Allison Road Download

Allison Road to przeznaczona na komputery osobiste z systemem Windows przygodowa gra akcji utrzymana w konwencji horroru. Tytuł jest dziełem brytyjskiego studia Lilith, Wyraźną inspiracją dla twórców był grywalny teaser Silent Hills P.T, produkcji skasowanej przed premierą.

Allison Road Download pełna wersja

Allison Road steam

Pobierz za Darmo!

Fabuła w grze Allison Road

Gracz wciela się w bezimienną postać, który pewnej nocy trafia do położonego na przedmieściach domu. Bohater nie pamięta żadnych wydarzeń z ostatnich kilku dni. Zadaniem gracza jest przetrwanie pięciu nocy w opuszczonym domu oraz odkrycie, gdzie podziała się cała rodzina bohatera i co tak naprawdę się wydarzyło. Jeżeli lubisz klimatyczne horrory, pobierz Allison Road Download i poznaj historię przeklętego domu. Zadanie nie jest łatwe, ponieważ budynek stanowiący tło akcji posiada bardzo mroczną historię. W jego ścianach żyją istoty o nadnaturalnych zdolnościach, pośród których najbardziej groźny jest upiór zwany Lily. Twórcy Allison Road zadecydowali o nieujawnianiu przed oficjalną premierą żadnych kluczowych dla fabuły informacji oraz szczegółów. W demie oraz zwiastunach zaprezentowane zostały elementy, które ostatecznie nie znalazły się w ostatecznej wersji gry. Wersja testowa nie uwzględniała także niektórych funkcji, takich jak na przykład ekran ekwipunku.

Mechanika gry Allison Road

Akcja gry prezentowana jest z perspektywy pierwszej osoby. Pod względem zastosowanych mechanizmów, tytuł oferuje rozwiązania typowe dla klasycznych przygodowych gier akcji. Gracz zajmuje się przede wszystkim eksploracją otoczenia, rozwiązywaniem zagadek oraz unikaniem niebezpieczeństw. Bohater nie posiada dostępu do żadnych skutecznych broni i nie jest wojownikiem, w związku z czym przetrwanie wymaga korzystania z elementów otoczenia. Gracz musi między innymi zastawiać sprytne pułapki oraz chować się w odpowiednich miejscach. Jeżeli lubisz produkcje wymagające myślenia, pobierz Allison Road Download i przetrwaj w nawiedzonym domu. Niektóre lokacje początkowo są zablokowane, jednak wraz z upływem kolejnych nocy główny bohater odkrywa sposoby na przedostanie się do nich.

Strona techniczna gry Allison Road

Akcja gry ograniczona została wyłącznie do domu oraz jego okolic, w związku z czym autorzy mieli możliwość uwzględnienia bardzo wielu szczegółów. Otoczenie zaprojektowane zostało bardzo starannie i z dbałością o detale. Jeżeli lubisz atmosferyczną oprawę graficzną, pobierz Allison Road Download i odwiedź niezwykłe lokacje. Tytuł zwraca uwagę nie tylko grafiką, ale również interaktywnością obiektów. Większość z nich zachowuje się wyjątkowo realistycznie, co nierzadko czyni rozgrywkę znacznie bardziej intuicyjną. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że Allison Road jest produkcją przygotowaną przy stosunkowo niskim budżecie. Przygotowaniem tytułu zajmowali się pasjonaci, a przez pewien czas pracowała nad nim zaledwie jedna osoba. Aby sprawdzić imponujący efekt wielomiesięcznej pracy deweloperów, pobierz Allison Road Download i weź udział w pasjonującej opowieści z pograniczna horroru.

Allison Road Pobierz reloaded

Allison Road warez-bb

Pobierz za Darmo!

  • Prophet PC Allison Road Skidrow
  • Pebx free Allison Road za darmo Pobierz
  • Warez-bb Allison Road Cracked-3dm
  • Do pobrania Allison Road Codex

 

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *