ARK: Survival Evolved Download

Gra pod frazą „ARK: Survival Evolved Download” jest typowym symulatorem przetrwania. Osadzona jest w czasach prehistorycznych i głównym przeciwnikiem gracza są dzikie dinozaury. Gra jest debiutanckim dziełem studia Wildcard. Została opracowana na komputery oraz konsole. Dopuszcza tryb gry offline, wielu rzeczy nie da się wówczas zrobić. Grając online jest nieco trudniej – dochodzą jeszcze wrogo nastawieni inni gracze, ale dzięki współpracy można też więcej zdziałać.

ARK: Survival Evolved Download PC

ARK: Survival Evolved pobierz Ściągnij Grę!

Akcja gry toczy się w otwartym świecie. Jest to typowy symulator survivalu i przebieg gry zależy całkowicie od podejmowanych decyzji i dokonywanych wyborów. Ściągnij ARK: Survival Evolved i sprawdź czy jesteś dobrym strategiem. Postać, w którą się wcielamy pojawia się naga, bezbronna i niezorientowana gdzieś na środku nieznanej wyspy. Jej zadaniem jest teraz poradzić sobie w otaczających ją warunkach, odnaleźć się i zdobyć panowanie nad otoczeniem. Nasza postać ma tu wiele możliwości, żeby sobie poradzić. Może polować i zbierać różnego rodzaju przedmioty z otoczenia. Dzięki zebranym przedmiotom może tworzyć dla siebie różnorodne narzędzia i bronie. Za ich pomocą może właśnie polować i bronić siebie oraz swojej kryjówki. Naturalnie, wspomnianą kryjówkę trzeba również sobie samodzielnie zbudować. Dzięki zbieraniu różnych przedmiotów możne też sobie ją stopniowo i starannie rozbudowywać. Pobierz ARK: Survival Evolved i sprawdź jak sobie poradzisz.

Postać, w którą się wcielamy, również może być stopniowo rozwijana i modyfikowana. W toku funkcjonowania na wyspie uczy się różnych, nowych umiejętności. Doskonalenie każdej z nich powoduje, że postać jest coraz silniejsza, coraz sprawniejsza i coraz bardziej skuteczna w swoich działaniach. Dzięki temu coraz łatwiej jest jej poradzić sobie w tych trudnych warunkach. Rozwój umiejętności postaci prowadzi nawet do tego, że jest ona w stanie ujarzmić dinozaura i uczynić z niego swojego wierzchowca, co jest dla postaci bardzo dużym ułatwieniem funkcjonowania. Jeżeli zaś chodzi o dinozaury, to w grze występuje ich ponad 70 gatunków. Począwszy od małych i niegroźnych, aż po olbrzymie drapieżniki.

Zwiastun gry – ARK: Survival Evolved

ARK: Survival Evolved Download – zobacz jak tryb sieciowy jest o wiele bogatszy niż w trybie single. Inni gracze mogą stanowić zagrożenie, a mogą też być doskonałym wsparciem w rozgrywce. Gracze nastawieni wrogo czyhają na zdobyte przez innego gracza surowce, w ten sposób mogą się szybko, łatwo i bez ryzyka. Okradają kryjówki, atakują graczy, jednym słowem, utrudniają grę. Można też spotkać graczy zainteresowanych współpracą. Można z nimi zawiązywać sojusze i wspólnie realizować różnorodne zadania, pokonywać dinozaury i zdobywać wartościowe surowce. Do tego, współpraca z innymi graczami może być dodatkowo opłacalna. Na każdej mapie są porozmieszczane, tak zwane punkty przywołań. Po spełnieniu pewnych określonych wymagań, można do punktu przywołań sprowadzić specjalnego potwora. Jego zabicie daje bardzo atrakcyjne i wyjątkowe nagrody. Jednak, warunek jest taki, że trzeba to zrobić zespołowo. Nie da się potwora pokonać w pojedynkę.

Technicznie, gra jest bardzo dobrze skonstruowana i opracowana, również pod względem grafiki. Całość obrazu widzimy z perspektywy postaci. Szczegóły i krajobrazy bardzo ciekawie zostały dopracowane i opracowane, wprowadzają bardzo ciekawy klimat i nastrój. Na pewno warto poświęcić swoją uwagę, na tę symulację przetrwania. Ściągnij ją już dziś, ujarzmij dinozaura, rozwijaj swoje umiejętności i zdobywaj kolejne sukcesy.

ARK: Survival Evolved Pobierz na PC

ARK: Survival Evolved download Pobierz Grę!

  • Pobierz ARK: Survival Evolved Torrent
  • Free Download ARK: Survival Evolved Chomikuj
  • ARK: Survival Evolved Pobierz za darmo
  • Pebx ARK: Survival Evolved Download
  • Exsite ARK: Survival Evolved Free Download

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *