Age of Empires III Definitive Edition Download

Platformy: PC
Producent:

Forgotten Empires / World's Edge


Wydawca:

Xbox Game Studios / Microsoft Studios


Data premiery:

15 październik 2020


Tryb gry:

single / multiplayer


Tryb multiplayer:

Internet / sieć lokalna


Gatunek: Strategiczne, RTS, reedycje/remastery/remaki, historyczne, XIX wiek, XVIII wiek, XVII wiek, Xbox Game Pass, Find Your Next Game

Języki: Polski (spolszczenie), English, French, Italian, German, Spanish, Portuguese-Brazil, Russian, Turkish, Korean, Japanese, Simplified Chinese, Traditional Chinese, Vietnamese

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 6533 razy

Waga: 27.69GB

Ocena użytkowników: 4/5

Wymagania sprzętowe Age of Empires III: Definitive Edition:

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core i3-2105 3.1 GHz / AMD Phenom II X4 973 2.8 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 1 GB GeForce GT 430 / Radeon HD 5570
 • Miejsce na dysku: 42 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 10 64-bit
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i5-3300 3.0 GHz / AMD FX-8350 4.0 GHz
 • Pamięć: 16 GB RAM
 • Karta graficzna: 4 GB GeForce GTX 980 / Radeon R9 Fury
 • Miejsce na dysku: 42 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 10 64-bit

Age of Empires III Definitive Edition to odświeżona wersja najpopularniejszej serii strategii czasu rzeczywistego. Wydawcą gry jest Microsoft, natomiast produkcja jest dziełem studia Forotten Empires, które do tej pory znane było głównie z remasterów pierwszej i drugiej części serii. Data premiery 15 października 2020. Platformy Microsoft Windows 10 PC.

Age of Empires III Definitive Edition Pobierz za darmo

Age of Empires III Definitive Edition download Pobierz Grę!

Historia Age of Empires i jej producent

Oryginalna gra Age Empires została stworzona przez Ensemble Studios i ukazana w październiku 1997 roku. Deweloperzy z Ensemble Studios bardzo starali się stworzyć realistyczną grę. W efekcie recenzenci nie ukrywali zachwytów nad tytułem, a samą grę szybko określili najlepszą strategią łączącą w sobie mieszankę Warcrafta i Civilization.

Dziś gra RTS dostępna jest w sprzedaży na Xbox w sklepach stacjonarnych i internetowych. Dostępna jest również na platformie Microsoft, skąd można ją pobrać na PC. Wystarczy zalogować się na platformie, zrealizować zamówienie, a następnie kliknąć pobierz / download. Jeśli jednak nie jesteśmy przekonani do zakupu, można przetestować darmową wersję dostępną na platformach oferujących darmowe gry strategiczne.

Odświeżona wersja Age of Empires III

Blisko 15 lat temu Age Empires zachwyciło mnie długą i świetnie zrealizowaną kampanią fabularną. Przygody osadzone w czasach wielkich odkrywców, przybliżały mi historię tamtego okresu. Ukazywały także znaczące różnice i zależności pomiędzy ludźmi ze Starego Kontynentu, a tubylcami z Nowego Świata. Najnowsza produkcja studia Forgotten Empires składa się cała zawartość podstawowej wersji gry oraz dwóch oficjalnych rozszerzeń. W ich skład wchodzą: The WarChiefs oraz The Asian Dynasties- niesamowite przygody Indian, Japończyków, Chińczyków i Hindusów. Nie możemy w takim wypadku narzekać na nudy rozgrywki które czasem są typowe dla gier strategicznych.

Fabuła informacje

Fabuła w grze Age of Empires III: Definitive Edition, kręci się głównie wokół podboju Ameryki w okresach od XVI – XIX w. Zespół Tantalus zaoferował nam aż 16 nowych grywalnych cywilizacji. Moim zdaniem, jest to oszałamiający wynik na tle innych gier strategicznych czasu rzeczywistego dostępnych teraz na rynku. Dodatkowo do 14 frakcji remastera twórcy dodali Inków i Szwedów, których mi bardzo brakowało w poprzednich wersjach gry, tak więc są to nieznane dotąd nam nacje w grze. Do dyspozycji mamy dwa nowe tryby rozgrywki: The Art of War Challenge Missions oraz Historical Battles. Przetestuj rozgrywkę w przeciągu kilku dni i zostaw komentarz z opinią!

Przy tak dużych możliwościach gra multiplayer Age of Empires III: Definitive Edition w dalszym ciągu jest zbalansowana. Każda jej nacja jest przygotowana przez pewien schemat, dzięki czemu szybko odnalazłam się w ciele każdej postaci. Jednocześnie mamy tu zachowany szeroki wachlarz unikalnych cech cywilizacji, co nie pozwala się nudzić. Jedne z nich mają lepszą jazdę, inne w ogóle nie muszą budować budynków obronnych, a jeszcze inne posiadają specjalne rytuały wzmacniające. W rezultacie za każdym razem rozpoczynając grę naszym zadaniem jest ułożyć w głowie zupełnie inny scenariusz, inna strategię.

Nowości i możliwości w Age of Empires na które warto zwrócić uwagę

Oczywiście kampania to nie jedyne, co może nam zaoferować gra. Twórcy przygotowali dla nas również bitwy historyczne jednostek i skirmish, gdzie możemy walczyć w trybie deathmatch. Dla mnie miłym zaskoczeniem Age of Empires III: Definitive Edition jest dodatek w postaci narratora do bitew historycznych, który opisuje kontekst każdego starcia. Kolejnym faktem jest wiadomość, że możemy grać w rozdzielczości 4K UHD, pozwala nam na to nowa grafika oraz ścieżka dźwiękowa. Nie możemy również narzekać na dodatki, ponieważ recenzowana część zawiera dodatek AoE Rise of Rome. Chcesz odświeżyć również pierwszą część serii? Pobierz Age of Empires Definitive Edition w wersji zremasterowanej z 2018 udostępnionej na PC-ty oraz na steam w 2019 i przetestuj tryb multiplayer.

Największym zaskoczeniem i zarazem ciekawym urozmaiceniem Age of Empires III: Definitive Edition jest dla mnie możliwość prowadzenie akcji „dwutorowo”. Świetny sposób na rozbudzenie wyobraźni gracza. Z jednej strony skupiam się na swojej osadzie, na tym co dzieje się w jej wnętrzu jak i wokół niej. Jednocześnie, co jakiś czas mogę zaglądać do tzw. miasta macierzystego, gdzie mogę zaopatrzyć swoją osadę w dodatkowe surowce lub wojsko. Co więcej, przechodząc kolejne misję otrzymuję punkty doświadczenia, które mogę przeznaczyć na elementy dekoracyjne mojego miasta.

W rezultacie tytuł Age of Empires III jest zdecydowanie moim faworytem w śród gier strategicznych – wybitny RTS. Odświeżona wersja nie tylko wyróżnia się rozbudowaną fabułą, ale przede wszystkim między innymi swoją niską ceną oraz oferuje nietuzinkową grafikę. Podsumowując, jeśli jesteś jak ja miłośnikiem gier strategicznych, to uważam że warto w nią zainwestować. Sprosta wymagania nawet najbardziej współczesnych graczy.

Age of Empires III Definitive Edition Download Pełna Wersja gry na PC

Age of Empires III Definitive Edition do pobrania Zainstaluj Grę!

 • Crack Age of Empires III Definitive Edition do pobrania lub kup online
 • Pełna Wersja Age of Empires III remaster pobierz za darmo
 • Zupełnie nowe gry darmowe Age of Empires 3 download na PC
 • torrent polska Age of Empires 3 Definitive Edition za darmo

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.