Age of Empires IV Download

Age of Empires 4 | AoE4

Platformy:  PC
Producent:
 

Relic Entertainment / World's Edge


Wydawca:
 

Xbox Game Studios / Microsoft Studios


Data premiery:
 

2021


Tryb gry:
 

single / multiplayer


Tryb multiplayer:
 

Internet


Gatunek:  Strategiczne, RTS, średniowiecze, historyczne, Xbox Game Pass, Find Your Next Game

Języki:  polski, angielski, francuski, włoski, niemiecki, hiszpański, japoński, koreański, portugalski brazylijski, rosyjski, chiński uproszczony, hiszpański latynoamerykański, chiński tradycyjny, turecki, wietnamski

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 13207 razy

Waga: 30GB

Ocena użytkowników: 4/5

Wymagania sprzętowe Age of Empires IV:

Gracze Age of Empires IV po raz kolejny mają za zadanie przeprowadzić konkretną cywilizację przez szereg przygód, by doprowadzić do stania się przez nią prawdziwym imperium. To zadanie godne zapalonego gracza – pobierz Age of Empires IV download, jeśli czujesz, że jesteś zdolny mu podołać. Producentem jest Relic Entertainment, a wydawcą Xbox Game Studios / Microsoft Studios.

Age of Empires IV Download – Pełna Wersja PC

Age of Empires IV pobierz Ściągnij Grę!

Fabuła gry

Gracz staje się przywódcą jednej z nacji – europejskiej, arabskiej lub azjatyckiej. Jego zadaniem jest przeprowadzić swoją nację przez kolejne etapy rozwoju. Sam pomysł fabuły jest więc genialny w swojej prostocie – po prostu musimy prześledzić wszystkie etapy rozwoju danej cywilizacji. Musimy wykorzystać jej naturalne mocne strony i wzmocnić te słabsze. Musimy na jakiś czas zmienić się w analizujących historyków, którzy prowadzą rozważania na tematy epokowe – dlaczego jednym nacjom udało się osiągnąć aż tyle, a innym tylko tyle? Jak to właściwie jest z tym rozwojem cywilizacji – co go przyspiesza, co spowalnia? Pobierz za darmo Age of Empires 4 download, by odpowiedzieć sobie na te pytania.

Jak się w to gra

Po wyborze odpowiedniego trybu – kampanii fabularnej lub gry swobodnej – można się zabrać do tego, co w całej grze najbardziej istotne. Zabawa polega przede wszystkim na budowaniu imperium. Nie zbudujemy go bez pozyskania odpowiedniej ilości surowców. Aby je zdobyć, potrzebni nam będą ludzie. Ludzie z konkretnych nacji mają nieco inny styl bycia i osobowość, z czym też trzeba będzie się zmierzyć w tej grze. Będą pracować dla nas mniej lub bardziej chętnie, wiedzeni ideą, chęcią zysku lub zwyczajnym owczym pędem. Za pomocą swoich ludzi będziemy musieli zmierzyć się z dowódcami innych nacji z całego świata – oni też chcą stworzyć imperium. Musimy im w tym przeszkodzić i być coraz sprawniejsi w zdobywaniu kolejnych umiejętności, pozyskiwaniu jak największej ilości surowca.

Surowce będą nam potrzebne do tworzenia armii czy chociażby wznoszenia budynków. Nasi bohaterowie będą starali się zasiedlić jak największą część lądu, równocześnie powiększając swoje terytorium wytaczając zbrojne walki przeciwko armiom z całego świata. Ściągnij Age of Empires IV free download, by się przekonać, czy byłbyś dobrym dowódcą! Podobną grą strategiczną są Kozacy 3 do pobrania.

Dowodzenie armią świata

Pamiętaj, że aby być dobrym dowódcą, musisz być jak najlepszym strategiem. Nie uda Ci się opanować świata mając zbyt małą i zbyt mało posłuszną armię. Jednak nie zbudujesz solidnej armii, jeśli nie zapewnisz sobie wśród ludzi poklasku. Tego z kolei nie zdobędziesz podstępem ani nie kupisz. Aby zdobyć zaufanie ludzi musisz pokazać, że jesteś silniejszy od swoich wrogów.

Gra pod względem grafiki i sposobu gry na pewno jest bardziej nowoczesna i dynamiczna w porównaniu do swoich poprzedników. Daje też dużo więcej możliwości jeśli chodzi o dowodzenie czy wybór postaci. Można się więc spodziewać dużej dawki solidnej rozrywki na wiele godzin. Age of Empires 4 nie jest bowiem grą, która znudzi się po trzech godzinach. To gra, w której wymagające kampanie wciągną nas na długie dni i będą wymagały ogromnego zaangażowania, zanim wywindujemy na sam szczyt.

Age of Empires IV Pobierz grę na PC

Age of Empires IV download Pobierz Grę!

Minimalne wymagania sprzętowe:

 

  • Free Download Age of Empires IV Torrent Pebx
  • Pobierz Age of Empires 4 Crack Chomikuj
  • Skidrow Age of Empires IV Free Download
  • CODEX Age of Empires 4 Pobierz za darmo
Komentarze odwiedzających
  1. szymek

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *