!

Studio produkcyjne

Wydawcą gry 9 Monkeys of Shaolin jest rosyjskie studio produkcyjne Buka Entertainment, natomiast deweloperem Sobaka Studio. Ich najpopularniejszą jak dotąd produkcją jest „Redeemer”. Właśnie z tej produkcji pochodzi zastosowany w 9 Monkeys of Shaolin system walki, jednak wzbogacony o nowe możliwości rozgrywki. Producentem gry jest Sobaka Studio.

Fabuła gry

9 Monkeys of Shaolin to gra nawiązująca swoim klimatem do filmów kung-fu z dawnych lat. W czasie rozgrywki gracz przenosi się do nieco bardziej fantastycznej wersji Chin z czasów średniowiecza. Niewielką wioskę, w której mieszka rolnik o imieniu Wei Cheng, atakują piraci. Wynikiem tego brutalnego napadu jest śmierć wielu bliskich mu osób: rodziny i przyjaciół. Żądny zemsty rolnik postanawia wyruszyć na niebezpieczną wyprawę, której celem jest ponowne odnalezienie spokoju ducha.

Pobierz za darmo 9 Monkeys of Shaolin PC Download i przeżyj epicką przygodę towarzysząc głównemu bohaterowi. Podczas pościgu za winnymi śmierci tak wielu z jego bliskich okazuje się, że Cheng nie jest jedynie prostym wieśniakiem. W jego przeszłości kryje się głębsza tajemnica: zanim osiadł w swojej wiosce przez jakiś czas przebywał w świątyni Shaolin, gdzie uczył się tamtejszych sztuk walki. Podobna gra Dynasty Warriors 9 pobierz za darmo.

Mechanika gry

Dwuwymiarowa grafika gry bardzo dobrze oddaje klimat filmów sztuk walki z lat 70. Chodzona bijatyka opiera się na mechanizmach wykorzystywanych w 8- oraz 16-bitowych produkcjach z dawnych lat. Twórcy gry rozwinęli te pomysły i dostosowali je do potrzeb współczesnych rozgrywek. W 9 Monkeys of Shaolin można również znaleźć rozszerzone rozwiązania, które znalazły zastosowanie w poprzednim tytule tego studia, czyli „Redeemer”. Podstawowym zadaniem gracza jest poruszanie się po liniowych poziomach i pokonywanie kolejnych przeciwników. Jeśli podobają ci się wschodnie sztuki walki, ściągnij 9 Monkeys of Shaolin free Download i ciesz się wspaniałym klimatem średniowiecznych Chin.

Każdy gracz podczas rozgrywki otrzymuje dostęp do trzech różnych stylów walki, można więc dostosować go do indywidualnych upodobań. Co ciekawe, podczas starć możliwe jest również wykorzystywanie magicznych znaków. Podstawowym orężem głównego bohatera, Wei Chenga, jest broń drzewcowa. Twórcy postarali się jednak o urozmaicenie także w tym aspekcie: dostępnych jest dziesięć różnych jej typów, z których każdy charakteryzuje się unikalnymi właściwościami.

Rozgrywka nastawiona jest na rozwój umiejętności głównego bohatera i zwiększanie się poziomu trudności gry. Wraz z odblokowywaniem kolejnych poziomów gracz uzyskuje dostęp do perków oraz stylów walki.

9 Monkeys of Shaolin Pobierz grę na PC

9 Monkeys of Shaolin download Pobierz Grę!

 • Pobierz 9 Monkeys of Shaolin Crack Chomikuj
 • Free Download 9 Monkeys of Shaolin Torrent Pebx
 • SKIDROW 9 Monkeys of Shaolin Pobierz za darmo
 • PROPHET 9 Monkeys of Shaolin Free Download

crack SKIDROW

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.