Little Nightmares Download

Little Nightmares to upiorna gra platformowa, przedstawiająca świat dziecięcych koszmarów w nieco bardziej przerażającej formie. Za stworzenie gry odpowiedzialne jest niezależne studio Tarsier Studios.

Little Nightmares Pobierz grę na PC

Little Nightmares Download

Pobierz za Darmo!

Fabuła gry

Gra rozpoczyna się dość niewinnie. Wcielamy się w rolę małej dziewczynki ubranej w charakterystyczną, żółtą kurtkę przeciwdeszczową. Niestety cała niewinność tej gry na tym właśnie się kończy. Okazuje się, że nasza mała bohaterka pojawia się w tajemniczym ośrodku o nazwie… Paszcza. Rzecz jasna jej zadaniem jest ucieczka stamtąd. Niestety nie jest ona w niej sama. Wraz z nią znajdują się tam przerośnięte, zdeformowane potwory, przed którymi musi ona przez cały czas uciekać.

Żeby było ciekawiej, po drodze naszą bohaterkę spotka wiele różnych, niemiłych przygód. Co ważne – są one inspirowane najczęściej spotykanymi dziecięcymi koszmarami. Jeśli więc chcesz się poczuć jak bohater takowego koszmaru, koniecznie pobierz Little Nightmares Download na swój komputer. Przekonasz się, że strach w dziecięcych koszmarach naprawdę ma ogromne oczy.

Mechanika gry

W Little Nightmares, mamy do czynienia z bardzo zaawansowaną mechaniką gry. Fizyka przedstawionego świata jest tu wręcz namacalna. Poruszanie się po kleistych substancjach utrudniających ucieczkę, wspinaczka po talerzach czy też innych elementach otaczającego nas świata są na tyle realistyczne, że aż sami czujemy to „w kościach”.

Nasza bohaterka z każdym kolejnym poziomem stara się odkryć coraz to nowe sposoby na odblokowanie przejść do wyższych alokacji. Niestety czyhające na nią potwory nie ułatwiają jej tego zadania. W każdej chwili może być ona dopadnięta przez jednego z nich i zabita w niezwykle wymyślny sposób. Jak więc łatwo się domyślić, Little Nightmares nie jest grą przeznaczoną dla wszystkich grup wiekowych.

Walka w grze jest całkowicie niemożliwa. Bohaterka posiada co prawda niewielką zapalniczkę, ale jest to zdecydowanie za mało, by móc stanąć do walki z olbrzymimi przeciwnikami. Jest ona więc stale skazana na ucieczkę. Niestety, ma ona również tendencję do stałego generowania różnych hałasów. Te jak wiadomo skupiają na niej uwagę przerośniętych, przerażających przeciwników. Czy to oznacza, że ucieczka z Paszczy jest w ogóle niemożliwa? Pobierz grę Little Nightmares Download i przekonaj się na własnej skórze, czy uda Ci się uciec z tego przerażającego miejsca.

Interfejs gry

Little Nightmares charakteryzuje się doskonałej jakości, płynną trójwymiarową grafiką. Kamera jest usadowiona bokiem do protagonistki, co jednej strony sprzyja prowadzeniu rozgrywki a z drugiej – znacznie podkreśla nieco oldskulowy klimat gry. Żeby było ciekawiej, planszę rozświetla ustawione w centrum światło, które nadaje interfejsowi specyficznego, mrocznego charakteru.

Całość jest utrzymana w bardzo niepokojącym otoczeniu, Trzeba przyznać, że perypetie naszej małej dziewczynki mogą skutecznie wywołać palpitacje serca i to nawet u graczy obeznanych z typowymi horrorami. Śmierć może nadejść w każdej chwili a zwłaszcza wtedy, gdy się jej zupełnie nie spodziewamy. Na dodatek całość jest okraszona elementami znanymi z typowych gier logicznych. Do rozwiązania zagadki paszczy przydadzą się więc nam stalowe nerwy, mocne serce i oczywiście umiejętność logicznego myślenia.

Jeśli więc szukasz typowo undergroundowego horroru, koniecznie pobierz na swój komputer grę Little Nightmares Download. Emocje i adrenalina gwarantowane.

Little Nightmares Download Pełna Wersja

Little Nightmares Pobierz

Pobierz za Darmo!

  • Pobierz Little Nightmares Crack Chomikuj
  • Free Download Little Nightmares Torrent Pebx
  • Exsite Little Nightmares Pobierz za darmo
  • Skidrow Little Nightmares Free Download

Dodaj swój Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *