Ancient Cities Download

Ancient Cities to będący dziełem studia Uncasual Games rozbudowany RTS. Tytuł łączy klasyczną strategię z najprostszymi elementy mechaniki RPG, symulatora budowy miasta oraz survivalu. Początkowo produkcja powstawała na platformie Unity, jednak z czasem deweloperzy zdecydowali się na wykorzystanie autorskiego silnika.

Ancient Cities Download pełna wersja

Pelna wersja Ancient Cities do pobrania

Pobierz za Darmo!

Fabuła w grze Ancient Cities

Akcja gry rozpoczyna się w okresie neolitu, zwanego również młodsza epoką kamienia. Ludzie zaczęli wówczas odchodzić od koczownictwa na rzecz bardziej osiadłego trybu życia. Zakładanie pierwszych osad podyktowane było łatwiejszym dostępem do żywności, poprzez hodowlę zwierząt oraz uprawę roślin. Gracz wciela się w przywódcę własnego plemienia, a jego zadaniem jest zapewnienie  podwładnym jedzenia i bezpieczeństwa. Ich przeżycie oraz rozwój zależą wyłącznie od decyzji podejmowanych przez wodza. Jeżeli chcesz zostać wzorem roztropnego przywódcy, pobierz Ancient Cities Download i zadbaj o swój oddany lud.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Mechanika w grze Ancient Cities

Zadaniem gracza jest zbieranie surowców, przede wszystkim w celu wznoszenia struktur obronnych i budynków. W ten sposób można też zapewnić odpowiednie narzędzia pracownikom oraz zadbać o ich bezpieczeństwo. Wódz może także przygotować miejsca kultu przodków oraz wznosić monumenty, w celu okiełznania lokalnych bóstw. Brak ich łaski doprowadza do nastania dzikiego i nieprzyjaznego klimatu, przez zabawa zaczyna przypominać grę survivalową. Jeżeli chcesz wykazać się umiejętnościami dobrego wodza, pobierz Ancient Cities Download i postarają się obłaskawić nadprzyrodzone zjawiska. Zasoby dla rozwijającego się plemienia mogą ulec szybkiemu wyczerpaniu, na co wpływ ma także dynamiczny ekosystem. Neolit zasłynął wieloma katastrofami naturalnymi oraz zmianami klimatu, co również  ma bezpośredni wpływ na zabawę. Duża część obowiązków gracza poświęcana jest społeczności. Każdy jej przedstawiciel posiada indywidualne umiejętności, statystyki i talenty, w czym gra przypomina nieco tytuły RPG. Zadaniem przywódcy jest umiejętne przydzielanie zajęć swoim podwładnym, co nierzadko okazuje się podstawą do ich przeżycia.

 

Rozgrywka w grze Ancient Cities

Pod wieloma względami Ancient Cities przypomina inne strategie czasu rzeczywistego czy symulatory zarządzania miastem. W okolicy znaleźć można także inne plemiona, mające różnorodny stosunek do gracza. Niektórzy dają możliwość handlu, podczas gdy pozostali są bardziej chętni do rabunku. Zaprezentuj swoje zdolności i pobierz Ancient Cities exsite, aby umiejętnie współpracować z sąsiednimi osadami.  Bardzo istotnym elementem zabawy jest drzewko technologii, dzięki któremu można doskonalić techniki uprawy, wyrobu narzędzi oraz usprawniać inne metody ułatwiające życie neolitycznemu ludowi. Dzięki odpowiednim działaniom gracza, nawet prosta osada zbieracko-łowicka może szybko przeistoczyć się w rozbudowaną wioskę otoczoną ostrokołem lub nawet jedno z pierwszych miast, włącznie z trwałymi domami glinianymi. Rozwój technologiczny wpływa bezpośrednio na sposób zarządzania podwładnymi.

Ancient Cities Pobierz CODEX

Ancient Cities crack

Pobierz za Darmo!

  • Prophet PC Ancient Cities Skidrow
  • Pebx free Ancient Cities za darmo Pobierz
  • Warez-bb Ancient Cities Cracked-3dm
  • Do pobrania Ancient Cities Codex

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *