Baldur’s Gate III Pobierz za darmo

Baldur's Gate 3 / BG3

Platformy: PC
Producent:

Larian Studios


Wydawca:

Larian Studios


Data premiery:

6 październik 2020 (wczesny dostęp)


Tryb gry:

single / multiplayer


Tryb multiplayer:

Internet / podzielony ekran


Liczba graczy:

1-4

Gatunek: RPG, fantasy, turowe, widok izometryczny, Dungeons & Dragons, kooperacja, klasyczne RPG, Find Your Next Game

Języki: Polski, Angielski, Francuski, Niemiecki, Hiszpański, Rosyjski, Chiński uproszczony

Pełna Wersja + Crack

Polska wersja językowa

Pobrano 6322 razy

Waga: 65,59 GB

Ocena użytkowników: 4,6/5

Wymagania sprzętowe Baldur's Gate III:

Minimalne:
 • Procesor: Intel Core i5-4690 3.5 GHz / AMD FX-4350 4.2 GHz
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna: 3 GB GeForce GTX 780 / Radeon R9 280X
 • Miejsce na dysku: 150 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 10 64-bit
Rekomendowane:
 • Procesor: Intel Core i7-4770K 3.5 GHz / AMD Ryzen 5 1500X 3.5 GHz
 • Pamięć: 16 GB RAM
 • Karta graficzna: 6 GB GeForce GTX 1060 / 8 GB Radeon RX 580
 • Miejsce na dysku: 150 GB HDD
 • System operacyjny: Windows 10 64-bit

Download Baldur’s Gate III to kooperacyjna gra RPG osadzona w klimacie fantasy. Jest to bezpośrednia kontynuacja popularnego cyklu. Opisywana produkcja izometryczna zyskała miłośników niemal na całym świecie. Została ona wypuszczona jedynie na platformy PC. Producentem, a zarazem wydawcą jest studio Larian Studios, które posiada na swoim koncie szereg ciekawych gier. Opisywany tytuł to już trzecia część serii. Akcja osadzona jest w świecie Forgotten Realms.

Baldur’s Gate III Download – Pełna Wersja PC

Baldur's Gate III Pobierz Pobierz Grę!

Zupełnie nowa historia

Masz ochotę na ciekawą grę RPG? Pobierz Baldur’s Gate III Download i sprawdź, jaką historię tym razem przygotowali twórcy. Trzeba podkreślić, że znacząco różni się ona od wątków z pierwszej i drugiej części gry. Osoby lubiące urozmaicenia z pewnością będą zadowolone. Warto również dodać, że opisywana gra opiera się na licencji RPG Dungeons & Dragons, jednak wprowadzono tutaj liczne modyfikacje.

W opisywanej produkcji wprowadzono wiele zmian, dzięki czemu jest ona o wiele lepiej przystosowana do potrzeb graczów komputerowych. W pierwszej kolejności musimy stworzyć własną postać, którą będziemy kierować podczas rozgrywki. Pamiętajmy, że niemal każdy bohater może posiadać inne zdolności oraz umiejętności. To od nas zależy ostateczna decyzja.

Darmowe gry dają nam wysoki poziom swobody podczas tworzenia postaci. Powinniśmy więc dokładnie przemyśleć, jakie cechy powinien posiadać główny bohater. Nie zapominajmy, że do wykonania mamy szereg niebezpiecznych zadań. Ponadto czyhają na nas liczne niebezpieczeństwa. Postacie różnią się między sobą nie tylko rasą, ale również klasą.

Inwazja groźnych istot

Wątek fabularny w Baldur’s Gate 3 do pobrania kręci się wokół inwazji niebezpiecznych potworów, które zwane są Łupieżcami Umysłu. Pragną one przejąć władzę nad miastem, a jednocześnie zgładzić ludzkość. Musimy zrobić wszystko, aby temu zapobiec. Wiadome jest, że nie będzie to łatwe zadanie. Ważne jest to, aby wykazać się sprytem, a zarazem dużą ostrożnością. Nie narażajmy się na problemy, jeśli możemy ich uniknąć.

Trzeba wiedzieć, że akcja uzależniona jest od podejmowanych przez nas decyzji. Oznacza to, że za każdym razem będzie ona toczyć się nieco inaczej. Każdy nasz wybór niesie za sobą konsekwencję. Należy więc kierować się przede wszystkim zdrowym rozsądkiem. Musimy umiejętnie wykorzystywać zdolności naszych bohaterów. Sprawdź też podobną grę Pillars of Eternity za darmo download.

Elementy otoczenia w Baldur’s Gate III

Ciekawe jest, że podczas rozgrywki możemy wykorzystywać elementy otoczenia. Dzięki temu możemy nie tylko przesuwać przedmioty, które uniemożliwiają nam swobodne przemieszczanie się, ale również budować pułapki. Walka z wrogiem stanie się więc o wiele bardziej efektywna. Oponentów możemy zgładzić na kilka różnych sposobów, więc wszystko zależy od nas.

Do dyspozycji mamy zarówno tryb single, jak i multiplayer. W przypadku trybu kooperacyjnego możliwa jest jedynie zabawa przez internet. Gwarantuje ona nieprzeciętną frajdę. Warto dodać, że kampania fabularna została niezwykle rozbudowana. Dzięki temu możemy liczyć nawet na kilkadziesiąt godzin rozgrywki. Ponadto za każdym razem możemy odkrywać omawiany tytuł na nowo.

Baldur’s Gate 3 Pobierz za darmo

Baldur's Gate III Download Download free!

 • Pełna Wersja Baldur’s Gate III torrent darkw
 • free Download Baldurs Gate 3 crack chomikuj
 • Pobierz Baldur’s Gate 3 gra na komputer pc
 • Skidrow Baldur’s Gate III free Download

GOG

Dodaj swój Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.