Assassin’s Creed Origins Download

Assassin's Creed: Empire

Platformy:  PC, PS4, XONE
Producent:
 

Ubisoft


Wydawca:
 

Ubisoft


Wydawca PL:
 

Ubisoft GmbH


Data premiery:
 

27 października 2017


Tryb gry:
 

single player


Gatunek:  Akcji, TPP, science fiction, skradanki, sandbox, starożytność, historyczne, Egipt, przygodowe gry akcji

Języki:  polski, angielski, francuski, włoski, niemiecki, hiszpański, arabski, czeski, holenderski, japoński, koreański, portugalski brazylijski, rosyjski, chiński uproszczony, chiński tradycyjny

Pełna Wersja + Crack

Ubisoft Gold Edition

Polska wersja językowa

Pobrano 12863 razy

Waga: 40.03GB

Ocena użytkowników: 4/5

Wymagania sprzętowe Ubisoft:

Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i7 3770 3.4 GHz/AMD FX-8350 4.0 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 3 GB GeForce GTX 760/Radeon R9 280X
 • Miejsce na dysku: 42 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8/10

Obecnie chyba nie ma fana gier komputerowych, który nie słyszał o serii Assassin’s Creed. Jest to tytuł, który wprowadził niemałą rewolucję w sferze gier przygodowych. Kolejną częścią gry jest Assassin’s Creed: Origins, który przenosi gracza w czasy, gdy wszystko się rozpoczęło, dlatego jeśli chcesz poznać początek legendarnych Asasynów, pobierz Assassin’s Creed: Origins Download i sprawdź się w walce, jako waleczny Asasyn. Producentem oraz wydawcą jest Ubisoft. Data premiery gry na PC 27 październik 2017.

Assassin’s Creed Origins Download Pełna Wersja PC

Assassin's Creed Origins pobierz Ściągnij Grę!

Jak wspomniano wcześniej, akcja gry dzieje się w najstarszej epoce jeżeli chodzi o serię Assassin’s Creed. Część Origins ma miejsce bowiem w starożytnym Egipcie, gdzie bractwo Asasynów miało swoje początki. W tej części gracz dowie się w jaki sposób doszło do powstania tej tajemniczej organizacji, wcielając się w Bayeka z Siwy. Bohater jest nubijskim wojownikiem, który służył przez długie lata jako agent, jednak on jak i wielu innych jego pobratymców zostali odsunięci lekko do lamusa, kiedy można było wyczuć zdecydowane greckie wpływy w Egipcie.

Jeżeli chodzi o serię Assassin’s Creed, jednym z jej kluczowych elementów było powiązanie czasów historycznych z akcją dziejącą się w czasach nowoczesnych. Przenosząc się w czasy współczesne, gracz odkrywa kolejne intrygi powiązane z firmą Abstrego Industries, która jak się okazuje, jest przykrywką dla działalności zakonu Templariuszy. Jeżeli chcesz wcielić się w postać Bayeka pobierz za darmo Assassin’s Creed: Origins PC Download i rozwikłaj również tajemniczą zagadkę Abstrego Industries.

Gry z serii Assassin’s Creed zawsze oddawały w ręce gracza bardzo dopracowany świat i tak jest w tym przypadku. Świat jest otwarty i rozległy, a gracz będzie mógł zwiedzić takie historyczne miejsca jak piramidy w Gizie, deltę Nilu, Sfinksa czy rozmaite oazy. Ponadto, mapa nie została podzielona na sektory jak w poprzednich przypadkach.

Jeżeli chodzi o poruszanie się postaci, po raz kolejny gracz może skorzystać z systemu freeruning, co daje możliwość wspinania się po różnych elementach otaczającego świata. Jest to jeden z symboli serii o Asasynach. Ponadto, gracz ma szansę pokonywać świat na koniu czy wielbłądzie oraz powozić się rydwanem. W niektórych misjach potrzebne będzie skorzystanie z łodzi. Zobacz również Assassin’s Creed Unity do pobrania.

Bardzo istotnym elementem gry są relacje z innymi pojawiającymi się postaciami. Co ciekawe, po raz pierwszy skorzystano z przyporządkowania życia NPCów do cyklu dnia. Każdy z nich ma pewne swoje obowiązki, dlatego nie będą dostępni zawsze, a to od nich dostajemy np. zadania, które mogą tworzyć główną lub poboczną linię fabularną.

Mówiąc o Assassinie nie można pominąć systemu walki. W tej części można zauważyć pominięcie roli efektywnych kontr, a skupienie się na unikach oraz blokowaniu ciosów za pomocą tarczy. Ataki zostały również podzielone na lekkie oraz ciężkie, które mają służyć pokonywaniu silnie uzbrojonych przeciwników. Dodano również wskaźnik adrenaliny, który po napełnieniu daje możliwość wykonania potężnego ataku, którym nasz bohater może powalić nawet największego przeciwnika. Jeżeli chcesz więc spróbować sił i poznać historię powstania Asasynów, ściągnij grę Assassin’s Creed: Origins i wciel się w rolę Bayeka!

Assassin’s Creed Origins Pobierz grę na PC

Assassin's Creed Origins Download Pobierz Grę!

Minimalne wymagania sprzętowe:

 • Procesor: Intel Core i5 2400 3.1 GHz / AMD FX-6350 3.9 GHz
 • Pamięć: 6 GB RAM
 • Grafika: GeForce GTX 660 / Radeon R9 270 / 2 GB VRAM
 • Miejsce na dysku: 42 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7/8/10
 

 • Free Download Assassin’s Creed Origins Crack Chomikuj
 • Pobierz Assassin’s Creed Origins Torrent Pebx
 • CODEX Assassin’s Creed Origins Pobierz za darmo
 • Skidrow Assassin’s Creed Origins Free Download PC

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *