Aporia Beyond The Valley Download

Platformy: PC

Producent: Investigate North


Wydawca: Green Man Gaming Publishing


Data premiery: 19 lipca 2017


Tryb gry: single player


Gatunek: Przygodowe, FPP, elementy logiczne, eksploracyjne

Języki: polski, angielski

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 4559 razy

Waga: 17.99GB

Ocena użytkowników: 4/5

Wymagania sprzętowe Aporia: Beyond The Valley:

Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i5 2.93 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 960
 • Miejsce na dysku: 20 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7 64-bit

Popularna gra Aporia Beyond The Valley została opracowana z myślą o PC. Jest to pierwszoosobowa gra przygodowa. Przenosi gracza do ruin wymarłej cywilizacji, a mechanizmy tej rozgrywki kładą duży nacisk na rozwiązywanie różnorodnych łamigłówek. Znaczącą rolę odgrywa także eksploracja, jak również poznawanie fabuły. Cała kampania posiada nieliniową strukturę, która pozwala samodzielnie wybrać kolejność podejmowanych wyzwań. Jeżeli chcesz przekonać się, jak bardzo jest to pasjonująca rozgrywka, pobierz Aporia Beyond The Valley download.

Seria Aporia Beyond The Valley to gra wydana na platformę PC Windows. Jest to popularna przygodówka FPP. Warto wiedzieć, iż grę wyprodukowało studio Investigate North pochodzące z Danii. Z kolei grę wydała firma Green Man Gaming Publishing. Data premiery 19 lipiec 2017.

Aporia Beyond The Valley Download reloaded

Aporia Beyond The Valley pobierz Ściągnij Grę!

Gra Aporia Beyond The Valley przenosi gracza do tajemniczej doliny, która szerzej znana jest jako Ez’rat Qin. Dawniej był to dom dla potężnej cywilizacji, lecz obecnie pozostały jedynie ruiny. Nasza postać budzi się właśnie w tym miejscu po kilkusetletnim śnie i cierpi na całkowitą amnezję. Podczas wspomnianej kampanii musimy odkryć całą prawdę o przeszłości własnej, jak również całego otaczającego nas świata.

Wydana na platformę PC Windows Aporia Beyond The Valley to gra przygodowa. Obserwujemy w niej wydarzenia bezpośrednio z oczu bohatera. Warto wiedzieć, iż w trakcie zabawy zajmujemy się eksplorowaniem lokacji, jak również gromadzeniem wskazówek. To właśnie one pozwalają nam poznać odpowiedzi na nurtujące nas pytania. Cała historia opowiedziana jest w formie czysto wizualnej. W grze nie doświadczymy żadnych tekstów lub też dialogów. Kładzie ona nacisk przede wszystkim na rozwiązywanie różnorodnych łamigłówek.

Świat w Aporia Beyond The Valley jest bardzo gęsto zapełniony różnorodnymi zagadkami. Jednak warto pamiętać, iż aby je pokonać, musimy przede wszystkim odkrywać sposoby działania różnych tajemniczych urządzeń, jak również znajdować doskonałe metody na ominięcie lub też zneutralizowanie licznych pułapek. Struktura całej kampanii jest w dużym stopniu nieliniowa. Tym samym pozwala to swobodnie wybierać kolejność realizowania zadań. Z tego powodu jeśli mamy duży problem ze znalezieniem rozwiązania wybranej zagadki, możemy przede wszystkim zająć się innymi wyzwaniami. Dzięki temu potem możemy powrócić do poprzedniej łamigłówki. Świetną grą jest także Vane pobierz.

Mocną stroną Aporia Beyond The Valley jest zdecydowanie oprawa graficzna. Gra oferuje bardzo atrakcyjne, trójwymiarowe lokacje charakteryzujące się wysokim poziomem detali, które zostały wygenerowane przez silnik CryEngine. Pobierz za darmo Aporia Beyond The Valley PC download i sam się przekonaj, iż to właśnie ta rozgrywka jest warta poświęcenia wolnego czasu. Z pewnością dzięki niej już nie będziesz się nudził.

Jeżeli chcesz poznać tajemniczy świat i choć przez chwilę korzystać z wielu tajemniczych urządzeń oraz rozwiązywać liczne zagadki związane z nimi, pobierz grę w pełnej wersji. Z pewnością będzie to niezapomniana rozgrywka, od której nie będziesz mógł się oderwać.

Aporia Beyond The Valley Pobierz pełna wersja

Aporia Beyond The Valley download Pobierz Grę!

Minimalne wymagania sprzętowe:

 • Procesor: Intel Core 2 Duo 3 GHz
 • Pamięć: 4 GB RAM
 • Grafika: GeForce GTX 660 / 2 GB VRAM
 • Miejsce na dysku: 20 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7+ 64-bit
 

 • Free torrent Aporia Beyond The Valley Skidrow
 • Warez-bb Aporia Beyond The Valley Reloaded
 • Prophet Aporia Beyond The Valley Beta
 • Pełna wersja Aporia Beyond The Valley Pobierz

Dodaj swój Komentarz