Kingdoms and Castles Download

Platformy: PC
Producent:

Lion Shield


Wydawca:

Lion Shield


Data premiery:

20 lipca 2017


Tryb gry:

single player


Gatunek: Strategiczne, fantasy, ekonomiczne, RTS, budowa miasta

Języki: polski, angielski, niemiecki, francuski, chiński uproszczony, chiński tradycyjny, hiszpański, holenderski, portugalski brazylijski, włoski, japoński, koreański, norweski, rumuński, rosyjski, ukraiński, szwedzki, turecki

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 3504 razy

Waga: 999MB

Ocena użytkowników: 4/5

Wymagania sprzętowe Kingdoms and Castles:

Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i5-3470 2.7 GHz/AMD FX-6300 3.2 GHz
 • Pamięć: 4 GB RAM
 • Karta graficzna: 1 GB GeForce GTX 660/Radeon HD 7870
 • Miejsce na dysku: 1 GB HDD
 • System operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/8.1 64-bit

Świat średniowiecza daje wiele możliwości twórcom gier na osadzenie ich tytułów właśnie w tych czasach. Tak właśnie jest również z grą Kingdoms and Castles. Jest to gra wydana na PC Windows, która jest strategią czasu rzeczywistego. Gra jest oparta przede wszystkim na aspektach ekonomicznych oraz defensywnych. Gra została wydana przez studio Lion Shield, do którego należą np. byli członkowie grupy Maxis. Data premiery gry 20 lipiec 2017.

Kingdoms and Castles Download – Pełna Wersja PC

Kingdoms and Castles pobierz Ściągnij Grę!

Akcja gry toczy się w świecie fantasy, a gracz wciela się w rolę zarządcy małej wioski. Zadaniem gracza jest oczywiście rozwinięcie wioski do takiego stanu, że stanie się największą metropolią w danym królestwie. Ponadto, do zadań zarządcy należy również skuteczne odpieranie ataków wrogów co nie może się odbyć bez potężnie ufortyfikowanego zamku. Jeżeli chcesz więc spełnić swoje marzenia o budowie potężnej fortecy, której nie będzie mógł podbić nikt, pobierz za darmo Kingdoms and Castles PC Download i stań się najpotężniejszym władcą tamtejszego świata. Jeżeli chodzi o aspekt czysto fabularny, w grze on praktycznie nie występuje. Rolą gracza jest, jak już wspomniano, zbudowanie potężnej metropolii chronionej przez największą twierdzę.

Mówiąc o mechanice gry Kingomds and Castles, nie jest to nic nowego, jeżeli chodzi o strategie ekonomiczne. Jak w przypadku większości tego typu gier, gracz musi gromadzić takie surowce jak drewno czy kamienie, które następnie są wykorzystywane do budowania. Jak każdy dobry władca, gracz musi również zapewnić pożywienie swoim podwładnym, stąd należy przykuć uwagę do poprawnie funkcjonujących gospodarstw rolnych. Co odróżnia tę grę od innych strategii ekonomicznych to system pór roku. Należy mieć ten aspekt na uwadze, gdyż brak odpowiednich zapasów może spowodować śmierć poddanych w czasie srogiej zimy. Spróbuj zmierzyć się z problemami trapiącymi królestwo i ściągnij Kingomds and Castles free download by zdobyć miano kochanego lecz twardego władcy.

Głód to nie jedyny problem, z którym musi zmagać się władca wirtualnej wioski. W trudnych czasach może dojść do różnorodnych plag. Ponadto, władca musi spróbować zachować równowagę pomiędzy zadowoleniem obywateli, a pozyskaniem złota poprzez ściąganie podatków. Na nastrój mieszkańców mają wpływ również takie czynniki jak ilość kościołów, karczm czy różne wydarzenia organizowane w wiosce. Jest to coś co może kojarzyć grę z popularną Twierdzą Krzyżowiec.

Jak zostało wspomniane, gracz ma również za zadanie obronę swoich ziem. Niestety, wioska co jakiś czas jest atakowana przez wikingów, którzy chcą rabować i porywać poddanych. Ponadto, co jakiś czas może dojść do ataku smoków! Przez takie wydarzenia gracz musi również skupić się na budowaniu odpowiedniego systemu obronnego, zawierającego różnorodne mury oraz wieżyczki. Jeżeli chcesz zmierzyć się z zagrożeniami w postaci smoków czy wikingów, pobierz grę Kingdoms and Castles i sprawdź, jakim władcą będziesz! System tworzenia wszelkich fortyfikacji jest również dość elastyczny, przez co gracz może próbować wszelkich konfiguracji i ma szansę znaleźć najbardziej optymalne rozwiązanie. Można modyfikować np. wysokość struktur przez co można modyfikować zasięg osadzonych w nich żołnierzy.

Kingdoms and Castles Pobierz grę na PC

Kingdoms and Castles Download Pobierz Grę!

Minimalne wymagania sprzętowe:

 • Procesor: Intel Core 2 Duo 2.0 GHz / Athlon 64 X2 6400+ 2.5 GHz
 • Pamięć: 4 GB RAM
 • Grafika: GeForce GTX 260 / Radeon HD 5670 / 256 MB VRAM
 • Miejsce na dysku: 1 GB HDD
 • System operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/8.1 64-bit
 

 • Pobierz Kingdoms and Castles Crack Chomikuj
 • Free Download Kingdoms and Castles Torrent Pebx
 • GOG Kingdoms and Castles Pobierz za darmo
 • Skidrow Kingdoms and Castles Free Download PC

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.