After Reset Download

After Reset jest postapokaliptyczną grą RPG. Pod względem ogólnej atmosfery oraz stylu, tytuł nawiązuje do klasyków gatunku w rodzaju pierwszych części Fallout. Produkcja jest dziełem niezależnego studia przewodzonego przez Richarda Nixona, występującego pod pseudonimem MrNixon.

After Reset Download pełna wersja

After Reset steam

Pobierz za Darmo!

Fabuła w grze After Reset

Akcja przedstawiona w After Reset rozgrywa się w niewesołej przyszłości. Mieszkańcy Ziemi muszą zmagać się z konsekwencjami globalnej zagłady jądrowej. Skala szkód okazała się tak wysoka, że nawet po upływie kilku dziesięcioleci od nuklearnej apokalipsy przetrwanie na planecie wymaga wzięcia udziału w ciężkiej walce. Jeżeli lubisz klimaty post-apo, pobierz After Reset Download i poznaj niezwykle sugestywną wizję przyszłości. Jedna trzecia planety zajęta jest przez Żółte Strefy, w których grupy anarchistów sprawują władzę nad pokrytymi radioaktywnym pyłem ruinami miast. Ich silna pozycja wynika z posiadania kontroli cennych zapasów wody i żywności, które nie zostały skażone. Znaczna część obszaru to także Czerwone Strefy, które powstały w wyniku eksplozji bomb jądrowych. Ocalałe w nich formy życia przyjęły odrażającą i wynaturzoną formę, a całe okolice pełne są anomalii. W strefach tych rządzą przybysze z kosmosu oraz mutanci.

Rozgrywka w After Reset

Akcja gry rozgrywa się w 132 lata po tytułowym resecie. Gracz trafia do niebezpiecznego świata i wciela się w śmiałka, który zmuszony jest stanąć do walki o przetrwanie. Do podstawowych zagrożeń napotykanych przez bohatera należą zabójcze anomalie oraz bezwzględni bandyci. Zobacz niezwykłą wizję świata po zagładzie, pobierz After Reset Download i wciel się w niepokonanego śmiałka. Rozgrywka prezentowana jest w tradycyjnym widoku izometrycznym, czym tytuł przypomina oldskulowe pozycje RPG. Walka rozgrywana jest w czasie rzeczywistym i opiera się na rzutach kostkami. Istotnym elementem zabawy jest rozwój postaci, inspirowany zasadami obowiązującymi w Dungeons & Dragons oraz systemem S.P.E.C.I.A.L. Na poziom bojowy bohatera wpływ mają jego umiejętności, wyposażenie oraz atrybuty. Lokacje odwiedzane w grze znajdują się zarówno w budynkach, jak i na powierzchni Ziemi. Gracz może trafić między innymi do opuszczonych budynków badawczych, bezkresnych pustkowi czy zdewastowanych miast.

 

Oprawa gry After Reset

Klimat w After Reset budowany jest za sprawą ponurej atmosfery. Wpływ ma na to nie tylko sugestywna muzyka czy przygnębiające otoczenie, ale również sama rozgrywka. Nierzadko aby przetrwać, główny bohater musi stosować nie do końca uczciwe metody. Do najczęściej wykorzystywanych środków zaliczyć można zabójstwa czy handel kradzionymi informacjami. Jeżeli chcesz wykazać się umiejętnością przetrwania, pobierz After Reset Download i sprawdź swoje siły w świecie pozbawionym zasad. Oprawa wizualna przygotowana została za pomocą silnika Unity 3D, który służył także do powstania innych podobnych tytułów, takich jak Wasteland 2 czy Project Eternity. Gęsty klimat buduje także wyjątkowo trafnie dobrana ścieżka dźwiękowa.

After Reset Pobierz reloaded

After Reset crack

Pobierz za Darmo!

  • Prophet PC After Reset Skidrow
  • Pebx free After Reset za darmo Pobierz
  • Warez-bb After Reset Cracked-3dm
  • Do pobrania After Reset Codex

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *