Assassin’s Creed III Remastered Download

Assassin’s Creed III Remastered to zremasterowana odsłona piątej części niezwykle popularnej serii. Gra bazuje na technologii HDR. Jej producentem oraz wydawcą jest studio Ubisoft. Planowana data premiery to marzec 2019. Będzie to produkcja dostępna na takie platformy, jak PC, PS4, a także XONE.

W tej odsłonie cyklu Assassin’s Creed spotkamy się przede wszystkim z poprawioną grafiką. Rozdzielczość 4K pozwala napawać się nawet najmniejszymi szczegółami. Warto również wspomnieć o dostępności dodatków, które zostały zaprojektowane z myślą o pierwowzorze. Dostępny tryb rozgrywki to single player.

Assassin’s Creed III Remastered Pobierz na PC

Assassin's Creed III Remastered download Ściągnij Grę!

Marzysz o tym, aby przenieść się do siedemnastowiecznej Ameryki Północnej? Pobierz Assassin’s Creed III Remastered Download i wejdź w skórę Metysa o imieniu Connor. Nasz bohater jest synem Brytyjczyka oraz Indianki. Rozgrywka rozpoczyna się w momencie, gdy wioska w której mieszka Connor staje się celem najazdu wroga.

Głównym naszym zadaniem jest oczywiście wyeliminowanie przeciwnika. Nasz bohater jest w stanie poświęcić swoje życie po to, aby ocalić ukochany kraj. Walka z tyranią nie jest prosta, ani przyjemna. Wróg dysponuje potężnym arsenałem broni, co stanowi spore utrudnienie.

Chcesz wziąć udział w walce o niepodległość USA? Pobierz grę Assassin’s Creed III Remastered free Download i pomóż głównemu bohaterowi unicestwić wroga. Podczas rozgrywki będziemy świadkami m.in. oblężenia Bostonu przez Waszyngtona, pożaru Nowego Jorku, czy też niezapomnianego rajdu Paula Revere’a.

Warto wspomnieć, że Assassin’s Creed III nawiązuje również do wątku współczesnego. Z pewnością zadowoli to osoby, które świetnie znają poprzednie odsłony cyku. Możemy przekonać się, jak obecnie wygląda życie Desmonda Milesa. To właśnie on w towarzystwie pozostałych członków bractwa Asasynów odkrył starożytną świątynię.

W Assassin’s Creed III Remastered obserwujemy świat z perspektywy osoby trzeciej. Eksplorujemy nie tylko duże i popularne miasta znajdujące się w Ameryce, ale również dzikie i tajemnicze tereny. Na szczególną uwagę zasługuje obecność pór roku. Pogoda bezpośrednio przekłada się na rozgrywkę.

Zwiedzając Pogranicze (dzikie tereny) podczas burzy śnieżnej musimy liczyć się z utrudnieniami. Na morzu czekają na nas bitwy morskie, które są wyjątkowo efektowne. Trzeba podkreślić, że w tej odsłonie walka z żaglowcami ma formę misji (w poprzednich częściach było zupełnie inaczej).

Assassin’s Creed III Remastered to przede wszystkim gra fabularna, podczas której musimy skupić się nie tylko na realizacji misji głównej, ale również pobocznych. Interesujące mogą być również pozostałe aktywności, takie jak np. polowania na zwierzęta. Ich skóry oraz futra mogą zostać przez nas wykorzystane.

Kierowana przez nas postać wykazuje się dużą sprawnością oraz sprytem. Może ona wspinać się nie tylko po napotkanych budynkach, ale również drzewach, czy też skałach. Wszystko zależy od tego, gdzie aktualnie się znajdujemy. W każdym miejscu czekają na nas inne przeszkody. Dostępny jest tylko jeden tryb rozgrywki, czyli single player.

Assassin’s Creed III Remastered Download – Pełna Wersja

Assassin's Creed III pobierz gre Pobierz Grę!

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Core 2 Duo 2.66 GHz
  • Pamięć: 4 GB RAM
  • Grafika: 512 MB (GeForce 8800 GT lub lepsza)
  • Miejsce na dysku: 25 GB HDD
  • System operacyjny: Windows Vista(SP2)/7(SP1)/8

  • Pobierz za darmo Assassin’s Creed III crack Chomikuj
  • Free Download Assassin’s Creed 3 Remastered Torrent Pebx
  • Gra Assassin’s Creed III Remastered do pobrania na PC
  • SKIDROW Assassin’s Creed III free Download

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *