Dungeons 3 Download

Strategia ekonomiczna to jeden z najbardziej udanych pomysłów na wiele godzin pasjonującej rozgrywki. Miłośnicy gatunku dobrze znają takie tytuły jak Settlers, Twierdza, Tropico czy Sim City oraz całą masę innych gier, które eksplorowały gatunek w przeróżnej scenerii i czasach rozgrywanych kampanii. Gier tego typu jest olbrzymia ilość. Jedne, jako postaci wykorzystują ludzi, inne bazują na postaciach kosmicznych, jeszcze inne na elfach itd. Różnice między tego typu grami są rozmaite i na pewno nie można powiedzieć, że gatunek jest jednolity, powtarzalny i nudny. Jednak nawet i przy tak szerokiej możliwości wyboru różnych wariantów, w pewnym momencie można było odczuć wrażenie wyeksploatowania gatunku i powtarzania tego samego motywu, jedynie pod różnymi postaciami. Na początku października pojawił się jednak tytuł Dungeons 3. To gra, która łączy w sobie cechy strategii ekonomicznej oraz wojennej, a jednocześnie klimat Diablo, Age of Empires i Overlord. Pobierz Dungeons 3 download i sprawdź o czym mowa.

Dungeons 3 Download – Pełna Wersja PC

Dungeons 3 Pobierz

Pobierz za Darmo!

Dungeons 3 to typowa strategia ekonomiczna z elementami wojennymi, której rozgrywka osadza się na budowaniu i umacnianiu własnego majątku oraz toczeniu wojny z wrogiem. Znacznie wykracza jednak poza swój schemat gatunkowy, bazując na klimacie gier, które stanowią legendy gatunku rpg. Fabuła sprowadza się bowiem do wcielenia się w groźnego władcę podziemia, rekrutację i szkolenie armii potworów i rozbudowywanie lochów oraz toczenie walki z siłami dobra na powierzchni ziemi. Z Diablo Dungeons 3 czerpie motywy związane z obcowaniem z podziemiem i władcą ciemności, z Overlorda występowanie po stronie zła przeciw dobru. Tyle inspiracji w jednej grze? To musi być recepta na sukces. Pobierz Dungeons 3 download i zakosztuj smaku kilku najsławniejszych motywów w historii gier komputerowych.

Fabuła gry osadza się wokół niespełnionych ambicji potężnego władcy podziemi, który po zjednoczeniu sił zła i zbudowaniu nowego imperium stwierdził, że stać go na więcej i zamierza tego dowieść. W tym celu powołuje kapłankę elfów Thalya, której powierza zadanie przywództwa nad jego armią w trakcie podboju wojsk na powierzchni. W trójce gracz otrzyma do dyspozycji znane już rasy, czyli Nieumarłych, Demony oraz Hordę. Różnica między wcześniejszymi odsłonami polega na tym, że w najnowszej części można korzystać jednocześnie z jednostek każdej z tych frakcji.

Sama rozgrywka do złudzenia przypomina polskiego klasyka gier strategiczno-ekonomicznychTwierdzę. Jest ona bowiem podzielona na dwa warianty. Pierwszy z nich jest zdecydowanie bardziej rozbudowany i od niego zależeć będzie możliwość powodzenia wariantu drugiego, jaki stanowi rozgrywka w formie typowego rtsa, czyli związana z militarnymi podbojami. Pierwszy wariant polega na rozbudowywaniu imperium, gromadzeniu surowców i inwestowaniu w nowe technologie, a więc klasykę gier strategiczno-ekonomicznych, drugi to typowa walka o podbój terytorium wroga. Jeżeli lubisz łamać schematy to pobierz Dungeons 3 download i wciel się w mroczne siły podziemia.

Dungeons 3 Pobierz grę na PC

Dungeons 3 download

Pobierz za Darmo!

  • Pobierz Dungeons III Crack Chomikuj
  • Free Download Dungeons 3 Torrent Pebx
  • CODEX Dungeons 3 Free Download
  • Skidrow Dungeons 3 Pobierz za darmo

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *