Lust for Darkness Download

Dla tych, którzy w grze poszukują ciekawej, mrocznej i rozbudowanej fabuły pełnej tajemnic przeznaczona jest nowa gra przygodowa typu survival horror studia Movie Games. Jeśli chcesz wcielić się w postać Jonathana Moona, pobierz Lust for Darkness pełna wersja, a odkryjesz świat psychologicznego horroru, który koniec końców musi doprowadzić Cię do rozwikłania zagadki wiktoriańskiej posiadłości i jej mieszkańców. Data premiery PC 12 czerwiec 2018.

Lust for Darkness Download Cracked-3DM

Lust for Darkness Pobierz grę Ściągnij Grę!

Horror psychologiczny w najlepszym wydaniu – intryga, która wyzwala chęć rozwiązania zagadki

Lust for Darkness przedstawia mroczny świat i tragiczną historię mężczyzny, który wyrusza w drogę by odnaleźć swoją zaginioną żonę. Historia rozpoczyna się kiedy Jonathan Moon otrzymuje od swojej zaginionej żony list, w którym znajduje się szereg wskazówek, gdzie ma podążać. Bohater gry trafia więc do wiktoriańskiej posiadłości, gdzie dzieją się straszne okultystyczne praktyki, a w dodatku połączona jest ona z alternatywnym światem Lusst’ghaa, w którym żyją nieśmiertelne i bezwstydne istoty, które przekształciły swoje ciała tak, by przeżywać nieustanną ekstazę.

To istoty bardzo niebezpieczne, dlatego bohater gry wchodząc do tego świata musi się odpowiednio kamuflować, aby nie zostać zauważonym, ponieważ nie ma do dyspozycji żadnej broni. Jego celem jest rozwikłanie zagadki, do którego krok po kroku doprowadzają go kolejne wskazówki i znajdowane w różnych miejscach przedmioty.

W celu poznania dokładnie tego horroru psychologicznego pobierz za darmo Lust for Darkness PC Download, a na pewno się nie zawiedziesz. Gra inspirowana jest motywami okultystycznymi, erotycznymi, a także obrazami Zdzisława Beksińskiego. To bardzo dynamiczna fabuła, która zmusza do myślenia i poszukiwania rozwiązania zagadki zaginięcia żony Jonathana Moona i dziwnej posiadłości Yelvertonów, która objęta została z siłami zła. Inna gra w podobnym mrocznym klimacie The Evil Within 2 do pobrania.

Świat gry Lust for Darkness – wciągająca rozrywka dla dorosłych

Jeśli lubisz mroczne klimaty, które powodują dreszczyk emocji na ciele ściągnij Lust for Darkness free Download, który jest niczym psychologiczny thriller co rusz zaskakujący swoją fabułą. Ciemne wnętrze wiktorianskiej posiadłosci nadają grze odpowiedniego klimatu, alternatywny świat jest jeszcze bardziej mroczny i przerażający. Bohater musi ukrywać się za plecami adwersarzy, a także uciekać przed zmutowanymi istotami, które swoje istnienie skupiają na cielesnych  uciechach.

Gracz musi znaleźć klucz łączący obydwa światy i znaleźć rozwiązanie, które rozwikła całą zagadkę zniknięcia żony. Niezwykła determinacja i logiczne myślenie pozwoli mu dotrzeć “po nitce do kłębka”. Pierwszoosobowa perspektywa potęguje wrażenie, że jest się częścią tej historii. Do tego klimatyczna muzyka która również tworzy atmosferę grozy.

Lust for Darkness Pobierz pełna wersja

Lust for Darkness Download Pobierz Grę!

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Intel Core i3 3.2 GHz / AMD Phenom II X4 955
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Grafika: Radeon R9 280 / Nvidia GeForce GTX 660 / 2 GB VRAM
  • Miejsce na dysku: 15 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 7/8/10

 

  • Skidrow Lust for Darkness Free Download
  • Steam PC Lust for Darkness Torrent
  • Cracked Lust for Darkness 3DM do pobrania
  • Pełna wersja Lust for Darkness Download PC

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *