Call of Duty Infinite Warfare Download

Jeżeli jesteś fanem serii Call of Duty, z pewnością zainteresuje Cię wiadomość, że na rynek wchodzi najnowsza odsłona strzelanek z tej serii: Call of Duty: Infinite Warfare. Dowiedz się więcej i pobierz Call of Duty Infinite Warfare Download. W przeciwieństwie do innych gier z tej serii, Infinite Warfare przenosi nas w bardzo odległą przyszłość. Gra została wyprodukowana przez studio Infinite Ward, które zajmuje się cyklem od 2003 roku, natomiast stronę wydawniczą przejęła firma Activision Blizzard.

Call of Duty Infinite Warfare Download

Call of Duty Infinite Warfare Pobierz Ściągnij Grę!

Kolejna odsłona kultowej serii

Gra Call of Duty: Infinite Warfare to pierwsza odsłona znanego cyklu, która została wypuszczona na rynek wyłącznie w wersji na PC-ty oraz konsole Xbox One i Playstation 4. Różnice między poszczególnymi wersjami tej gry są niewielkie, sprowadzają się przede wszystkim do kwestii grafiki. Ta zdecydowanie najlepiej prezentuje się w wersji na PC-ty, ale i w wersjach na konsole nie wypada źle. Gra zostanie wypuszczona na rynek również w specjalnych wydaniach, które zawierają między innymi jako dodatek zremasterowaną grę Call of Duty: Modern Warfare Remastered. Mimo nowoczesnej, atrakcyjnej grafiki, już po premierze zwiastuna wielu fanów gry wyraziło swoje niezadowolenie z kierunku, w jakim zdecydowali się podążyć twórcy gry. Chcesz wyrobić sobie swoje zdanie? Pobierz CoD Infinite Warfare Download i przekonaj się sam.

Fabuła gry

W grze Call of Duty: Infinite Warfare rozpoczynamy zupełnie nową przygodę, która niewiele ma wspólnego z poprzednimi częściami serii. Przenosimy się do nowego uniwersum i spotykamy zupełnie nowe postacie. Akcja gry rozgrywa się w odległej przyszłości, w której kilka państw utworzyło United Nations Space Alliance – międzynarodowy sojusz na rzecz podboju kosmosu. Powstała również wroga jej organizacja – Settlement Defense Front, która próbując jej przeszkodzić, rozpętała wojnę. Zadaniem gracza będzie wcielenie się w rolę kapitana Reyesa – pilota Tier 1 Special Operation. Jego misja będzie polegała na powstrzymaniu Settlement Defense Front.

Mechanika gry

W tej odsłonie cyklu zmieniło się bardzo nie tylko uniwersum, ale i mechanika rozgrywki. Nadal głównym motywem pozostaje pierwszoosobowa strzelanka, ale dochodzą do tego także zupełnie nowe elementy. Oprócz biegania i strzelania gracze zasiądą również za sterami myśliwców Jackal i będą brali udział w ostrych podniebnych walkach. Gracze będą przebywać na specjalnym statku wojennym Retribution. Będzie on stanowił dla nas swoistą bazę wypadową, z której wybierać się będziemy na kolejne misje fabularne czy raidy przeciw wrogim maszynom.

Tryby gry

W grze możemy brać udział w interesującej kampanii fabularnej w trybie single player. Dostępny jest oczywiście również tryb multiiplayer oraz tryb zombie, czyli zabawę z osobną linią fabularną.

Gra Call of Duty: Infinite Warfare to zupełna nowość, gra diametralnie inna od poprzednich części tego cyklu, z własnym, osobnym uniwersum i sposobami rozgrywki. Nie wszystkim się ta odmienność podoba. Część graczy krytykuje producentów za pójście w futurystycznym kierunku. Gra jest jednak bardzo dopracowana pod względem grafiki i mechanizmów rozgrywki, dlatego też bardzo wielu osobom może przypaść do gustu. Część „starych” fanów serii Call of Duty może się zrazić, że nie jest to to, czego oni oczekiwali, z drugiej strony gra może przyciągnąć zupełnie nowych graczy. Wyrób sobie własne zdanie i pobierz Call of Duty Infinite Warfare Download w pełnej wersji.

Call of Duty Infinite Warfare Pobierz na PC

Call of Duty Infinite Warfare Download Pobierz Grę!

  • Chomikuj Call of Duty Infinite Warfare Free Download
  • Pobierz Call of Duty Infinite Warfare Torrent Crack
  • Free Download Call of Duty Infinite Warfare Exsite
  • Pebx Call of Duty Infinite Warfare Download PC
  • Pełna Wersja Call of Duty Infinite Warfare Pobierz za darmo

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *