Asylum Download

Asylum to dość ciekawa gra przygodowa na PC, w której bardzo widoczne są elementy survival-horroru, co pozwala na wytworzenie w niej niezwykłego i niepowtarzalnego klimatu. Chcesz się o tym przekonać samodzielnie? Nie zwlekaj, tylko pobierz grę Asylum Download w pełnej wersji.

Asylum Download – Pełna Wersja PC

Asylum pobierz gre Ściągnij Grę!

Najstraszniejsze informacje dotyczące gry

Asylum to gra, za stworzenie której odpowiada ekipa deweloperska studia Senscape, bardzo intensywnie współpracująca z Agustinem Cordesem, czyli jedną z głównych osób będących odpowiedzialnymi za sukces Scrates. Cała akcja gry rozgrywa się przede wszystkim w szpitalu psychiatrycznym Hanwlla. Dzięki bardzo realistycznej grafice gra już od samego początku budzi uczucie grozy i lęku. Dużym jej atutem jest bardzo zgrabne połączenie mrocznej przygodówki z tak zwanym survival-horrorem, który z wielu powodów zyskuje sobie coraz więcej zwolenników.

Tajemniczy i niebezpieczny szpital, kryje w sobie wiele niebezpieczeństw i zagadek, które gracze odkrywają w czasie gry. Im dłużej i intensywniej ona się odbywa, tym gracze zyskują sobie coraz szerszy dostęp do różnych części budynku – cel, pralni, sal zabiegowych i wielu innych. Zobacz też Little Nightmares pobierz.

Tryby gry

W Asylum istnieje możliwość skorzystania jedynie z trybu typu single player. Co ciekawe, przez wielu jest to jedna z najbardziej oczekiwanych gier roku, ściągnij za darmo Asylum PC Download. W czasie gry gracze przymierzać będą bardzo mroczne korytarze (tu należy podkreślić, jak wielką pracę włożyli graficy w stworzenie planu gry, jest nie tylko praktyczny ale przede wszystkim bardzo realistyczny), czy jakiekolwiek inne pomieszczenia charakterystyczne dla szpitala psychiatrycznego. Im gra będzie wchodziła w bardziej zaawansowany etap, tym gracze na swojej drodze będą spotykali bardzo różnorodne postaci, począwszy od strażników, kończąc na lekarzach, pielęgniarkach, portierach i przede wszystkim samych pacjentach szpitala psychiatrycznego.

Ciekawa i długo wyczekiwana

Gra Asylum to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier roku. Choć jest bardzo mroczna, dla wielu jest bardzo interesująca, przede wszystkim ze względu na dynamikę toczących się w niej wydarzeń. Autorzy gry zadbali o każdy nawet najmniejszy szczegół, tworząc fabułę z ogromnym wyczuciem i smakiem. Bardzo dużym atutem w przypadku tej gry jest również sugestywna oprawa muzyczna, która całej zabawy dodaje również nieco mrocznego, ale z całą pewnością unikalnego i bardzo ciekawego klimatu.

Asylum Pobierz grę za darmo

Asylum download Pobierz Grę!

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Intel Core i3 2.4 GHz
  • Pamięć: 4 GB RAM
  • Grafika: 1 GB GeForce 9800 GT
  • Miejsce na dysku: 15 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 7
 

  • crack Asylum ściągnij pebx
  • torrent Asylum pobierz chomikuj
  • codex Asylum free download

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *