Assetto Corsa Competizione Download

Assetto Corsa Competizione to symulator wyścigowy, będący bezpośrednią kontynuacją Assetto Corsa z 2014 roku. Będący dziełem studia Kunos Simulazioni tytuł to oficjalna gra organizowanych przez SRO Motorsports Group wyścigów Blancpain GT. Jeżeli lubisz symulację wyścigów, pobierz Assetto Corsa Competizione Download i poczuj się jak profesjonalny rajdowiec.

Assetto Corsa Competizione Download Steam PC

Assetto Corsa Competizione pelna wersja

Pobierz za Darmo!

Mechanika w grze Assetto Corsa Competizione

Podobnie jak w przypadku poprzedniej części cyklu, produkcja bardzo starannie odwzorowuje model jazdy wyścigowej. Mnóstwo czynników ma bezpośredni wpływ na sposób prowadzenia pojazdów. Dotyczy to zarówno wspomagających kierowanie systemów elektronicznych oraz przyczepności opon, jak i aerodynamiki maszyny czy warunków pogodowych. Każdy z tych elementów został opracowany w oparciu o dane pozyskane z prawdziwych pojazdów. Jeżeli chcesz poczuć się jak w samochodzie wyścigowym, pobierz Assetto Corsa Competizione Download i weź udział we wszystkich zmaganiach.

Rozgrywka w grze Assetto Corsa Competizione

Produkcja oferuje rozbudowany system uszkodzeń, który również pozostaje nie bez wpływu na zachowania pojazdów. Niektóre z elementów można jednak dostosować, dzięki czemu mniej doświadczeni uczestnicy wyścigów mogą liczyć na różne ułatwienia. Modyfikacji podlega zarówno poziom stabilności pojazdu, jak i sztuczna inteligencja. Podczas zabawy gracze będą mieli okazję zasiąść za kierownicą wielu licencjonowanych samochodów. Jeżeli zawsze chciałeś przejechać się Ferrari, McLarenem czy Lamborghini, pobierz Assetto Corsa Competizione Download i wybierz swój ulubiony egzemplarz.

Tryby gry Assetto Corsa Competizione

Assetto Corsa Competizione oferuje różnorodne warianty rozgrywki dla jednego gracza. Uwzględniono zarówno rozbudowaną karierę, jaki udział w wyzwaniach specjalnych czy mistrzostwach. Gracze mogą również podjąć się niezobowiązującej jazdy w trybie Free Play. Gra oferuje również dostęp do modułu dla wielu graczy. W multiplayerze zastosowany został system rankingowy, który indywidualnie ocenia zdolności uczestników oraz ich zachowanie podczas jazdy. Dzięki temu rozgrywka jest znacznie bardziej uczciwa i sprawiedliwa. Jeżeli lubisz wyścigówki z różnymi trybami gry, pobierz Assetto Corsa Competizione Download i wypróbuj wszystkie warianty.

Strona techniczna gry Assetto Corsa Competizione

Assetto Corsa Competizione wspiera kontrolery różnego typu. Gracze mogą korzystać zarówno z tradycyjnych padów, jak i profesjonalnych kierownic. Produkcja przygotowana została przy wykorzystaniu technologii oferowanych przez silnik Unreal Engine 4. Twórcom udało się dzięki temu bardzo szczegółowo odwzorować wygląd zarówno pojazdów, jak i poszczególnych tras wyścigowych. Do zalet produkcji należą efektowne warunki pogodowe oraz wysoki poziom realizmu. Na szczególne uznanie zasługują zachowania kierowców oraz członków zespołu, których ruchy zostały odwzorowane przy pomocy techniki motion capture. Jeżeli lubisz produkcje z efektowną grafiką, pobierz Assetto Corsa Competizione Download i poczuj się jak na prawdziwych wyścigach.

Assetto Corsa Competizione Pobierz Pełna wersja

Assetto Corsa Competizione Download

Pobierz za Darmo!

  • Prophet PC Assetto Corsa Competizione Skidrow
  • Pebx free Assetto Corsa Competizione za darmo Pobierz
  • Warez-bb Assetto Corsa Competizione Cracked-3dm
  • Do pobrania Assetto Corsa Competizione Codex

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *