Lost Ember gra w pełnej wersji

Jeżeli lubisz gry przygodowe, pełne niesamowitych, trzymających w napięciu akcji i zawsze Ci mało wejdź w dział darmowe gry i kliknij pobierz Lost Ember download, aby przenieść się w świat starożytnych cywilizacji, które na zawsze rzuciły cień na wszystko, co zdarzyło się lub zdarzy w przyszłości. Producentem gry i równocześnie jej wydawcą jest Moneye Studios, które na swoim koncie ma dopiero tę jedną wyjątkową pozycję. Platformy: Microsoft Windows, Playstation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch.

Lost Ember Download

Lost Ember pelna wersja
Zainstaluj Grę!

Fabuła gry

W grze wcielamy się w wilka posiadającego zdolności nadnaturalne, które pozwalają mu na wcielanie swojego ducha w inne zwierzęta. Poruszając się po ruinach starożytnej cywilizacji Machu Kila, która niegdyś była zamieszkana przez niewielką już grupę ludzi bardzo przypominających Inków. Lud Inrashi jest całkowicie fikcyjny, dlatego też Ci, którzy zagłębią się w literaturę odnośnie Inków nie znajdą nic interesującego związanego z opisywaną grą.

Zdjęcia gry

Poszukując przyczyn obecnego stanu rzeczy w przeszłości i w znakach naturalnych pozostawionych do dzisiejszych czasów odkryjemy wiele mrocznych sukcesów, które z łatwością powoli rozjaśnią to, dlaczego cywilizacja Irashi powoli zniknęła z powierzchni ziemi.

Pełna akcji przygodówka poprowadzi nas przez świat co jakiś czas osiągając wizje lub obrazy, które mają na celu zrozumienie, dlaczego człowiek znalazł się w tym konkretnym miejscu i czasie. Dzięki stopniowo odkrywanym tajemnicom wilk ma szansę na zdobycie informacji na temat starożytnego miasta oraz tego, co łączy wilka z jego upadkiem – jaką rolę odegrał on w tym wszystkim?

Mechanika gry

Lost Ember jest typową przygodówką eksploracyjną, w której cały czas poznajemy nowe tereny, miejsca i wskazówki do osiągnięcia określonych celów. Co jakiś czas w grze pojawiają się zadanie, które mają na calu sprawdzenie tego, jak gracz jest zręczny lub też, czy jest w ogóle sprytny.

Zwykle każde z zadań można przejść w postaci wilka, ale niektóre celowo zostały skonstruowane tak, aby nie było to możliwe. Co jakiś czas na swojej drodze spotykamy ciekawe gatunki zwierzą, w które możemy się wcielić aby przejść stojące przed nami zadanie.

Podczas rozgrywki Wilkowi towarzyszy wiszący w powietrzu czerwony ognik mocy, za sprawą którego można czasem odkryć wspomnienia z poprzednich wcieleń ukazujących czas przed upadkiem cywilizacji Irashi.

Zdobywanie osiągnięć pozwala na szybsze zdobywanie doświadczenia, a co za tym idzie zdecydowanie szybsze przejście całej oferowanej przygody w postaci gry Lost Ember pełna wersja.

Trailer

Celem gry jest znalezienie przyczyny upadku Państwa, ale też odkrycie co się działo zaraz po tym. Wcielając się w głównego bohatera – Wilka gracz kieruje się w stronę rozwiązań po niezwykle bajowym terenie, który swoim dopracowaniem zachwycił niejednego.

Prosty, intuicyjny interfejs pozwala na skupienie się na grze a nie na jej elementach typowo technicznie rozłożonych. Każdy z graczy ma jednak bezdyskusyjnie użyteczny panel, który powinien pozwalać na odrobinę odpłynięcia podczas pełnej wyzwań kampanii, jaką jest ta pełna pasji przygodówka.

Dzięki możliwości wcielania się w różne zwierzęta gracz może poczuć na własnej skórze co oznacza, e chciałby popływać, polatać, czy też podrążyć korytarze w ziemi niczym rasowy kret.

Kwestie techniczne

Grafika gry przedstawia trójwymiarowy, barwny świat, w którym nacisk został postawiony właśnie na otaczające nas kolory. Dzięki temu gra wygląda nieco kreskówkowo, ale przecież tak miała wyglądać.

Doskonałym dopełnieniem do bajkowej rozgrywki jest dopasowana muzyka, którą stworzył Rockstar North – Craig Conner oraz Will Morton – autor tekstów i dialogów kilku odsłon serii.

Bajkowa sceneria trójwymiarowej, barwnej grafiki pozwala na całkowite wczucie się w przyjemną zarówno dla ona, jak i dla ucha grafikę i muzykę. Doskonała ścieżka dźwiękowa towarzyszy grze przez cały okres gry, dzięki czemu łatwiej będzie odczuć podobny klimat za każdym razem, kiedy wróci się do zapisanej wcześniej gry.

Wcielenie się w Wilka to kolejna symulacja, w której człowiek odgrywa drugorzędną rolę. Innowacyjna, przyjemna gra na popołudnia i długie wieczory z kakao.

Lost Ember Pobierz gre

Lost Ember pelna wersja
Pobierz Grę!

 

Minimalne wymagania sprzętowe:

 

  • Procesor: Intel Core i5 3.2GHz.
  • Pamięć: 4 GB RAM
  • Grafika: 2 GB GeForce GTX 750 Ti lub lepsza
  • Miejsce na dysku: 25 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 7 64-bit
  • Gra Lost Ember Download pełna wersja torrent pebx
  • Free Download Lost Ember crack chomikuj
  • Za darmo Lost Ember Pobierz grę CODEX

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *