Amnesia Rebirth Pobierz grę na PC

Platformy: PC, PS4
Producent:

Frictional Games


Wydawca:

Frictional Games


Data premiery:

20 październik 2020


Tryb gry:

single player


Gatunek: Przygodowe, FPP, survival horror, horror, elementy logiczne, reedycje/remastery/remaki, indie, Find Your Next Game

Języki: Polski (spolszczenie), English, French, Italian, German, Spanish, Russian, Portuguese-Brazil

Pełna Wersja + Crack

Amnesia: Rebirth Frictional Collection

Polska wersja językowa

Pobrano 6328 razy

Waga: 11.75GB

Ocena użytkowników: 4,3/5

Wymagania sprzętowe Amnesia: Rebirth:

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core i3 / AMD FX 2.4 GHz
 • Pamięć: 4 GB RAM
 • Karta graficzna: 1 GB GeForce GTX 460 / Radeon HD 5750
 • Miejsce na dysku: 50 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i5 / AMD Ryzen 5
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 4 GB GeForce GTX 680 / Radeon RX 580
 • Miejsce na dysku: 50 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit

Amnesia: Rebith (Odrodzenie) to kontynuacja kultowej serii gier Amnesia. Za jej produkcje ponownie odpowiada studio Frictional Games, które specjalizuje się w tematyce grozy. Każda ich nowa produkcja oferuje coś ciekawego i na różne sposoby próbuje wywołać niepokój i strach u graczy. Platformy: Microsoft Windows 7 PC, PlayStation 4 (PS4). Data premiery 20 października 2020. Ocena użytkowników gry: 6.7.

Amnesia Rebirth Download Pełna Wersja PC

Amnesia Rebirth pobierz Pobierz Grę!

Szwedzcy deweloperzy zapewnili już trzy części serii Penurmba oraz wprowadzili graczy do pełnego grozy świata Amnesii. W świecie gry horror przenosimy się do drugiej połowy lat 30 XX wieku Amnesii, a więc daleko w przód porównując do poprzednich części gry. Główną bohaterką jest kobieta, Francuska Tasi Trianon, która z niewiadomych przyczyn znajduje się sama w obcym miejscu i wyrusza w przerażającą podróż przez pustkę. Pobierz grę, zainstaluj ja na komputerze i zdaj relacje.

Fabuła gry

Amnesia: Rebirth to tak naprawdę kontynuacja części Amnesia: Dark Descent. Główna bohaterka zaczyna swoją przygodę na środku algierskiej pustyni. Oczywiście znajduje się tam we wraku samolotu nie pamiętając co się wydarzyło, ani gdzie są jej towarzysze. Nasuwa się wiele niewyjaśnionych pytań. Po wyjściu z wraku zbiera pozostałości listów i innych przedmiotów, by poznać swoją sytuację. W dalszej rozgrywce na jej drodze staną najróżniejsze niebezpieczeństwa, a także demony mieszkające w jej głowie.

Sama historia, będąca motorem napędowym gry jest niezwykle wciągająca i ciekawa. Jednocześnie niestety nie jest ona wprowadzeniem do świata gry, nie tłumaczy nic na jego temat. Prawdopodobnie wynika to, z mojej nieznajomości poprzednich części. Niejednokrotnie umykały mi pewne szczegóły lub zupełnie ich nie rozumiałam, ponieważ były kontynuacją historii gry, a nie jej nową częścią. W rezultacie, absolutnie nie przeszkodziło mi to w kontynuowaniu gry Amnesia Rebirth. Wręcz przeciwnie, z każdą minutą wciągała coraz mocniej. Pobierz Amnesia: Rebirth i sprawdź na własnej skórze czy gra jest warta świeczki.

Cel gry

Główny cel gry Amnesia Rebirth nie uległy zmianie w porównaniu do poprzednich części. Tasi, główna bohaterka, ma za zadanie eksploatację terenów budzących grozę, poznawanie historii opowiadanych przez środowisko itd. Równie często spotyka na swej drodze potwory, które wymagają od nas ucieczki i szukania kryjówek. Sprawdź też najlepsze gry przygodowe Tell Me Why do pobrania, nie jest to co prawda gra z gatunku horrorów, ale również wciągająca.

Najważniejszy element gry

Bezsprzecznie najważniejszym elementem gry Amnesia: Rebirth jest poziom strachu głównej bohaterki. Gdy Tori Trianon znajduje się w ciemnym i nieznanym dotychczas pomieszczeniu jej strach gwałtownie wzrasta. W takich sytuacjach pojawiają się u niej halucynacje, a następnie traci przytomność i budzi się w zupełnie nieznanym nam miejscu. Oczywiście jest na to sposób, wystarczy tylko zadbać o oświetlenie. Do tego będą nam potrzebne pudełka z zapałkami, dzięki którym zapalimy pochodnie, świece i inne tego typu rzeczy.

Amnesia: Rebirth najlepszy horror wszechczasów?

Usiłując rozwikłać zagadkę rozbicia się samolotu na pustyni, Trianon musi walczyć nie tylko o przetrwanie, ale także zmierzyć się z własnymi słabościami. Choć fabuła gry Amnesia: Rebirth przez ten czas jest niezwykle ciekawa, związana z zagadkami logicznymi i środowiskowymi, to niestety sama grafika nas na pewno nie zaskoczy. Oznacza to, że na próżno możemy tu szukać tak powszechnej rozdzielczości 4K. Niemniej jednak, doskonale wiemy, że w tego typu grach nie gra się dla grafiki, tylko dla atmosfery i emocji przesiąkniętych dreszczykiem grozy.

W Amnesia: Rebirth mogą zagrać zarówno osoby posiadające komputery osobiste jak i konsole PlayStation 4. Gra w sprzedaży jest dostępna w wersji cyfrowej. Można ją nabyć na platformie internetowej producenta i wygodnie poprać na nasze urządzenie za pomocą opcji pobierz / download. Dla osób, które nie są zdecydowane na zakup pełnej wersji gry, została możliwość skorzystania z wersji demo. Są one dostępne na wielu portalach internetowych oferujących darmowe gry do pobrania.

Amnesia Rebirth Pobierz za darmo

Amnesia Rebirth download Zainstaluj Grę!

 • crack Amnesia Rebirth pełna wersja przygotowana do pobierania
 • torrent Amnesia Rebirth do pobrania
 • gry Amnesia Rebirth pobierz za darmo
 • darmowe gry Amnesia Rebirth download

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.