Frostpunk Download

Frostpunk to kolejna, w pełni survivalowa gra stworzona przez studio 11 Bit – twórcę słynnego This War of Mine. I choć pozycja ta przenosi nas do zupełnie innego świata, to jednak widać w niej wiele odniesień do poprzedniej, kultowej produkcji.

Frostpunk Download – Pełna Wersja PC

Frostpunk pobierz

Pobierz za Darmo!

Fabuła gry

Frostpunk przenosi nas do XIX wieku. Okazuje się, że świat nie wygląda tak, jak my go obecnie znamy, ale jest zupełnie inny – pokryty wielometrową warstwą śniegu i lodu. Tak, grając w tą grę trafiamy w samo sedno kolejnej epoki lodowcowej, która poważnie zdezorganizowała istniejące społeczeństwo. Ocalali ludzie zaczynają gromadzić się wokół charakterystycznych generatorów energii na parę wodną. Jest to jednak zdecydowanie zbyt mało by przeżyć. Jeśli społeczeństwo ma dorosnąć, koniecznie musi się zmienić. A to wymaga bardzo trudnych wyborów…

Jeśli więc chcesz poznać dokładnie alternatywną historię ludzkości i nauczyć się przetrwania w bardzo trudnych warunkach, koniecznie pobierz na swój komputer Frostpunk Download. Co ciekawe, przyczyny powstania tak silnego oziębienia klimatu poznasz dopiero na końcu gry. Niemniej warto się uzbroić w cierpliwość.

Mechanika gry

Frostpunk jest typowym survivalem. Żeby przeżyć, trzeba czasami umieć podejmować bardzo trudne decyzje. Zwłaszcza, że dość szybko zaprzyjaźniamy się z głównymi bohaterami gry. Decyzja o ich śmierci, może być dla nas bardzo trudna.

W Frostpunk wcielamy się w osobę zarządzającą całym kompleksem, w którym mieszkają ostatni żyjący na naszej planecie ludzie. Niestety dobro jednostki nie zawsze idzie w parze z dobrem ogółu. Zdarza się więc, że co jakiś czas trzeba podjąć bardzo trudne decyzje.

Cała mechanika rozgrywki opiera się w zasadzie na prostych maszynach, które przetapiają wszędobylski lód w wodę, a następnie zmieniają ją w parę wodną. Skompresowany gaz jest z kolei wykorzystywany do produkcji energii, odpowiedzialnej za podgrzewanie lodu i śniegu. I tak właśnie koło to się zamyka… Jeśli więc chcesz zobaczyć na własne oczy, jak wygląda zarządzanie ostatnim ocalałym osiedlem ludzkim, koniecznie pobierz na swój komputer Frostpunk Download i ciesz się swoimi nowymi, survivalowymi przeżyciami. Gwarantujemy Ci maksimum emocji.

Szata graficzna i interfejs

Szata graficzna Frostpunk jest bardzo specyficzna. Jej twórcy postawili tu na spory kontrast pomiędzy zimnymi barwami otaczającej wszystkich przestrzeni a ciepłymi kolorami, symbolizującymi upadającą cywilizację ludzką i jej ostatnie wytwory.

Specyficzny klimat produkcji podkreśla dobrze dobrana szata muzyczna, która została stworzona przez Piotra Musiała – człowieka odpowiedzialnego za otoczkę muzyczną w trzeciej części Wiedźmina.

Tryby gry

Swoistą wadą tej gry jest jej dostępność wyłącznie w trybie single player. Szkoda, bo wykorzystując tryb multi, można było stworzyć ciekawą rozgrywkę, w której osoby zarządzające poszczególnymi lokacjami mogłyby kooperować lub walczyć ze sobą. Mimo to, Frostpunk jest i tak bardzo dobrą pozycją. Jeśli na dodatek chcesz się o tym przekonać, koniecznie pobierz na swój komputer Frostpunk Download. Przekonasz się, że oczywiste w zwykłym świecie wybory, wcale nie są pewne w naprawdę trudnych i wymagających realiach.

Wymagania techniczne gry

Do gry w Frostpunk zalecamy wykorzystanie tego, lub podobnego pod względem wydajności sprzętu:

  • Procesor Intel® Core™ i7 6820HK
  • Pamięć operacyjna: GB DDR4 2400MHz SDRAM, lub więcej
  • Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 1070 z GDDR5, 8GB VRAM

Frostpunk Pobierz grę na PC

Frostpunk download

Pobierz za Darmo!

  • Free Download Frostpunk Crack Chomikuj
  • Pobierz Frostpunk Torrent Exsite 3DM
  • Pebx Frostpunk Pobierz za darmo na PC
  • Skidrow Frostpunk Free Download

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *