ARK Park Download

Słyszeliście może o grze ARK: Survival Evolved? Jeśli tak, to teraz możecie sprawdzić inną grę, która została stworzona w oparciu własnie o nią. Mowa o ARK Park, czyli grze eksploracyjnej w trybie pierwszoosobowym. Została ona stworzona przez dwa współpracujące ze sobą studia komputerowe: Snail Games Peacock Studio oraz Studio Wildcard. W ramach ciekawostek warto wspomnieć choćby o tym, że gra ta została przygotowana głównie pod używanie googli VR, czyli takich, w których widać wirtualną rzeczywistość. Jeśli interesują cię tego typu ciekawostki technologiczne, pobierz ARK Park Download i ciesz się niezwykłą rozgrywką polegającą na odkrywaniu różnego rodzaju ciekawostek związanych ze światem dinozaurów. To nie tylko gra, ale i doskonały sposób na zdobycie nowej wiedzy na temat świata. Eksploracja, zabawa i wiedza – tymi słowy można by opisać ARK Park.

ARK Park Download pełna wersja

ARK Park torrent

Pobierz za Darmo!

Czego jednak dokładnie może spodziewać się gracz, który decyduje się na ten tytuł? Cóż, możliwości, jakie stwarza ta gra, jest naprawdę wiele. Przede wszystkim masz możliwość odwiedzenia i zwiedzenia parku jurajskiego, który swoim wyglądem i klimatem nawiązuje do futurystycznych trendów. W trakcie zwiedzania masz możliwość interakcji ze zgromadzonymi tam dinozaurami i innymi stworzeniami tamtych czasów. Dodatkowo Twoim zadaniem jest kolekcjonowanie DNA poszczególnych napotkanych na Twej drodze zwierząt. Dzięki temu możesz dowiedzieć się nowych rzeczy na temat obserwowanych przez siebie gadów. Możesz również rozwiązywać zagadki, które nie są zbyt skomplikowane, ale również sprawiają niemałą frajdę. Masz możliwość dostać się do miejsc, w których dinozaury żyją zgodnie ze swoją naturą. Co więcej, zwiedzać ten teren możesz na piechotę, jadąc samochodem, a nawet korzystając z naturalnych zasobów parku, a mianowicie – jadąc na dinozaurze. Do dyspozycji masz również aparat fotograficzny, który świetnie Ci posłuży do uwiecznienia Twoich wojaży po różnorodnych terenach – od ośnieżonych szczytów po tropikalne klimaty dżungli. Trzeba przyznać, że taka zabawa brzmi świetnie. Jeśli chciałbyś spróbować i zapoznać się ze światem dinozaurów, pobierz ARK Park download i zacznij eksplorować nowy, niezwykły świat dinozaurów.

Dinozaury, których DNA zdobędziesz, możesz pomalować, pogłaskać, karmić, więc warto je zbierać. W tej grze nie ma trybu walki – gra skupia się głównie na eksploracji i poznawaniu tego niesamowitego świata, swoistego zoo, w którym możemy poznać dinozaury. Chcesz wiedzieć więcej? Pobierz ARK Park Download i ciesz się parkiem jurajskim z prawdziwego zdarzenia! Wystarczy, że zaopatrzysz się w gogle do wirtualnej rzeczywistości (jeśli korzystasz z PC) i zaczniesz zwiedzać to niezwykłe miejsce.

Warto również wspomnieć, że grafika w tej grze stoi naprawdę na wysokim poziomie. Świetnie zostały dopracowane wszelkie szczegóły – zarówno związane z roślinnością, jak i samymi dinozaurami. Dzięki temu doświadczenie tej gry jest jeszcze bardziej realne i naprawdę warto z tego skorzystać, jeśli tylko ma się taką możliwość.

ARK Park Pobierz CODEX

ARK Park Download

Pobierz za Darmo!

  • Pobierz ARK Park Torrent
  • Free Download ARK Park Chomikuj
  • ARK: ARK Park Pobierz za darmo
  • Pebx ARK Park Download
  • Exsite ARK Park Free Download

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *