Agony Download

Platformy: PC, PS4, XONE, Nintendo Switch

Producent: Madmind Studio


Wydawca: PlayWay


Wydawca PL: Techland


Data premiery: 29 maja 2018


Tryb gry: single player


Gatunek: Przygodowe, FPP, survival horror, skradanki, horror, polskie, przygodowe gry akcji

Języki: polski, angielski, francuski, niemiecki, włoski, hiszpański, japoński, koreański, portugalski, rosyjski, chiński uproszczony, turecki

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 3293 razy

Waga: 15.92GB

Ocena użytkowników: 3.4/5

Wymagania sprzętowe Agony:

Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i5-8400 2.8 GHz / AMD Ryzen 5 1600 3.2 GHz
 • Pamięć: 16 GB RAM
 • Karta graficzna: 8 GB GeForce GTX 1060 6 GB / Radeon RX 580
 • Miejsce na dysku: 17 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit

Agony, to typowy survival horror, wyprodukowany przez Madmind Studio – grupę stworzoną przez osoby odpowiedzialne za powstanie takich tytułów jak Wiedźmin, Sniper itd. W grze wcielamy się w postać nieszczęśnika, któremu przyszło spędzić wieczność w piekle. Naszym zadaniem będzie ucieczka z tego miejsca i poznanie naszej prawdziwej tożsamości, wraz z powodami dla których pojawiliśmy się w tej niegościnnej lokalizacji. Wydawcą gry jest PlayWay. Data premiery PC 29 maj 2018 rok.

Agony Download – Pełna wersja

Agony pobierz Ściągnij Grę!

Fabuła gry

Fabuła Agony rozpoczyna się w… piekle. Nasz główny bohater zostaje tam strącony i koniecznie chce stamtąd uciec. Dziwnym trafem posiada on jednak zdolności, które znacząco zwiększają jego szanse w tym przeklętym miejscu.

Słabą stroną naszej postaci jest brak jakiejkolwiek broni. Nie może on więc wejść z poszczególnymi demonami w konfrontację. Jedyne co może on zrobić, to przejmować kontrolę nad nimi (oczywiście nie nad wszystkimi postaciami w grze), bądź po prostu – unikać ich na wszelkie możliwe sposoby.

Żeby było ciekawiej, nasza grywalna postać jest osobą historyczną. Na samym początku nie wiemy kim dokładnie ona jest. Jednak z biegiem czasu jej historia jest nam coraz bardziej znana. Zresztą na końcu gry dowiemy się, kim ta osoba tak naprawdę jest…

Jeśli więc chcesz przekonać się, jak mogłoby wyglądać piekło, koniecznie pobierz na swój komputer Agony Download. Przekonaj się, że ucieczka z tego przeklętego miejsca nie będzie taka łatwa.

Mechanika gry

Jak już wspomnieliśmy, w Agony gracz nie ma możliwości podejmowania konfrontacji z poszczególnymi demonami. Możemy jednak przejmować kontrolę nad tymi słabszymi (a także – nad niektórymi ludźmi), wykorzystując to na dalszych etapach ucieczki z tego strasznego miejsca.

Jak krótko scharakteryzować tą grę? Jest ona czymś w rodzaju survival horroru, z wbudowanymi elementami łamigłówki logicznej. Tak, niektóre poziomy do przejścia wymagają rozwiązania zagadek logicznych.

Piekło przedstawione przez twórców gry jest podzielone na cztery oddzielne sektory. Eksplorując każdy z nich, możemy odkryć szereg przydatnych przedmiotów, które będą dla nas bardzo przydatne w dalszej rozgrywce. Co więcej – niektóre z tych przedmiotów będą dla nas bardzo istotne również w kontekście odgadnięcia, kim tak naprawdę jesteśmy i po co znaleźliśmy się w piekle.

Tryby gry

Mamy bardzo złą wiadomość dla tych graczy, którzy preferują rozgrywki sieciowe. W Agony nie ma możliwość gry w trybie multi, co jest znaczną wadą tejże produkcji. A szkoda, bo tryb ten zapowiadałby się bardzo ciekawie. Możliwość kooperacji w celu unikania demonów i zajmowania ich uwagi byłaby bardzo ciekawą opcją. Podobną grą jest Lust for Darkness pobierz.

Kwestie techniczne

Na koniec warto dodać, że gra została oparta na silniku Unreal Engine w wersji 4. Dzięki temu, poszczególne elementy graficzne gry zostały wręcz perfekcyjnie dopracowane. Na szczególną uwagę zasługuje sama lokalizacja w której przyjdzie się nam poruszać a także wciskające w fotel intro do gry. Przerażają również występujące w grze demony, których fizjonomia naprawdę wywołuje ciarki na plecach.

Wspomniany interfejs a także przedstawione w grze postaci sprawiają, że gra jest przeznaczona tylko i wyłącznie dla pełnoletnich graczy.

Agony Pobierz i zainstaluj na PC

Agony download Pobierz Grę!

Minimalne wymagania sprzętowe:

 • Procesor: Intel Core i3 3.2 GHz / AMD Phenom II X4 955 3.2 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Grafika: GeForce GTX 660 / Radeon R9 280 / 2 GB VRAM
 • Miejsce na dysku: 17 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit
 

 • Pobierz Agony Torrent Pebx PC
 • Free Download Agony Crack Exsite
 • Chomikuj Agony Pobierz za darmo
 • CODEX Agony Free Download

Dodaj swój Komentarz