Alaskan Truck Simulator Download

Popularne ostatnimi czasy symulatory ciężarówek doczekały się nowego, dość nietypowego w swoich założeniach tytułu. Jest on bowiem połączeniem realistycznego symulatora ciężarówki oraz gry survivalowej. Za to dość wyjątkowe połączenie odpowiada rodzime studio Movie Games oraz jej wydawca PlayWay. Jeśli chcesz zagrać w niezwykłą grę opartą na znanym serialu emitowanym w Discovery, pobierz Alaskan Truck Simulator download i wyjedź w najbardziej niebezpieczne rejony USA. Data premiery zaplanowana jest na rok 2019 na platformy Microsoft Windows PC, Playstation 4, Xbox One, Nintendo Switch, Android oraz iOS.

Alaskan Truck Simulator PC Download

Alaskan Truck Simulator pobierz
Ściągnij Grę!

Podobnie jak ma to miejsce w przypadku znanego serialu emitowanego na Discovery, akcja Alaskan Truck Simulator rozgrywa się w USA, w stanie Alaska. Głównym zadaniem gracza jest realizowanie zleceń najróżniejszego rodzaju. Bardzo często zdarza się, że zleceniodawca wymaga dostarczenia towaru do trudno dostępnych, a nawet niebezpiecznych miejsc. W tej grze, oprócz umiejętności prowadzenia wielkogabarytowego pojazdu, należy uważać na zdradliwe drogi, które mogą spowodować naprawdę ogromne nieszczęście. W trakcie pracy można natrafić na wiele problematycznych sytuacji, które będą wymagały umiejętności szybkiego podejmowania decyzji. Jeśli więc nie boisz się wyzwań i chcesz przemierzać najbardziej niebezpieczne rejony USA, pobierz Alaskan Truck Simulator download i zostań prawdziwym władcą szos i bezdroży.

Tytuł ten charakteryzuje się tym, że czasem trzeba będzie wyjść z pojazdu i uporać się z napotkanymi problemami. Często nie będzie to tylko zwykłe usunięcie przeszkody z drogi, ale prawdziwa walka o przetrwanie. Kierowca musi jeść i pić, a w najbliższej okolicy nie ma nawet najmniejszego sklepu. W takim wypadku przydaje się umiejętność korzystania z broni palnej. Chociaż głównym założeniem rozgrywki jest prowadzenie pojazdu, niejednokrotnie trzeba będzie walczyć o życie. Natura jest zdradliwa, o czym można się przekonać, grając w Alaskan Truck Simulator, produkcję polskiego studia Movie Games który jest znany z takich produkcji jak Lust for Darkness z 2018 roku. Sprawdź się za kierownicą dużego pojazdu grając na konsolach PS4, XONE, Switch, komputerze PC lub smartfonach AND czy iOS.

W grze występuje tylko jeden tryb gry, który pozwala całkowicie wsiąknąć w nieprzyjazny dla człowieka klimat mroźnej dziczy Alaski. Pomaga w tym również trójwymiarowa oprawa graficzna, która prezentuje poziom podobny do tego, który możemy porównać do innych tytułów z tego gatunku.  Warta uwagi jest zdecydowanie interaktywność świata. W podobnych symulatorach świat jest jedynie tłem, z którym nie można za bardzo wchodzić w jakąkolwiek interakcję. W tym wypadku jest zupełnie inaczej. Sprawia to, że rozgrywka staje się wielowymiarowa i wciąga jeszcze mocniej. Jeśli chcesz przeżyć przygodę w prawdziwej dziczy, pobierz Alaskan Truck Simulator pełna wersja i udaj się w najrzadziej uczęszczane rejony Alaski, by dowieźć towar w odpowiednie miejsce. Wykonanie każdego zadania będzie wymagało naprawdę wielkich umiejętności, za które zleceniodawca słono zapłaci. Zarabiaj na życie, jeżdżąc na skraju klifu, polując na zwierzęta i jeżdżąc tam, gdzie nawet najodważniejsi kierowcy nigdy się nie zapuszczają. Zwiedzaj piękną, ale niezwykle niebezpieczną dzicz, pokonuj przeszkody nie do przeskoczenia, siadaj za kierownicą lub weź pistolet w dłoń, zostań królem szos!

Alaskan Truck Simulator Pobierz pełna wersja

Alaskan Truck Simulator Download
Ściągnij Grę!

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Intel® Core™ i5-2300 2.8GHz.
  • Pamięć: 12 GB RAM.
  • Grafika: NVIDIA® GeForce® GTX 760 z 2 GB VRAM.
  • Miejsce na dysku: 15 GB HDD.
  • System operacyjny: Windows 7 lub nowszy.
  • Direct X: DX 11.
  • Pobierz Alaskan Truck Simulator Torrent Pebx
  • Premiera Download Alaskan Truck Simulator Crack Chomikuj
  • Exsite Alaskan Truck Simulator Pobierz za darmo
  • Skidrow Alaskan Truck Simulator steam Download PC

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *