Ancestors Legacy Download

Platformy:  PC, PS4, XONE, Nintendo Switch
Producent:
 

Destructive Creations


Wydawca:
 

1C / Cenega


Wydawca PL:
 

Cenega S.A.


Data premiery:
 

22 maj 2018


Tryb gry:
 

single / multiplayer


Tryb multiplayer:
 

Internet


Liczba graczy:
 

1-6

Gatunek:  Strategiczne, RTS, średniowiecze, polskie, historyczne, wikingowie

Języki:  Polski, English, French, Italian, German, Spanish, Czech, Russian, Portuguese-Brazil, Japanese, Simplified Chinese

Pełna Wersja + Crack

Ancestors Legacy Complete Edition + wszystkie dodatki DLC

Polska wersja językowa

Pobrano 6877 razy

Waga: 11.82GB

Ocena użytkowników: 4,4/5

Wymagania sprzętowe Ancestors Legacy:

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core i5-750 2.6 GHz / AMD Phenom II X4 955 3.2 GHz
 • Pamięć: 4 GB RAM
 • Karta graficzna: 1 GB GeForce GTX 460 / Radeon HD 5850
 • Miejsce na dysku: 24 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i5-3570 3.4 GHz / AMD FX-8350 3.4 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 670 / Radeon R9 285
 • Miejsce na dysku: 24 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit

Dla fanów gier opartych na rywalizacji wojowników twórcy Ancestors Legacy przygotowali coś specjalnego. Możliwość pokierowania w walce jedną z czterech grup etnicznych takich, jak Słowianie, Germanie, Wikingowie oraz Anglosasi, a także nieco mistyczna aura średniowiecznej osady ze wszystkimi jej „smaczkami” (jak niskie chaty, kryte strzechą, gęste bory pełne zwierza, starodawne oręże i niesamowity nastrój ciągłego zagrożenia czyhającego za rogiem) to tylko niektóre z zalet rozgrywki na śmierć i życie. Chcesz sprawdzić się w roli nieustraszonego dowódcy i genialnego stratega? Pobierz Ancestors Legacy Download to doskonały sposób, by przekonać się, czy w tej bitwie to właśnie ty będziesz zwycięzcą! Pokonaj swoich wrogów, sięgając po honory i sławę w pradawnej przestrzeni! Producentem gry jest Destructive Creations, a jej wydawcą 1C / Cenega. Data premiery 22 maj 2018 rok na PC.

Ancestors Legacy Download – do pobrania na PC

Ancestors Legacy pobierz Ściągnij Grę!

Strategia ponad wszystko!

Rozgrywka w Ancestors Legacy to nie tylko bezwładna bijatyka i szamotanina. To umiejętność przewidywania, analizowania sytuacji, poszukiwania dostępnych rozwiązań problemów, opracowywanie taktyki godnej największych mistrzów rycerskiego rzemiosła. Rozgrywka strategiczna, dostępna w trybie singularnym oraz tzw. multiplayer, toczy się w czasie rzeczywistym. W przeciwieństwie do wielu innych rozgrywek tego typu, nie ograniczamy się do kierowania jedną konkretną postacią, lecz mamy do dyspozycji całą hordę żądnych krwi wojowników.

Jeżeli nieobca ci chęć rywalizacji oraz żądza władzy, pobierz za darmo Ancestors Legacy PC Download już dziś i ciesz się niezapomnianą rozrywką! Gra stwarza ogromne możliwości, zarówno dla laików, jak i wytrawnych graczy. Tym pierwszym da możliwość rozwoju i nauki, drugim- pozwoli na przekraczanie granic. Każdy z pewnością znajdzie tu coś dla siebie, a czas spędzony przy grze zapewni odpowiednią porcję adrenaliny. Sprawdź również inną grę strategiczną Total War Saga Thrones of Britannia pobierz.

Historyczne klimaty

Twórcy gry zadbali o wszelkie detale. Jeżeli średniowiecze, to z całym dobrodziejstwem inwentarza, byśmy naprawdę mogli poczuć się częścią tamtego świata. Osadzenie gry w prawdziwych realiach, grafika odzwierciedlająca ówczesną rzeczywistość  oraz tchnięcie w poszczególne brygady ducha tamtych czasów, to zabiegi budujące niesamowitą wiarygodność gry. By choć na krótko przenieść się w czasie i poczuć, niczym średniowieczny wojownik z krwi i kości ściągnij Ancestors Legacy free download.

Nie tylko walka wręcz

Kluczem do sukcesu w grze jest wieloaspektowe spojrzenie na rywalizację, zamiast koncentrowania się wyłącznie na krzyżowaniu broni z przedstawicielami innych frakcji. By wygrać wojnę, a nie tylko pojedynczą bitwę, trzeba dać z siebie znacznie więcej. To swego rodzaju wojna podjazdowa. Nie liczy się wyłącznie siła, ale także spryt. Umiejętne przydzielanie ludzi do konkretnych zadań, osłabianie sił wroga poprzez pozbawianie ich istotnych surowców, dopasowywanie sposobów walki do panujących warunków- to wszystko jest istotnym elementem złożonej strategii. Przez to gra jest jeszcze ciekawsza i daje szersze pole manewru.

Ponadczasowość

Siłą gry jest jej uniwersalny wymiar, niezależnie od przyjętych ram czasowych. Rozgrywka pokazuje bowiem ponadczasową chęć zwyciężania i dążenia do władzy. Zdecydowanie lepiej jednak robić to w świecie wirtualnym niż realnym.

Ancestors Legacy Pobierz / zainstaluj na PC Pełna wersja

Ancestors Legacy download Pobierz Grę!

 • Skidrow Ancestors Legacy Free Download
 • Steam PC Ancestors Legacy Torrent
 • Cracked Ancestors Legacy 3DM do pobrania
 • Pełna wersja Ancestors Legacy Download PC

crack

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.