American Truck Simulator Oregon Download

American Truck Simulator

Platformy:  PC
Producent:
 

SCS Software


Wydawca:
 

SCS Software


Wydawca PL:
 

Techland


Data premiery:
 

4 październik 2018


Tryb gry:
 

single player


Gatunek:  Symulacje, ekonomiczne, samochodowe, ciężarówki, transport

Języki:  Polski, English, French, Italian, German, Spanish, Czech, Russian, Hungarian, Dutch, Danish, Portuguese, Portuguese-Brazil, Finnish, Norwegian, Swedish, Romanian, Turkish, Bulgarian, Greek, Korean, Japanese, Chinese Simplified (+ few more, 43 total)

Pełna Wersja + Crack

American Truck Simulator: Oregon + wszystkie dodatki DLC

Polska wersja językowa

Pobrano 11744 razy

Waga: 5.13GB

Ocena użytkowników: 4,7/5

Wymagania sprzętowe American Truck Simulator: Oregon:

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core 2 Duo 2.4 GHz
 • Pamięć: 4 GB RAM
 • Karta graficzna: 1 GB GeForce GTS 450
 • Miejsce na dysku: 5 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7 64-bit
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core 2 Quad Q9650 3.0 GHz
 • Pamięć: 6 GB RAM
 • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 760
 • Miejsce na dysku: 5 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8.1/10 64-bit

Symulator American Truck Simulator to jeden z najbardziej znanych tytułów w tej kategorii. Podczas rozgrywki wcielamy się w rolę typowego amerykańskiego kierowcy ciężarówki. Dodatek Oregon, jak sama nazwa sugeruje, przenosi gracza do Oregonu, często zwanym także „stanem bobrów”. Twórcy postarali się o jak najwierniejsze odtworzenie szczegółów, które wyróżniają ten rejon na tle innych. Producentem i wydawcą jest SCS Software. Data premiery gry na PC 4 października 2018.

American Truck Simulator Oregon Download – Pełna Wersja PC

American Truck Simulator Oregon pobierz Pobierz Grę!

Twórcy serii gier

Twórcy mają na koncie również podobne produkty, czyli 18 Wheels of Steel czy Euro Truck Simulator. Mechanika rozgrywki opiera się na tym samym pomyśle co w obu tych tytułach, jednak tym razem gracz przemierza drogi Ameryki Północnej, a w tym wypadku konkretnie stanu Oregon. Chciałbyś wcielić się w rolę amerykańskiego kierowcy osiemnastokołowej ciężarówki? Nie wahaj się i pobierz za darmo American Truck Simulator Oregon PC Download. Dzięki tej grze zwiedzisz rejon Stanów Zjednoczonych, zwany „stanem bobrów”.

Fabuła gry

Rozgrywka w American Truck Simulator: Oregon opiera się na standardowym modelu fabuły, jaki obowiązuje w tego rodzaju grach. Główną postacią jest kierowca ciężarówki, który zaczynając od najniższego stopnia pnie się w górę po szczeblach kariery. Na samym początku gracz zatrudnia się jako zwykły etatowy szofer na usługach wielkiej korporacji. Natomiast głównym celem jest dotarcie na sam szczyt: zostanie szefem własnej, zatrudniającej tysiące pracowników firmy transportowej. Lubisz symulatory związane z transportem? Ściągnij American Truck Simulator Oregon free Download i przemierzaj drogi i bezdroża stanu Oregon. Tym, co decyduje przede wszystkim o klimacie gry, jest dokładne odwzorowanie zarówno mapy regionu, jak i zaoferowanie graczowi do wyboru wachlarzu popularnych za oceanem samochodów ciężarowych.

Mechanizm rozgrywki

Podstawowe funkcje rozgrywki pozostają niezmienione w stosunku do bliźniaczej serii Euro Track Simulator, która również została stworzona przez czeskie studio SCS Software. Różnicą jest to, że w dodatku American Truck Simulator: Oregon gracz przemierza drogi „stanu bobrów”. Stworzenie grafiki było niemałym wyzwaniem ze względu na szczególne ukształtowanie terenu, jakie występuje w tym rejonie Stanów Zjednoczonych. Można znaleźć tutaj jeziora, rzeki, góry, rozległe lasy, ale również wulkany i oceaniczne wybrzeże.

Nie tylko grafika została dostosowana do specyfiki tego konkretnego regionu Stanów Zjednoczonych. Tym, co również zostało zmienione jest rozbudowanie wewnętrznej ekonomii gry. Twórcy postarali się uwzględnić to, co w Oregonie najbardziej istotne. Z tego więc względu w dodatku pojawiają się firmy związane z wycinką i przetwórstwem drewna, wytwarzaniem papieru oraz mebli, ale również odzwierciedlające rozwój technologiczny.

American Truck Simulator Oregon Pobierz grę na PC

American Truck Simulator Oregon download Pobierz Grę!

 • Pobierz American Truck Simulator Crack Chomikuj
 • Free Download American Truck Simulator Oregon Torrent Pebx
 • SKIDROW American Truck Simulator Oregon Pobierz za darmo
 • PROPHET American Truck Simulator Free Download

crack Codex/CS

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.