Aven Colony Download

Platformy: PC, PS4, XONE
Producent:

Mothership Entertainment


Wydawca:

Team17


Data premiery:

25 lipca 2017


Tryb gry:

single player


Gatunek: Strategiczne, science fiction, ekonomiczne, RTS, kolonizacyjne, budowa miasta

Języki: polski, angielski, francuski, niemiecki, hiszpański, rosyjski, chiński uproszczony, włoski

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 5370 razy

Waga: 23.99GB

Ocena użytkowników: 3.4/5

Wymagania sprzętowe Aven Colony:

Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i5-4670 3.4 GHz/AMD A10-7850k 3.7 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 4 GB GeForce GTX 980/Radeon R9 390X
 • Miejsce na dysku: 25 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 10 64-bit

Aven Colony to gra strategiczna oscylująca wokół formuły city builder. Gracz przejmuje pełną kontrolę nad pozaziemską krainą i ma za zadanie dbać o potrzeby mieszkańców, rozwijać budowle i osady. Nie można zapomnieć również o zapleczu technologicznym i czuwaniu nad ożywieniem gospodarki. Data premiery PC 25 lipiec 2017.

Aven Colony Download Codex

Aven Colony Pobierz Ściągnij Grę!

Aven Colony na PC Windows jest debiutanckim dziełem niezależnego studia Mothership Entertainment natomiast wydawcą jest Team 17. Akcja produkcji rozgrywa się w czasach, kiedy to podróże międzygwiezdne stały się faktem. Uwielbiasz fantastykę, a granie to dla Ciebie ogromna przyjemność? Nie zastanawiaj się długo i pobierz za darmo Aven Colony PC Download – niekończąca się rozrywka gwarantowana!

Gracze muszą stawić czoła konwencjonalnym problemom związanym z zarządzaniem ludnością. Jeżeli nastawialiście się, że to jedyne problemy z jakimi przyjdzie się Wam zmierzyć, to jesteście w błędzie. Wokół czyhają same niebezpieczeństwa: nieprzewidywalna fauna i flora, ekstremalny klimat. Obszerna historia globu prezentowana jest podczas fabularnej kampanii dla pojedynczego gracza. Całe przedsięwzięcie ma miejsce w zróżnicowanych środowiskach, od mokradeł, przez pustynie, po skute lodem obszary podbiegunowe.

Wszystkie nasze działania są podzielone na etapy. Na plan pierwszy wysuwa się ekspansja i zawłaszczanie kolejnych nowych terenów. Możemy nabytą powierzchnię zabudować budynkami mieszkalnymi, spichlerzami, a nawet kopalniami surowców. Rozwój zaplecza technologicznego pozwala na ulepszanie wybudowanych już konstrukcji. Jak widać możliwości mamy mnóstwo, a wszystko zależy od naszej inwencji twórczej. Chcesz spróbować i wybudować najlepsze miasto na świecie?

Nie wahaj się tylko ściągnij Aven Colony free Download i pokaż nam swoje zdolności! Gra jest niezwykłą abstrakcją, ponieważ my jako zarządcy musimy zrobić wszystko, aby mieszkańcy odczuwali jak największą radość. Będzie to nas kosztować wiele sił, ale na pewno będzie warto. Musimy skupić się na jak najlepszym doborze miejsc pracy, profesjonalnej opiece medycznej, zdrowego i wartościowego pożywienia. Podobną grą jest Anno 2205 do pobrania.

Nie możemy zapomnieć przecież o rozrywce, która także wpisana jest w codzienne życiorysy. Wszystko to składa się na radość naszych tubylców, a my możemy dzięki temu nieustannie awansować na wyższe pozycje w rankingach. Zabawę rozpoczynamy jako Gubernator Kolonii, by ostatecznie stać się Prezydentem Ekspedycji – jak widać stawka jest wysoka i warta świeczki.

Nasza walka o dobro mieszkańców może zostać wiele razy zagrożona. Jest to spowodowane naturalnymi katastrofami – ekstremalne nawałnice, mrożące krew w żyłach burze, obfite deszcze oraz wybuchy toksycznych substancji. Uboga w tlen atmosfera sprawia, że musimy dbać o stały dopływ powietrza, aby utrzymać swoich podwładnych przy życiu. Ich bezpieczeństwo staje się odtąd dla nas sprawą priorytetową. Właściwe zabezpieczenie medyczne pozwoli uniknąć możliwych epidemii – w ziemi tkwią niebezpieczne robale, a niektóre lokacje przepełnione są zarodnikami śmiertelnych chorób.

Aven Colony Pobierz Cracked

Aven Colony download Pobierz Grę!

Minimalne wymagania sprzętowe:

 • Procesor: Intel Core i3-3220 3.3 GHz
 • Pamięć: 4 GB RAM
 • Grafika: GeForce GTX 470 / Radeon HD 7850 / 1 GB VRAM
 • Miejsce na dysku: 25 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 7+
 

 • Free Download Aven Colony Torrent
 • Pobierz Aven Colony Crack Chomikuj
 • Pebx Aven Colony Pobierz za darmo
 • Skidrow Aven Colony Free Download

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.