Angels Fall First Download

Angels Fall First to pierwszoosobowa gra akcji w konwencji science-fiction. Produkcja łączy w sobie kosmiczny symulator oraz sieciową strzelaninę FPS. Tytuł jest komercyjnym odpowiednikiem nagradzanego moda do Unreal Tournament III. Opracowaniem gry zajęło się brytyjskie studio Strangely Interactive.

Angels Fall First Download Pełna wersja

Angels Fall First steam

Pobierz za Darmo!

Fabuła w grze Angels Fall First

Historia przedstawiona w Angels Fall First ma miejsce w dość odległej przeszłości. Akcja osadzona została w realiach brutalnej wojny. Gracz ma możliwość zróżnicowanego wyboru swojego bohatera. W zależności od upodobań, postać spełniać rolę zwykłego szeregowca, pilota kosmicznego statku czy kierującego działaniami wojennymi dowódcę. Jeżeli lubisz tytuły oferujące zróżnicowanych pod względem umiejętności bohaterów, wpisz na steam frazę pobierz Angels Fall First Download i wybierz profesję swojej postaci. Produkcja opracowana została z myślą zarówno o miłośnikach taktyki, jak i amatorach kosmicznych simów. Osobom uwielbiającym akcję, tytuł oferuje z kolei dostęp do szerokiego arsenału dostępnych broni.

Rozgrywka w Angels Fall First

Wybór konkretnej roli bohatera ma istotny wpływ na przebieg rozgrywki, jednak cele zadań pozostają takie same. Jako komandos piechoty, gracz ma możliwość korzystania z wielu środków zagłady oraz licznych bojowych maszyn. Każdą z dostępnych broni można swobodnie modyfikować. Jeżeli zawsze chciałeś wziąć udział w kosmicznej wojnie, wyszukaj pobierz Angels Fall First Download i wciel się w żołnierza. Zasiądnięcie za sterami myśliwca pozwala natomiast na przeprowadzanie emocjonujących walk wewnątrz statku oraz bezpośrednio w przestrzeni kosmicznej. Wcielając się w dowódcę, gracz odpowiada za zarządzanie całymi grupami i jednostkami na rozbudowanej mapie taktycznej. Aby wybrać własny wariant rozgrywki, pobierz Angels Fall First Download i zadecyduj o roli odgrywanej przez swojego bohatera.

Tryby gry Angels Fall First

Podczas zabawy gracze mogą wziąć udział w trybie single player, w którym pozostali uczestnicy rozgrywki zastępowani są przez botów. Prawdziwe emocje towarzyszą jednak dopiero zabawie wieloosobowej. W jednym momencie na mapie może przebywać nawet sześćdziesięciu graczy. Jeżeli lubisz efektowne zmagania sieciowe, pobierz Angels Fall First Download i weź udział w prawdziwej kosmicznej bitwie. Na graczy czeka kilka wariantów rozgrywki, włącznie z klasycznym PvP. W trybie kooperacyjnym gracze mogą rywalizować przeciwko sztucznej inteligencji, przeprowadzając atak na statki, stocznie i stacje należące do wroga. Aby wziąć udział we wspólnej zabawie, pobierz Angels Fall First Download i zaproś do kooperacji znajomych.

Strona techniczna gry Angels Fall First

Oprawa wizualna gry przygotowana została w oparciu o silnik Unreal Engine 3, dzięki czemu reprezentuje odpowiednio wysoki poziom. Rozgrywka toczy się wyjątkowo dynamicznie niezależnie od wybranej przez gracza. Całości towarzyszy stylowa muzyka elektroniczna, dzięki której całość nabiera charakteru. Jeżeli lubisz klimaty science-fiction, pobierz Angels Fall First Download i wypróbuj każdy wariant rozgrywki.

Angels Fall First Pobierz reloaded

Angels Fall First steam

Pobierz za Darmo!

  • Prophet PC Angels Fall First Skidrow
  • Pebx free Angels Fall First za darmo Pobierz
  • Warez-bb Angels Fall First Cracked-3dm
  • Do pobrania Angels Fall First Codex

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *