Ancient Cities Download

Platformy: PC
Producent:

Uncasual Games


Wydawca:

Uncasual Games


Data premiery:

2022


Tryb gry:

single player


Gatunek: Strategiczne, ekonomiczne, elementy RPG, survival, crowdfunding, indie, historyczne, prehistoria, budowa miasta

Języki: Polski (spolszczenie), Angielski, Francuski, Hiszpański, Niemiecki

Pełna Wersja + Crack

Ancient Cities + wszystkie dodatki DLC

Polska wersja językowa

Pobrano 7544 razy

Waga: 592.16 MB

Ocena użytkowników: 4,5/5

Wymagania sprzętowe Ancient Cities:

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core i5
 • Pamięć: 6 GB RAM
 • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 660
 • Miejsce na dysku: 1 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 10 64-bit
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i7
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 3 GB GeForce GTX 1060
 • Miejsce na dysku: 1 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 10 64-bit

Ancient Cities to będący dziełem studia Uncasual Games rozbudowany RTS. Tytuł łączy klasyczną strategię z najprostszymi elementy mechaniki RPG, symulatora budowy miasta oraz survivalu. Początkowo produkcja powstawała na platformie Unity, jednak z czasem deweloperzy zdecydowali się na wykorzystanie autorskiego silnika.

Ancient Cities Download pełna wersja

Ancient Cities pobierz grę Ściągnij Grę!

Fabuła

Akcja gry rozpoczyna się w okresie neolitu, zwanego również młodsza epoką kamienia. Ludzie zaczęli wówczas odchodzić od koczownictwa na rzecz bardziej osiadłego trybu życia. Zakładanie pierwszych osad podyktowane było łatwiejszym dostępem do żywności, poprzez hodowlę zwierząt oraz uprawę roślin. Gracz wciela się w przywódcę własnego plemienia, a jego zadaniem jest zapewnienie  podwładnym jedzenia i bezpieczeństwa. Ich przeżycie oraz rozwój zależą wyłącznie od decyzji podejmowanych przez wodza. Jeżeli chcesz zostać wzorem roztropnego przywódcy, pobierz za darmo Ancient Cities PC Download i zadbaj o swój oddany lud.

Mechanika

Zadaniem gracza jest zbieranie surowców, przede wszystkim w celu wznoszenia struktur obronnych i budynków. W ten sposób można też zapewnić odpowiednie narzędzia pracownikom oraz zadbać o ich bezpieczeństwo. Wódz może także przygotować miejsca kultu przodków oraz wznosić monumenty, w celu okiełznania lokalnych bóstw. Brak ich łaski doprowadza do nastania dzikiego i nieprzyjaznego klimatu, przez zabawa zaczyna przypominać grę survivalową. Inną podobną grą jest Kingdoms and Castles pobierz.

Jeżeli chcesz wykazać się umiejętnościami dobrego wodza, ściągnij Ancient Cities free Download i postarają się obłaskawić nadprzyrodzone zjawiska. Zasoby dla rozwijającego się plemienia mogą ulec szybkiemu wyczerpaniu, na co wpływ ma także dynamiczny ekosystem. Neolit zasłynął wieloma katastrofami naturalnymi oraz zmianami klimatu, co również  ma bezpośredni wpływ na zabawę. Duża część obowiązków gracza poświęcana jest społeczności. Każdy jej przedstawiciel posiada indywidualne umiejętności, statystyki i talenty, w czym gra przypomina nieco tytuły RPG. Zadaniem przywódcy jest umiejętne przydzielanie zajęć swoim podwładnym, co nierzadko okazuje się podstawą do ich przeżycia.

Rozgrywka

Pod wieloma względami Ancient Cities przypomina inne strategie czasu rzeczywistego czy symulatory zarządzania miastem. W okolicy znaleźć można także inne plemiona, mające różnorodny stosunek do gracza. Niektórzy dają możliwość handlu, podczas gdy pozostali są bardziej chętni do rabunku. Zaprezentuj swoje zdolności i pobierz grę na PC, aby umiejętnie współpracować z sąsiednimi osadami.  Bardzo istotnym elementem zabawy jest drzewko technologii, dzięki któremu można doskonalić techniki uprawy, wyrobu narzędzi oraz usprawniać inne metody ułatwiające życie neolitycznemu ludowi. Dzięki odpowiednim działaniom gracza, nawet prosta osada zbieracko-łowicka może szybko przeistoczyć się w rozbudowaną wioskę otoczoną ostrokołem lub nawet jedno z pierwszych miast, włącznie z trwałymi domami glinianymi. Rozwój technologiczny wpływa bezpośrednio na sposób zarządzania podwładnymi.

Ancient Cities Pobierz CODEX

Ancient Cities download Pobierz Grę!

 • Prophet PC Ancient Cities Skidrow
 • Pebx free Ancient Cities za darmo Pobierz
 • Warez-bb Ancient Cities Cracked-3dm
 • Do pobrania Ancient Cities Codex

crack p2p

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.