OnRush Download

OnRush jest dynamiczną produkcją wyścigową. Gra przygotowana została przez deweloperów ze studia Codemasters Software, pracujących wcześniej przy takich pozycjach jak cykl WRC, seria MotorStorm czy DriveClub. Jeżeli lubisz wymagające wyścigówki, pobierz OnRush Download i sprawdź swoje umiejętności. Data premiery gry 5 czerwiec 2018 na platformy PC, PS4, XONE.

OnRush Download – Pełna Wersja PC

OnRush pobierz Pobierz Grę!

Mechanika

OnRush różni się od typowych gier wyścigowych obecnością elementów znanych z hero-shooterów, takich jak chociażby Overwatch. Celem zabawy nie jest więc wyłącznie dojechanie do mety na pierwszej pozycji. Produkcja oferuje różne rodzaje zawodów, które różnią się między sobą zasadami. Aby osiągnąć w nich sukces, konieczna jest współpraca z pozostałymi członkami zespołu. Jeżeli chcesz wziąć udział w zmaganiach w każdym z dostępnych trybów, pobierz za darmo OnRush PC Download i skompletuj własną drużynę. Poza dwoma zespołami sześcioosobowymi, na torze obecnych jest także dwunastu zawodników sterowanych przez sztuczną inteligencję. Tworzą oni niemałe zamieszanie, co często wykorzystać można na własną korzyść.

Rozgrywka

Podczas zabawy gracz ma możliwość sterowania pojazdami należącymi do ośmiu różnych klas. Poszczególne maszyny różnią się między sobą słabymi i mocnymi stronami, a także specjalnymi funkcjonalnościami. W grze sterować można motocyklami, samochodami przypominającymi hot-rody oraz futurystycznymi autami, a także wehikułami wagi ciężkiej. Jeżeli chcesz wypróbować wszystkie dostępne pojazdy, ściągnij OnRush free Download i sprawdź zdolności specjalne każdego z nich. Tytułowy dopalacz ładowany jest w poszczególnych maszynach nieco inaczej. Można go zdobyć na przykład wykonując triki na jednośladach, eliminując adwersarzy czy manewrując tuż obok konkurencyjnych samochodów.

Tryby gry

Twórcy OnRush zaimplementowali w grze tryb kariery dla gracza pojedynczego. Można w nim swobodnie testować i ćwiczyć własne umiejętności, startując w ponad setce zróżnicowanych mistrzostw. Podstawą całej zabawy jest jednak tryb multiplayer, pozwalający na wspólne zmagania maksymalnie jedenastu graczom. W trybie Overdrive ładowany na różne sposoby dopalacz jest sposobem na nabicie drużynowego licznika punktów. Wygrywa ten zespół, któremu na koniec uda się uzbierać ich jak najwięcej. W Countdown konieczne jest zaliczanie kolejnych checkpointów, co pozwala na zapewnienie własnej drużynie większej ilości czasu na ukończenie wyścigu. Tryb Lockdown wymaga natomiast utrzymywania kontroli nad błyskawicznie przemieszczającą się po torze strefą wpływów. W trybie Switch gracz musi z kolei walczyć o przetrwanie, po każdym zgonie przeskakując pomiędzy różnymi typami pojazdów. Dość podobną grą wyścigową jest Forza Horizon 4 pobierz.

Kwestie techniczne

Aby gracz przez cały czas znajdował się w samym centrum akcji, produkcja wyposażona została w specjalny system The Stampede. Dzięki temu po każdorazowym pozostaniu w tyle lub wypadnięciu z trasy, zawodnik automatycznie przenoszony jest na sam środek stawki.

Gra OnRush może się pochwalić dobrej jakości trójwymiarową grafiką. Wyróżnia się ona zaawansowanym modelem zniszczeń, bogatą kolorystyką oraz wieloma efektami specjalnymi.

OnRush Pobierz grę na PC

OnRush download Pobierz Grę!

Minimalne wymagania sprzętowe:


  • Free Download OnRush Crack Chomikuj
  • Pobierz OnRush Torrent Pebx
  • SKIDROW OnRush Free Download
  • PROPHET OnRush Pobierz za darmo

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *