Arise A Simple Story Pobierz grę PC

Platformy: PC, PS4, XONE
Producent:

Piccolo Studio


Wydawca:

Techland


Data premiery:

3 grudzień 2019


Tryb gry:

single / multiplayer


Tryb multiplayer:

wspólny ekran


Liczba graczy:

1-2

Gatunek: Przygodowe, TPP, elementy zręcznościowe, na 2 osoby, indie, kooperacja, eksperymentalne/artystyczne, podzielony/wspólny ekran, eksploracyjne

Języki: Polski, English, French, Italian, German, Spanish, Spanish (Mexico), Portuguese-Brazil, Portuguese, Russian, Japanese, Turkish, Simplified Chinese, Korean

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 3899 razy

Waga: 2.82GB

Ocena użytkowników: 4,1/5

Wymagania sprzętowe Arise: A Simple Story:

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core i3-4340 3.6 GHz
 • Pamięć: 6 GB RAM
 • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 670
 • Miejsce na dysku: 6 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8.1/10 64-bit
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i7-3770K 3.5 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 6 GB GeForce GTX 1060
 • Miejsce na dysku: 6 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8.1/10 64-bit

Ściągnij Arise A Simple Story jest grą przygodową z elementami zręcznościowymi. A zaś ra dedykowana jest dla użytkowników PC. Gracze wcielają się tu w postać odbywającego podróż przez zaświaty osobnika. Jeśli lubisz gry darmowe o nieco fantastycznej i mistycznej fabule, to ta gra będzie dla Ciebie idealna. Więc nie zwlekaj tylko pobierz ją szybko (wystarczy kliknąć download i po kilku chwilach gra jest gotowa).

Arise A Simple Story Download – Pełna Wersja PC

Arise A Simple Story Pobierz Pobierz Grę!

Podstawowe informacje

Jest to gra pochodząca od Piccolo Studio. Odpowiedzialność za jej wydanie przypadła wydawcy Techland. Ciekawy efekt w przypadku tej gry uzyskano dzięki dodaniu do niej elementów platformowych. Gra bardzo szybko zyskała sobie spore grono zwolenników, czemu biorąc pod uwagę jej wysoką jakość opracowania oraz przemyślaną fabułę nie ma się co temu dziwić.

Nietypowa gra

Arise: A Simple Story download to pod wieloma względami gra nietypowa, nieco różniąca się od klasycznych produkcji z tego gatunku. Fabuła gry rozpoczyna się w chwil pogrzebu głównego bohatera. Już sam początek gry jest dość obiecujący, a później robi się jeszcze ciekawiej.

Pogrzeb to początek gry, a tym samy pierwszy etap do wielkiej przygody. A więc główny bohater tuż po swoim pogrzebie budzi się w zaświatach. Pierwszym, co przyciąga jego wzrok i uwagę jest majacząca gdzieś w oddali tajemnicza góra ze światłem na szczycie. Z oczywistych względów staje się ona celem jego wędrówki. Dotarcie jednak do tego miejsca do najprostszych nie będzie należało, a po drodze bohater będzie musiał zwalczyć wiele przeszkód. Pod wieloma względami będzie to dla niego droga bardzo trudna. Będzie musiał bowiem zmierzyć się tu ze swoją przeszłością pełną nie tylko szczęśliwych, ale również smutnych i bolesnych chwil.

Zastosowana technika i mechanika gry

Bez wątpienia bardzo dużą zaletą gry Arise A Simple Story jest fakt, że całą rozgrywkę możemy obserwować z bardzo różnych ujęć. Takie rozwiązanie ma wiele korzyści nie tylko dla komfortu gracza, ale również i efektywności gry. Inną podobną grą która może Cię zainteresować jest Lost Ember do pobrania.

Gra nawet na moment nie staje się nużąca. To jest zasługa między innymi tego, że gracz w czasie zabawy ma możliwość przemierzania bardzo zróżnicowanego pod wieloma względami świata. Porusza się in zarówno po pięknych,trawiastych równinach, jak i mrocznych gęstych lasach. W grze nie mogło zabraknąć również malowniczych ośnieżonych górskich szczytów. Podróż do wyznaczonego celu jest długa i różnorodna, pełna nieprzewidzianych okoliczności.

Gra Arise do pobrania od graczy wymaga również umiejętności logicznego myślenia. Aby dotrzeć do wyznaczonego celu gracz po drodze musi rozwiązać nie jedną łamigłówkę. Ponadto w szybkim dotarciu do celu niezwykle pomocna będzie precyzyjna umiejętność manipulacji czasem.

Charakterystyczna dla gry jest trójwymiarowa grafika, bardzo barwna, utrzymana w nieco kreskówkowej stylistyce. Odpowiedni klimat gry pomaga także stworzyć bardzo klimatyczna i melancholijna ścieżka dźwiękowa.

Gra dostępna jest w trybie single oraz multiplayer (maksymalnie 2 graczy – ekran współdzielony).

Arise A Simple Story Pobierz za darmo

Arise A Simple Story download Download!

 • free Download Arise A Simple Story torrent chomikuj
 • pełna wersja Arise A Simple Story crack darkw
 • pobierz na PC Arise A Simple Story darmowa gra
 • elamigos Arise A Simple Story free Download

crack

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *