Among Us Download – gra za Darmo

Platformy:  PC, XONE, Nintendo Switch
Producent:
 

InnerSloth


Wydawca:
 

InnerSloth


Data premiery:
 

16 listopad 2018


Tryb gry:
 

multiplayer


Tryb multiplayer:
 

Internet / sieć lokalna


Liczba graczy:
 

4-10

Gatunek:  Strategiczne, science fiction, zagraj za darmo, 2D, humorystyczne, funkcje cross-platform, indie, kooperacja, statki kosmiczne, Xbox Game Pass

Języki:  Polski (spolszczenie), Angielski, Portugalski brazylijski, Hiszpański latynoamerykański, Hiszpański, Koreański, Rosyjski

Pełna Wersja + Crack

Among Us All-in-one

Polska wersja językowa

Pobrano 8522 razy

Waga: 320 MB

Ocena użytkowników: 4,8/5

Wymagania sprzętowe Among Us:

Minimalne:
  • Procesor: Intel Pentium 4
  • Pamięć: 1 GB RAM
  • Karta graficzna: Intel HD
  • Miejsce na dysku: 250 MB HDD
  • System operacyjny: Windows 7 SP1

Among Us to nazwa gry, którą można tłumaczyć z angielskiego jako pośród nas lub między nami. Gra została wyprodukowana i wydana przez InnerSloth, z silnikiem gry komputerowej o nazwie Unity. Gatunek to gra strategiczna, dostępna do gry w większej grupie osób. Data premiery 16 listopad 2018. Platformy Microsoft Windows PC, Android, iOS.

Za wielkim sukcesem tej produkcji stoi ciekawy zamysł na szukanie wrogów między uczestnikami gry, na co wskazuje sama nazwa Among Us. Poza tym, gra posiada prostą ale przemyślaną szatę graficzną na silniku Unity i oprawę muzyczną, która również jest dość charakterystyczna. O powodach popularności Among Us, najlepiej jest się przekonać samemu, po przeczytanie krótkiego opisu i recenzji poniżej.

Among Us Download Pełna Wersja gry

Among Us Pobierz grę Pobierz Grę!

Opis ogólny gry online

Among Us to gra strategiczna która pozwala nam na długie godziny zabawy. Grać można tworząc własną grupę, poprzez kliknięcie nacisku Host i ustawienie parametrów takich jak maksymalna liczba osób, ilość Impostorów, języka prowadzenia konwersacji na czacie oraz mapę, na której odbędzie się gra. Do wyboru są 3: The skeld, Mira HQ, Polus. Jeśli nie chce się być hostem gry, można wybrać opcję Public i przejść od razu do Poczekalni w oczekiwaniu na rozpoczęcie gry, z innymi graczami.

Among Us poczekalnia

Po wybraniu dostępnych opcji trafia się do poczekalni, w której można za pomocą komputera wybrać m.in. wygląd postaci. Można również dostosować resztę parametrów związanych z grą, takich jak czas na dyskusję. Dodatkowo ilość spotkań awaryjnych, czas na głosowanie, tempo poruszania się postaci, ilość zadań do wykonania dla uczestników gry Among Us.
Można też wybrać czy gra studia InnerSloth ma być publicznie dostępna czy tylko dla osób, którym zostanie udostępniony kod, widoczny u dołu ekranu. Kiedy już nazbiera się odpowiednia ilość graczy, najczęściej 10, można zacząć grać wybierając przycisk start.

Grę Among Us możesz pobrać dla większości urządzeń z dostępem do internetu, jako że jest to gra odbywają się w czasie rzeczywistym z graczami z całego świata. A także z koniecznością prowadzenia konwersacji w grupie. Wystarczy kliknąć Download Among Us, by na urządzeniu znalazła się ta gra aby popłynąć na statku. Inna ciekawa gra strategiczna do pobrania Surviving the Aftermath.

Postacie z którymi będziesz miał do czynienia

Postacie w grze Among Us, przypominają kolorowych kosmitów, na 2 nogach z hełmem na głowie, jeden z nich to oszust. Możesz wybierać spośród 12 różnych kolorów. Przy czym każdy kolor na statku w jednej rundzie może występować tylko raz. Dodatkowo wygląd każdej postaci członków załogi może zostać wzbogacony o obecność zwierzaka lub nakrycia głowy.

Impostor – jest to jedna bądź trzy maksymalnie osoby, które są wybierane na początku gry losowo. Impostorzy wiedzą nawzajem o swoim istnieniu, jako że ich imiona są wyświetlana na czerwono, ale kolor ten widzą tylko Impostorzy, dla reszty grupa nazwa użytkownika jest biała.

Zadania w Among Us dla graczy są różne, może to być np. przesyłanie danych, łączenie kabli czy wyrzucanie śmieci. Każde z tych zadań uczestnicy wykonują indywidualnie, przy czym zadania są widoczne w górnej, lewej części ekranu. Tam można również zobaczyć progres całej grupy. Zadaniem Impostorów jest natomiast sabotaż całej grupy i pozbywanie się uczestników, również owianego złą sławą oszusta. Przygotuj się również bo będziesz musiał sabotować statek aby z powodzeniem pokonywać nasze zadania.

Komunikacja Among Us Twoich znajomych

Komunikacja w grze odbywa się na czacie, jest on dostępny już w poczekalni. A jego głównym zdaniem jest umożliwienie uczestnikom wymieniania podejrzeń na temat tego, kto może być Impostorem. Impostorzy w konwersacji również uczestniczą, rzucając fałszywe podejrzenia na innych by chronić siebie.

Gra strategiczna, jaką jest Among Us, wykorzystuje umiejętność obserwacji uczestników gry załogi oraz zdolność do komunikacji i przekazywania swoich spostrzeżeń innym. Musisz zabić wszystkich członków załogi jako skryty oszust aby wygrać!

Komunikacja odbywa się w różnych językach między graczami, jednak w ustawieniach można wybrać preferowany język (w naszym przypadku polski) w zależności od urządzenia.

Głosowanie w Among Us

Podczas głosowania każdy z uczestników wybiera kto jego zdaniem ma odpaść, Impostorzy również. Po wyborach, uczestnik który dostał najwięcej głosów, zostaje skreślony z listy graczy. Jako wynik tego procesu zostaje najczęściej ujawniona tożsamość gracza. A więc czy był on impostorem czy nie, a także liczba pozostałych Impostorów w danej rundzie gry Among Us.

Jeśli wszyscy Impostorzy zostaną usunięci, jest to koniec gry. Jeśli Impostorzy zabiją bądź w procesie głosowania zostanie usunięta większość osób, to oznacza to wygraną właśnie dla Impostorów i przegraną dla całej reszty uczestników.

Among Us Pobierz grę na PC za darmo

Among Us Download Zainstaluj Grę!

  • Torrent Among Us darmowa gra
  • Pobierz Among Us crack za darmo
  • Pełna wersja gry Among Us do pobrania
  • Download Among Us za darmo na PC

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *